Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

Hip, su gimtadieniu. Lai pildosi tavo svajonės, lai tavo troškimai būna įgyvendinti mirksiukas.gif
ir labas visoms
Atsakyti
Laba ryta smile.gif
Hip, su praejusia svente!! 4u.gif Te issipildo karsciausios svajones.. wub.gif
Ir mes vis dar laukiam kulinarinio reportazo smile.gif

O man sian jau diena sviesesne? Pagaliau issimiegojau nepabudus nuo kaulu lauzymo! smile.gif Vadinasi prasidejo sveikimo procesas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Hip , as irgi jungiuosi prie sveikinimu su nuosirdziausiais linkejimais 4u.gif

QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 14, 22:58)
O kokios spalvos tas mazasias kojinytes pirkai? Gal kokia nuojauta turi?


Neutralios wub.gif
Is pradziu kaip su zinojau, kad laukiausi baisiai dukrytes norejau, kas matyt naturalu visoms mamos blush2.gif O dabar kuo toliau , tuo maziau svarbu darosi kas bus, netgi galvoji neklausti lyties, labai smagi man sita nezinomybe ax.gif Nors kaip as tokia cekava zose, kazin ar istvresiu lotuliukas.gif

O del nuojautos tai si karta jokios nera....su mazium nuo pirmuju akimirku kaip suzinojau buvau 100 proc isitikinusi, jog berniukas.....o si karta nuojauta miega biggrin.gif

Geros dienos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 16, 09:49)
O man sian jau diena sviesesne? Pagaliau issimiegojau nepabudus nuo kaulu lauzymo! smile.gif Vadinasi prasidejo sveikimo procesas  thumbup.gif

Smagu,kad sveiksti smile.gif Ar kartosi hcg?

QUOTE(Smile26 @ 2011 03 16, 09:54)
Neutralios wub.gif
Is pradziu kaip su zinojau, kad laukiausi baisiai dukrytes norejau, kas matyt naturalu visoms mamos  blush2.gif  O dabar kuo toliau , tuo maziau svarbu darosi kas bus, netgi galvoji neklausti lyties, labai smagi man sita nezinomybe ax.gif  Nors kaip as tokia cekava zose, kazin ar istvresiu  lotuliukas.gif

Va,as irgi abu kartus buvau isitikinus ir labai dukryciu norejau,o jei dar pavyktu patapti kazkada nestuke.gif tai jau nebetaip svarbu kas,nors vis tiek labiau i ruzava puse linkstasi biggrin.gif
Atsakyti
ai, kad jau tiek laiko praejo, tai gal ir nebedarysiu.. Manau viskas ten gerai smile.gif Pirmadieni eisiu pas gine, tai gal jau kazka matys? blush2.gif
Sian dar del idomumo NT pasidariau, labai norejau ryskias II pamatyti biggrin.gif Tai va pasidziaugiau, kad tikrai tikrai esu nestuke.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 16, 10:22)
ai, kad jau tiek laiko praejo, tai gal ir nebedarysiu.. Manau viskas ten gerai smile.gif Pirmadieni eisiu pas gine, tai gal jau kazka matys?  blush2.gif
Sian dar del idomumo NT pasidariau, labai norejau ryskias II pamatyti biggrin.gif Tai va pasidziaugiau, kad tikrai tikrai esu  nestuke.gif  lotuliukas.gif

Tai tada laukiam pirmadieni ziniu wub.gif
Atsakyti
Labuka,

Buvau truputį dingusi, nes daug darbų buvo. Pasigirsiu, kad jau nebe ant betono gyvenam smile.gif

Norėjau pasveikint naujas nėštukes su stebuklingomis naujienomis, mažylius ir jų mamytes su mėnesiadieniais ir Hip su gimtadieniu. Daug gražių akimirkų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tildushka: 16 kovo 2011 - 12:40
QUOTE(tildushka @ 2011 03 16, 12:39)
Labuka,
Buvau truputį dingusi, nes daug darbų buvo. Pasigirsiu, kad jau nebe ant betono gyvenam smile.gif

Saunu thumbup.gif Kai atsimenu,kaip baisiai paasakojai,kaip be duso ir sildymo gyvenot,o tuoj jau kaip graziai isikursit wub.gif Kokios siaip nuotaikos? Kada nelauki mmm?
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 16, 15:25)
Saunu thumbup.gif Kai atsimenu,kaip baisiai paasakojai,kaip be duso ir sildymo gyvenot,o tuoj jau kaip graziai isikursit wub.gif Kokios siaip nuotaikos? Kada nelauki mmm?

