Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

QUOTE(Hip @ 2011 03 12, 17:30)
Cia visos arbatos kas angliskai skaito,,,
http://www_americanp.../herbaltea.html
Aciu uz nuoroda. 4u.gif Paskaitysiu.
Atsakyti
buvau uzmigus diena, tai dabar pabudau ir tokia dauzta doh.gif Ka as nakti veiksiu? biggrin.gif
ale nors geriau jausciausi.. Bet vistiek galva sunki, nosis lasa... Eisiu gal dar kokios arbatos isgersiu - avieciu arbatos ryte biski geriau, dar ramuneliu turiu, juoda su citrina ir medum kaliau.. I nosi druskos ir jodo tirpalo lasinau, tai va reiks kartoti ir dar paskalauti...
Turiu dar ciobreliu, bet skaiciau, kad ju negalima nescioms...
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 12, 18:30)
Avieciu lapu arbata yra zinoma nuo senu senoves kaip vaistas moterims,,,nesciosioms sumazina pykinima, stiprina gimda ir po gimdymo padeda isivalyti placentai,,,tik va jos pirma trimestra nelabai rekomenduoja, nes 1954m atlikto tyrimo metu buvo atveju kad juru kiaulyciu gimdos susitraukinejo
Cia visos arbatos kas angliskai skaito,,,
http://www_americanp.../herbaltea.html

Aciu,idomus straipsnis 4u.gif Gaila tik,kad apie ciobreli neraso ax.gif Bet jis irgi lyg gimdos susitraukimus skatina g.gif Bet manau,cia jei daug ir stiprios gertum,nuo vieno puodelio turbut nieko blogo rolleyes.gif
Atsakyti
Jo ciobrelio negalima, tai tikrai zinau,,,,siandien namo kai grisiu galesiu visus augalus nurasyti kuriu nerekomenduoja kai bandoma pastoti,,,mano idomiojoj "Ka reikia zinoti pries pastojant" knygoje yra,,,

Va cia sarasiukas yra bet neraso apei ciobreli
http://www_americanp...bsvitamins.html

Va kitas didesnis sarasas ko negalima ir ciobrelis vienas is ju

Anthraquinone Laxative
•Aloe
•Buckthorn
•Cascara Sagrada
•Docks
•Meadow Saffron
•Senna
Uterine Stimulant
•American Mandrake
•Black Cohosh
•Blue Cohosh
•Bloodroot
•Calamus
•Cascara Sagrada
•Cayenne
•Fennel
•Feverfew
•Flax Seed
•Goldenseal
•Lady's Mantle
•Licorice
•Make Fern
•Mayapple
•Mistletoe
•Passion Flower
•Pennyroyal
•Periwinkle
•Poke Root
•Rhubarb
•Sage
•Senna
•Tansy
•Thuja
•Thyme
•Wild Cherry
•Wormwood
Alkaloids/Bitter Priciples
•Barberry
•Bloodroot
•Celandine
•Cinchona
•Ephedra
•Goldenseal
•Wild Cherry
Essential Oils
•Calamus
•Cayenne
•Fennel
•Juniper
•Lavender
•Marjoram
•Oregano
•Passion Flower
•Rosemary
•Sage
•Thuja
•Thyme
•Yarrow
Emmenogogue
•Cascara Sagrada
•Cotton-Root Bark
•Lady's Mantle
•Licorice
•Mayapple
•Thyme
•Wormwood
•Yarrow
•Mistletoe
•Passion Flower
•Pennyroyal
•Periwinkle
•Poke Root
•Rhubarb
•Senna
•Tansy
•Thuja
•Rue
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hip: 12 kovo 2011 - 21:18
QUOTE(Smile26 @ 2011 03 12, 15:08)
Pagaliau galiu atsipusti nuo mokslu biggrin.gif 


Oho kokie jus jau dideli, jau ir pirmas trimestras seniai pasibaige thumbup.gif
O pas tave visada kaip tik nestuke.gif tai kartu su mokslais ir diplomais,
matyt vaikai bus mokslininkais biggrin.gif
Kaip savijauta, ar antras nestumas skiriasi nuo pirmo? ax.gif

Hip tame sarasiuke daug kas kartojasi, ir daug prieskoniu, tipa negalima nei raudoneliu nei rozmarino blink.gif na ir ciobreliai (thyme) ten irgi yra
Atsakyti
Jums leidus, atnesu dar viena darbeli ax.gif

user posted image


Ir didysis mano sedevras - sesi menesiai... Nieko nenoriu iskaudinti... Daugiau taip nedarysiu... blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Gretusiu, rankdarbiai tavo kaip visada labai grazus. thumbup.gif

O didiji Sedevra ir jos kurejus sveikiname su pusmetuku. Puse Jubiliejaus wub.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinam Miglę ir jos tėvelius pasiekus 6mėnesius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 12, 21:14)
Va kitas didesnis sarasas ko negalima ir ciobrelis vienas is ju

Oho,koks sarasiukas blink.gif Man smagiausia,kad tujos negalima biggrin.gif Nebuvau sugalvojusi jos paragauti biggrin.gif

QUOTE(gretusiu @ 2011 03 12, 21:26)
Ir didysis mano sedevras - sesi menesiai... Nieko nenoriu iskaudinti... Daugiau taip nedarysiu...  blush2.gif
user posted image

Grazuole tavo kruopyte Miglute wub.gif Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kaip atsventet?
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 12, 21:27)
Oho,koks sarasiukas blink.gif Man smagiausia,kad tujos negalima biggrin.gif Nebuvau sugalvojusi jos paragauti biggrin.gif
Atsargiai, badosi! lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 12, 22:27)
Oho,koks sarasiukas blink.gif Man smagiausia,kad tujos negalima biggrin.gif Nebuvau sugalvojusi jos paragauti biggrin.gif

ei, pamenu jaunystės metus. rūkymą pasislėpus nuo tėvų lotuliukas.gif tai ir tujos užkrimsdavau, kad kvapo nebūtų lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2011 03 12, 21:52)
ei, pamenu jaunystės metus. rūkymą pasislėpus nuo tėvų  lotuliukas.gif  tai ir tujos užkrimsdavau, kad kvapo nebūtų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif Mes tai, pamenu, pas drauge namie prirukydavom, o po to purksdavom oro gaivikli - i ora, i plaukus, ant rubu, atseit kad nesijaustu. Mes tai prisiruke neuzuosdavom. doh.gif
Atsakyti