Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

QUOTE(Caramelle* @ 2011 03 11, 11:35)
Nepaslaptis.  smile.gif
Butu sudetinga, jei nebutu Skype.

* o kaip ji New Yorke artsirado? smile.gif
bet jūs dviese ir esate su sese? tėveliai čia LT? abi su užsieniečiais, abi išvykusios. daug bendro smile.gif
o skype jo, išsigelbėjimas. 6mėn prakabojau online smile.gif kol vyras Malaizijoje dirbo. tai 5 mėn, nes mėnesį atostogavau pas jį. bet skype labai padėjo ryšį palaikyt smile.gif

QUOTE(Caramelle* @ 2011 03 11, 14:07)
Aaa, aisku.  smile.gif Man kaip zirafai...  blush2.gif

aš ir kol sugalvojau biggrin.gif o tau čia lietuvoj nežiūrint tai iš kur suprasti smile.gif

ir labas visoms bei su nepriklausomybe
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ablydute: 11 kovo 2011 - 21:08
QUOTE(Hip @ 2011 03 11, 18:24)
Caramelle tai tavo sesute kaip ir as greit susisuko :xixi: tik va mes vaikuciu taip greit neprisidirbom nes saugojomes,,,
Papasakok savo istorija jei nepaslaptis. Labai idomu. smile.gif

QUOTE(ablydute @ 2011 03 11, 20:08)
* o kaip ji New Yorke artsirado?  smile.gif
**bet jūs dviese ir esate su sese? tėveliai čia LT? abi su užsieniečiais, abi išvykusios. daug bendro smile.gif
***o skype jo, išsigelbėjimas. 6mėn prakabojau online  smile.gif  kol vyras Malaizijoje dirbo. tai 5 mėn, nes mėnesį atostogavau pas jį. bet skype labai padėjo ryšį palaikyt  smile.gif
****aš ir kol sugalvojau  biggrin.gif  o tau čia lietuvoj nežiūrint tai iš kur suprasti  smile.gif
*Ji buvo pakviesta dirbti ten.
**Joa, mes tik dvi. Ir abi isvykusios. Truksta tevams musu. Ir anukus retai mato. Bet uztai atostogos kokios. thumbup.gif thumbup.gif Tai Londone, tai Brazilijoj. O ir per Skype kas diena sneku su jais. Sese truputi reciau, bet irgi stengiasi. O va jei koks reikalas, tai man viso labo 2 val lektuvu ir vietoj.
***Kaip Malaizija patiko? Niekada ten nebuvau. Bet MB ten kelis metus gyveno, tai sako, kad labai idomu buvo, bet daugiau nenori. doh.gif
****Rodo ir cia. Tik pavadinimas kitas, ir nesurisau. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelle* @ 2011 03 11, 21:52)
***Kaip Malaizija patiko? Niekada ten nebuvau. Bet MB ten kelis metus gyveno, tai sako, kad labai idomu buvo, bet daugiau nenori.  doh.gif

Kai nuvykau pas MB, tai galvojau, kad galiu gyventi bet kur, kad tik kartu. Bet realiai Malaizijoje nenorėčiau. Laikinai taip, bet ne visad. Jau per daug viskas kitaip- klimatas, paros režimas, maistas, kultūra, požiūris ir t.t. nedaug aš ką ir pasakyt galiu, mėnesį paatostogavau, gyvenau viešbutyje, dienos darbas būdavo išeiti kur pietų pavalgyt, kad nereiktų nuolat viešbutyje valgyti. o ir gyvenom nedideliame mieste. šiaip atosotogos superinės, nes savaitgalius pramogavome- Kuala Lumpure, Singapūre ir Redang saloje (ten pirmą kart apie divingą susimąstėm, kad būtų gyvenime faina, bet taip ir neišbandę dar). visai įdomi patirtis. beje maisto tai ir pasiilgstu. ir tiesa, jaučiausi egzotika lotuliukas.gif indės prašydavo nusifotkinti su jomis lotuliukas.gif matai sudėjimas panašus, stambi tokia, tik kad balta balta aš biggrin.gif
kokius du metus būtų įdomu pagyventi biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakarelis!