Na anksčiau tikrai bomžiškom sąlygom gyvenom, tai dabar koks džiaugsmas būna, kai ką nors pasidarom. Iki pabaigos dar daug ką nuveikti reikia, nes tik sienos ir keli baldeliai. Kai truputį normaliau atrodys, keletą foto įmesiu į fotki smile.gif
O mm nelaukiu mėnesio pabaigoj. Turėtų O šiomis dienomis būti, tačiau kol kas nieko...
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2011 03 16, 17:12)
Na anksčiau tikrai bomžiškom sąlygom gyvenom, tai dabar koks džiaugsmas būna, kai ką nors pasidarom. Iki pabaigos dar daug ką nuveikti reikia, nes tik sienos ir keli baldeliai. Kai truputį normaliau atrodys, keletą foto įmesiu į fotki smile.gif
O mm nelaukiu mėnesio pabaigoj. Turėtų O šiomis dienomis būti, tačiau kol kas nieko...

Bet kokie paskui tie namai jums bus mieli,brangus,nes kiekviena detale paciu sudeliota wub.gif Lauksiu foto drinks_cheers.gif Ir laukiam O,o paskui nebelaukiam mmm 4u.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz sveikinimus 4u.gif

Svente praejo puikiai, uzkandelei dariau idarytas vistos kulseles, liezuvi,baltos misraines, farsiruotus kiausinukus ir kalmarus su cesnakiniu aioli,,,toliau valgem jautienos suktinukus su svogunu, grybu ir surio idaru, baltu padaziuku ir ryziais..na ir Medutis isejo labai gerai, tik kita karta daugiau grietines pertepimui desiu ax.gif Vyras nupirko sidabrine paauksuota apyranke ir didele roziu puokste (kaip jos kvepia, kaip is mamos darzo!!!siaip rozes cia niekada nekvepia schmoll.gif ), bet apyranke man tokia laisvoka buvo, pagalvojau sakau i darba nenesiosiu, tai ir gules, tai vakar nuejom pasikeiciau i zieda ir auskarus su oniksu va toki Galvoju gal ir pakabuka siandien dar nusipirkti, nes pernai drauge tos pardes dovanu kortele padovanojo, tai taip ir nesiojuosi,,,
O drauges swarowski apsilanke, bet irgi vakar pasikeiciau nuvaziavus, nes negaleciau tu auskariuku nesioti, tai isirinkau tokius kur jau senai norejau,,,
Imesiu foto gal siandien po darbo,,,
Siandien pradedu OT ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 16, 18:46)
Aciu visoms uz sveikinimus 4u.gif

Svente praejo puikiai, uzkandelei dariau idarytas vistos kulseles, liezuvi,baltos misraines, farsiruotus kiausinukus ir kalmarus su cesnakiniu aioli,,,toliau valgem jautienos suktinukus su svogunu, grybu ir surio idaru, baltu padaziuku ir ryziais..na ir Medutis isejo labai gerai, tik kita karta daugiau grietines pertepimui desiu ax.gif  Vyras nupirko sidabrine paauksuota apyranke ir didele roziu puokste (kaip jos kvepia, kaip is mamos darzo!!!siaip rozes cia niekada nekvepia schmoll.gif ), bet apyranke man tokia laisvoka buvo, pagalvojau sakau i darba nenesiosiu, tai ir gules, tai vakar nuejom pasikeiciau i zieda ir auskarus su oniksu va toki Galvoju gal ir pakabuka siandien dar nusipirkti, nes pernai drauge tos pardes dovanu kortele padovanojo, tai taip ir nesiojuosi,,,
O drauges swarowski apsilanke, bet irgi vakar pasikeiciau nuvaziavus, nes negaleciau tu auskariuku nesioti, tai isirinkau tokius kur jau senai norejau,,,
Imesiu foto gal siandien po darbo,,,
Siandien pradedu OT ax.gif

As nors papuosalu ir nenesioju,bet grazu issirinkai wub.gif O kokia tu seimininke,kiek prigaminai visko bigsmile.gif Kuo kiausus idarineji?
Atsakyti