Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

QUOTE(*Mila* @ 2011 03 11, 00:06)
o kokiu ratus pirkai???? bigsmile.gif
nors nuoroda blush2.gif .....


Milli way 3 in 1 wub.gif Spalva: tamsiai pilka/sviesiai pilka su zaliais/oranziniais rutuliukais, cia nauja spalva todel internete dar nera jos nuotrauku ax.gif

QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 11, 00:09)
*Tikiu drinks_cheers.gif Prie gero greit priprantama biggrin.gif Bet tu megaukis tuo ir toliau neprisimink 4u.gif
**Ziuriu NNS padare savo itaka mirksiukas.gif


*Jo, ziauriai idomu ismegint kardinaliai kitoki gyvenymo buda, imtis dalyku kuriems gyvenyme neturedavau laiko... Dabar galvojau jeigu tik butu galimybe iseiti i dekreta laiku tai butu isviso pats tas fainumas thumbup.gif Kol dar buvo didesnes apsukos sutvarkyt kraiteli ir tase o toliau siaip ilsetis. Dabar tai taip norisi dar ta gera laika patempti, nes dar ir reikalu nepadarytu kruva ax.gif

**Aha biggrin.gif

Caramelle* o ka tavo sesuo veikia Brazilijoje, kodel pasirinko tokia tolima sali? Jei ne paslaptis butu ziauriai smalsu suzinoti jos istorija ax.gif
Atsakyti
Nius, Lynete, labai thumbup.gif pasirinkimas 4u.gif

reik jauciu ir man naujesniu sezonu nns prsisiust, pasiilgau jau ju ko tais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2011 03 10, 23:21)
Caramelle* o ka tavo sesuo veikia Brazilijoje, kodel pasirinko tokia tolima sali? Jei ne paslaptis butu ziauriai smalsu suzinoti jos istorija  ax.gif

man irgi labai įdomu mirksiukas.gif
o vežimas thumbup.gif beje gana panašus į Zippy smile.gif
beje, daugumos nuojauta dėl lyties pasitvirtino. Dar nebuvai nėščia dauguma čia apie berniuką tau būrė. O kad tiek sveria nepergyvenk, čia žinai vaikutis+ kiaušiukai ir gaunasi tiek lotuliukas.gif Man uošvienė sakė, kad va ablydutės pilvas didesnis nei jos dukros, nes ablydutės pilve telpa ne tik vaikas bet ir kiaušiukai biggrin.gif . jos dukra mergytės laukėsi biggrin.gif

QUOTE(*Mila* @ 2011 03 10, 23:25)
Nius, Lynete, labai thumbup.gif pasirinkimas 4u.gif

reik jauciu ir man naujesniu sezonu nns prsisiust, pasiilgau jau ju ko tais lotuliukas.gif

reikia reikia biggrin.gif , kaip tik laukiu naujausios serijos tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ablydute: 11 kovo 2011 - 00:00
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 10, 15:22)
***O kokius norejai?

Kokius nors sustrus biggrin.gif pries tai prie saligatvio parkavau daug, tai biski apibruzinau,,,noriu nauju biggrin.gif

QUOTE(MildukasK @ 2011 03 10, 15:44)
kad man SM neleidzia ideti...


o tu teisingoj vietoj dedi g.gif


Nu va kaip faina, kad pokalbis vyksta thumbup.gif yra ka paskaityti,,,

Lynete, tai pirmi dvynukai turetu buti tada jau jei taip g.gif bus sekanciu roundu jauciu tongue.gif Nezinau kuri sezona ziuri, bet jiedu su Tomu dar viena maziuka pasigamino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 11, 02:53)
Kokius nors sustrus biggrin.gif pries tai prie saligatvio parkavau daug, tai biski apibruzinau,,,noriu nauju biggrin.gif
o tu teisingoj vietoj dedi  g.gif
Nu va kaip faina, kad pokalbis vyksta thumbup.gif yra ka paskaityti,,,

Lynete, tai pirmi dvynukai turetu buti tada jau jei taip g.gif bus sekanciu roundu jauciu tongue.gif  Nezinau kuri sezona ziuri, bet jiedu su Tomu dar viena maziuka pasigamino biggrin.gif


labaryta biggrin.gif

su svente lithuania.gif bigsmile.gif

aha,mergyte dar turi wub.gif cia paskutinta serija buvo...idomu, kaip jiems ten toliau seksis, cia, kaip supratau tik kt sezona berodys unsure.gif ...po keliu men doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 10, 23:30)
Sakyk,kad skrandi skauda,nes juk tikrai jis tau tuoj ims streikuot ax.gif Arba isipilk kaip visi ir tik vaizduok,kad geri. Man suveikdavo pastarasis budas,nes niekas neziuri,kiek isgerei,bet jei sakysi isvis nepilt,tai tuoj prasideda tarimai ax.gif
O DPO man atrodo pas tave maziau,kokio 9-10dpo,nes pas mane 12dpo buvo 160 ir 83.

aha, matyt sakysiu, kad ir persalus, vaistus gal kokius geriu ir siaip skrandis streikuoja....
as kai i fertility imeciau teigiama OT, tai man iskart ir punktyrus nubraize, va taip atrodo dabar:
user posted image
QUOTE(Hip @ 2011 03 11, 02:53)
o tu teisingoj vietoj dedi  g.gif

nu... parase... ten kur vestuviu skaiciuokle, tai va tipo aktyvi, o fertilicio neleidzia tokio ideti, nes tuoj pranesa, kad parase per daug eiluciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 11, 10:27)
user posted image

ALE kiek meiles.... thumbup.gif Love is in the air...