Man vakarinis aktyvumas smile.gif
Kadangi jau nebe pirma diena ziauriai vemiau nuo gelezies kapsuliu wacko.gif tai po tokiu nuotykiu visa diena pramiegojau rolleyes.gif

QUOTE(ablydute @ 2011 03 11, 00:54)
o vežimas  thumbup.gif  beje gana panašus į Zippy  smile.gif
beje, daugumos nuojauta dėl lyties pasitvirtino. Dar nebuvai nėščia dauguma čia apie berniuką tau būrė. O kad tiek sveria nepergyvenk, čia žinai vaikutis+ kiaušiukai ir gaunasi tiek  lotuliukas.gif  Man uošvienė sakė, kad va ablydutės pilvas didesnis nei jos dukros, nes ablydutės pilve telpa ne tik vaikas bet ir kiaušiukai  biggrin.gif  . jos dukra mergytės laukėsi  biggrin.gif


Aha, jo gamintojas TAKO, Zippy irgi is TAKO detaliu pagamintas ax.gif
Jo nuojauta tikrai pasitvirtino smile.gif Dabar zinosiu kas ten tiek sveria lotuliukas.gif

QUOTE(Hip @ 2011 03 11, 02:53)
Lynete, tai pirmi dvynukai turetu buti tada jau jei taip g.gif bus sekanciu roundu jauciu tongue.gif  Nezinau kuri sezona ziuri, bet jiedu su Tomu dar viena maziuka pasigamino biggrin.gif


As ziuriu dar tik 3 sezona, ten jie turi 4 savo vaikus (dvynukai Preston ir Porter, Parker, mergyte Peggy) + Tomo dukra Kayla. Nejaugi dar 6-a pasigamins? blink.gif

QUOTE(Caramelle* @ 2011 03 11, 12:35)
Ji dirbo New York'e vienoje organicazijoje.


Faina, kaip idomu ir neiprasta. bigsmile.gif Ir ji viena isvaziavo dirbti i NY? Jei nepaslaptis kokia jos specialybe?

QUOTE(Hip @ 2011 03 11, 20:24)
Kuri nors uzsiema tortu kepimu cia? g.gif man idomu kaip geriau meduti kepti - atskirus lakstus ar viena kaip pyraga ir tada supjaustyti,,,


Man lakstus kepti butu mission imposible, as pirktinius naudoju blush2.gif
Bet siaip neseniai skaiciau apie tortus, kad jei atskirai kepi buna kad tas viduriukas kepant issipucia ir po to sunku graziai sudeti juos, del to biski paprasciau kepti viena ir supjaustyti. Bet itariu supjaustyti lygiai irgi ne taip paprasta. g.gif
Atsakyti
Kaip fainai apie tolimus krastus kalbat wub.gif As tik ausim karpau rolleyes.gif Kaip seniai nekeliavau... Bet man tik pakeliaut faina,o kad gyvent kazkur kitur noreciau,tai dar neradau ax.gif Nors jeigu meile kitur butu,tai manau,tikrai tada jau nesvarbu kuriam pasaulio kraste,svarbu kartu drinks_cheers.gif
Ablydut,gal turi foto is Malaizijos? Idomu gi mirksiukas.gif
Caramelle,ar jau nutaret kur kraustysites?
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 11, 22:44)
Kaip fainai apie tolimus krastus kalbat wub.gif As tik ausim karpau rolleyes.gif Kaip seniai nekeliavau... Bet man tik pakeliaut faina,o kad gyvent kazkur kitur noreciau,tai dar neradau ax.gif Nors jeigu meile kitur butu,tai manau,tikrai tada jau nesvarbu kuriam pasaulio kraste,svarbu kartu drinks_cheers.gif
Ablydut,gal turi foto is Malaizijos? Idomu gi mirksiukas.gif
Caramelle,ar jau nutaret kur kraustysites?

daugybe cia nusibos net ziureti smile.gif bet cia yra ir kur vienas MB buvo, ir kai jau as atvykau smile.gif
Atsakyti
merginos, pasakykit, biski pateplioti yra normalu? g.gif KAzkaip sunerimau truputuka, nors stengiuosi per daug negalvoti ir isivaizduoti, kad viskas cia ok smile.gif
Na, o vakaro sekme - gal puse taures vyno issiurbciota... siaip stengiausi nupylineti ir dasipilti vynuogiu sulciu biggrin.gif
bet drauge jau klausia - tai ar atejo mmm?? ar darei NT?? Mykiau mykiau... kad dar nieko, laukiu... ciklai gi kreivi pas mane buvo paskutiniai, tai nzn kaip cia kas kada?? doh.gif NEmegstu meluoti apie tokius dalykus (nes atrodo vaikutis gali supykti, kad meluoju apie ji...), bet ir tiesos sakyti dar nenoriu, ankstoka... Geriau neklausinetu ir duotu man ramiai laukti smile.gif

beje, kalbant apie NNS, nepamenu, kur dingo ta Tomo dukra?? Nes dabar jie jos nebeaugina.. Gal uzaugus ir idvykus kur mokytis?? g.gif
Atsakyti
Caramelle, as atvaziavau i JAV 8men padirbeti, sutikau MB ir likau,,,susituokem po 3men, nes mano viza butu pasibaigus ax.gif Mano sesuo irgi Portugalijoj, mama tik broli turi Lietuvoj ax.gif

As net nezinau, kad nutiko Tomo dukrai,,,senai buvo,,,jie praita sezona dar vieno susilauke - Lynete tik pradejo daryti karjera, ir bac - nescia biggrin.gif as apskritai ju vardu neprisimenu rolleyes.gif niekada vardu neprisimenu!!!!

Sako, kad kupra neiskiltu, reik tik dugna sviestu sutepti, bet ne sonus,,,mociute mano tai atskirus lakstus kepdavo, bet as kocioti nemegstu schmoll.gif as galvoju supjaustyti lakstus gal su veilute plona butu galima, kur papuosalus darau g.gif

Mildukas man rodos normalu kad biski teplioja ax.gif

Atsakyti
MildukasM jei rudai teplioja cia nieko, svarbu kad nebutu raudono kraujo. O po kiek dupho tu geri? Butu gerai bent po 2 per diena (ryte ir vakare). Ir PRG pasidaryt kad neperzemas butu. O ginei skambinai?

QUOTE(Hip @ 2011 03 12, 03:39)
Sako, kad kupra neiskiltu, reik tik dugna sviestu sutepti, bet ne sonus,,,mociute mano tai atskirus lakstus kepdavo, bet as kocioti nemegstu schmoll.gif as galvoju supjaustyti lakstus gal su veilute plona butu galima, kur papuosalus darau  g.gif


Na papasakosi kaip gausis, man irgi atrodo po viena kepti sunku ir labai daug laiko uzima.

3 sezone rodo ta Tomo dukra, kad labai bjauriai issidirbineja nes nemegsta Linetes, bet po to jos beveik nerodo tik viename epizode maciau, vienzo jei parodys kur ji dingo parasysiu biggrin.gif
Atsakyti
O tau tikrai nesimiega lotuliukas.gif
Nu as prisimenu, kad ji buvo neklauzada ir jie problemu turejo,,gal ji su mama issikele g.gif

Pagooglinau - pas senelius ja isveze biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hip: 12 kovo 2011 - 03:36
QUOTE(Hip @ 2011 03 12, 04:34)
O tau tikrai nesimiega lotuliukas.gif
Nu as prisimenu, kad ji buvo neklauzada ir jie problemu turejo,,gal ji su mama issikele g.gif

Pagooglinau - pas senelius ja isveze biggrin.gif


Taigi jos mama nuzude supermarkete, todel jie ir pasieme ta mergaite pas save.
Jei isveze, reiskia as iki to dar nedaejau ax.gif
Atsakyti
Kai mama nuzude, Linete prizadejo kad ja rupinsis,,,bet veliau ta mergaite pradejo daug problemu kelti, meluoti ir tt,,,
Atsakyti