Laba.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
QUOTE(Hip @ 2011 03 10, 19:44)
Cia kaip ir mano nikas,,,bandziau grazius ir reiksmingus, bet buvo uzimti,,,supykus pasirinkau bile ka 4u.gif
drinks_cheers.gif
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 10, 20:22)
Tikras sitas man labai labai wub.gif
Aciukas 4u.gif Man dabar paciai dar reikia priprasti prie jo. hihihi.gif
QUOTE(Lynete @ 2011 03 10, 21:46)
*Labai grazus vardukas  wub.gif
**Beje ir as pakeiciau ...  blush2.gif
Aciukas 4u.gif
Grazus tavo naujasis vardas. Ir prie tavo dabar reiks priprasti. biggrin.gif O kas tas NNS? Cia filmas koks nors?

Beja labai smagiai leidi laika. Paskaiciau, tai tiek smagu uz tave, kad nenuobodziauji. Pamenu, paskutines savaites man labai prailgo. Kazkaip tas laukimas uzgrauze. Nepasidziaugiau paskutinem ramybes dienom. hihihi.gif

QUOTE(Lynete @ 2011 03 10, 22:21)
Caramelle* o ka tavo sesuo veikia Brazilijoje, kodel pasirinko tokia tolima sali? Jei ne paslaptis butu ziauriai smalsu suzinoti jos istorija
QUOTE(ablydute @ 2011 03 10, 22:54)
man irgi labai įdomu  mirksiukas.gif
Nepaslaptis. smile.gif
Ji dirbo New York'e vienoje organicazijoje. O jos vyras - brazilas (tada dar nepazystamas) atvaziavo i ta pacia organizacija igyvendinti kazkokio IT projekto. Jo kontraktas buvo metams laiko. Na jie susipazino ir paruko viskas kaip is pypkes. biggrin.gif Isimylejo abu ir kaip buna, nutare, kad nebegali vienas be kito. Po kurio laiko sesuo nesulauke mmm ir abu labai apsidziauge suzinoje, kad tures vaikiuka.
Kai tai suzinojo, nutare, kad nenori vaiku auginti New York'e. O ir jo kontraktas ejo i pabaiga. Tai jie ir nutare vaziuot gyvent i Brazilija. Sesuo pasirase kontrakta su tos pacios organizacijos Brazilijos ofisu. Dabar jau gyvena ten 4.5 metu, apsivede, turi du vaikus - berniuka ir mergyte. Yra laiminga ir patenkinta. Gyvenimas ten kitoks. Niekas ten niekur neskuba. Niekas niekam netrukdo gyventi. Ir muilo operu kas diena prisiziuri. Va pries pora savaiciu jos vaiku aukle tokia muilo opera su vyru istaise, kad net juokiausi. Tai va, tokia istorija. smile.gif
Vienas didelis minusas - tolokai ji. Mes esam artimos su sese. Bet va tas atstumas... Jau senokai viena kitos nematem. Bet Skype pagalba snekam labai daznai. Ir vaikiukus viena kitai rodom. Butu sudetinga, jei nebutu Skype.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramelle*: 11 kovo 2011 - 11:36
laba ryta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2011 03 11, 11:38)
ALE kiek meiles....  thumbup.gif Love is in the air...

aha... blush2.gif wub.gif

o NNS (Nusivylusios Namu seimininkes) ir as ziuriu thumbup.gif Visada parsisiunciu naujas serijas angliskai, bet ir kai TV rodo, dar paziuriu, tai vyras nesupranta, kiek as galiu jas ziureti?? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 11, 12:33)
aha...  blush2.gif  wub.gif

o NNS (Nusivylusios Namu seimininkes) ir as ziuriu  thumbup.gif  Visada parsisiunciu naujas serijas angliskai, bet ir kai TV rodo, dar paziuriu, tai vyras nesupranta, kiek as galiu jas ziureti??  doh.gif
Aaa, aisku. smile.gif Man kaip zirafai... blush2.gif

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Pas mus apsiniauke siandien verysad.gif tikiuosi ryt poryt saulute islys,,,

Caramelle tai tavo sesute kaip ir as greit susisuko :xixi: tik va mes vaikuciu taip greit neprisidirbom nes saugojomes,,,

Kuri nors uzsiema tortu kepimu cia? g.gif man idomu kaip geriau meduti kepti - atskirus lakstus ar viena kaip pyraga ir tada supjaustyti,,,

TVguide.com visada turi naujausiu show serijas nemokamai,,,,pas mus NNS sekmadieniais, tai jei praleidziu berods antradieni jau buna ten,,,,
Atsakyti