Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

MildukasK, tyliai tyliai sveikinu wub.gif
QUOTE(Vienintelevitali @ 2011 03 10, 17:09)
Cia nieks beveik neberaso, o kitur as nenardau, tai beveik nieko ir nezinau  rolleyes.gif
Dekui, Abdylut. Fotografavomes Klaipedoj pas viena pradedančią vaikų fotografę. Truko apie 6 valandas, galėjom ir ilgiau, bet modeliukui juodai atsibodo  biggrin.gif Buvo dar sunkiau nei tikėjausi, Vytė ožiavosi, verkė lyg užsakyta. Bet kažkas vis dėlto gavosi  ax.gif pagal sumanyma turėjom keisti rūbelius, bet kai tiek verkė tai neerzinom. O ta kepurę gan lengvai jai užmoviau, ant gėlių žymiai labiau pyko nei ant jos  biggrin.gif paskui kai jau išėjom 16val tai kaip užmigo, tai iki kito ryto ir išmiegojo  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif miegančią ir maitinau, ir pampius keičiau, jai viskas buvo dzin  doh.gif
Sveikinu  wub.gif

6 val blink.gif doh.gif niekaip būčiau neištempusi. O Vytautė matai atidirbo darbą ir dėjo į akį thumbup.gif

QUOTE(Caramelle* @ 2011 03 10, 18:06)

reik priprasti prie naujo tavo vardo biggrin.gif o kodėl keitei?
Atsakyti
Nu va, dar viena nestuke.gif reik sveikint wub.gif wub.gif

sakiau thumbup.gif

MildukasK, kartok pirm hcg ir registruokispas gine mazdaug po 2 sav mirksiukas.gif

Caramelle* - koks fainas wub.gif thumbup.gif ale tikrai, kodel keitei g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mila*: 10 kovo 2011 - 18:44
QUOTE(ablydute @ 2011 03 10, 17:42)
reik priprasti prie naujo tavo vardo  biggrin.gif  o kodėl keitei?

QUOTE(*Mila* @ 2011 03 10, 17:44)
Caramelle* - koks fainas wub.gif  thumbup.gif ale tikrai, kodel keitei g.gif

Ai, kai YUB4 sukuriau, tuo metu buvau emocinej duobej. Tai bandziau viena varda, atmete - jau yra. Bandziau kita - vel tas pats. Tai suspaudziau bet kokias raides ir skaiciu. Dabar noretusi kazko, kas turi reiksme, siltesnio. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 10, 16:49)
Valio clap.gif  clap.gif  clap.gif Nuojauta pasiteisino wub.gif Sveikinu wub.gif O pirmadieni kartosi HCG? O gal paprasyk,kad is to pacio kraujo dar prg padarytu?

aha, reiks kartoti del sventos ramybes smile.gif ir prg manau butu i nauda, kad zinot ar ten pakanka jo smile.gif Bet kaip dar netikiu!!! doh.gif Stebuklu laukas kazkoks....
QUOTE(gretusiu @ 2011 03 10, 18:08)
* Ramiai, moteriske, kas tave is balos istrauks, jei iki masinos nenueisi? Negi kaip ta blondine reksi "As jau 15 minuciu kaip nescia"  lotuliukas.gif

Pirmadieni kartok HCG, pas gydytoja dar oi kaip negreitai.... Ir sakyk ACIU kad paprotinom smile.gif

* joo... gerai cia nuskambejo lotuliukas.gif
ACIU ACIU, kad paprotinot aciuks.gif Tikiuosi pora dienu negertas dufas nieko nepakenke ir ten ta vyno taure savaitgali irgi... g.gif

Vistiek, isgriuti galima nuo tokiu ivykiu! blink.gif Dabar ziuriu i ta savo skyleta grafika ir spelioju, kada cia galejo ta O buti, kurie ND pasitarnavo ir kada isvis uzkibo?? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 10, 19:36)
aha, reiks kartoti del sventos ramybes smile.gif ir prg manau butu i nauda, kad zinot ar ten pakanka jo smile.gif Bet kaip dar netikiu!!!  doh.gif Stebuklu laukas kazkoks....

* joo... gerai cia nuskambejo  lotuliukas.gif
ACIU ACIU, kad paprotinot  aciuks.gif Tikiuosi pora dienu negertas dufas nieko nepakenke ir ten ta vyno taure savaitgali irgi...  g.gif

Vistiek, isgriuti galima nuo tokiu ivykiu!  blink.gif Dabar ziuriu i ta savo skyleta grafika ir spelioju, kada cia galejo ta O buti, kurie ND pasitarnavo ir kada isvis uzkibo?? biggrin.gif

thumbup.gif oho kaip nerealu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 10, 02:25)
Aha,mamytes isbego pasosneketi i mazyliu skyreli,tai cia pratustejo,bet as visada paskaitau,nes jus gi mano mieliausios dinozaures wub.gif
Ta varske tai baisai nervina doh.gif Man nuo jos (o gal prie jos) dar grybas buvo prisidejes,tai isvis doh.gif
O jau kaip gimtadienis arti wub.gif Kitamet ziuriu jubiliejus wub.gif O siemet stipriai svesit? Ka planuoji? Daug draugu ar dviese su TB?

Nu nejau reiks man eit pas mamytes skaityti g.gif
3 draugiu laukiu biggrin.gif bet paciu smagiausiu ir mieliausiu biggrin.gif O MB i darba eis, tai bus kaip visada mergaiciu balius,,,

QUOTE(*Mila* @ 2011 03 10, 02:39)
tikrai jau tema neretai 2 psl randu biggrin.gif Hip, laikau kumscius uz sekminga tavo cikla! Nauja pradzia!
Ar uzsisakei ka dovanu gimses proga?

Nea biggrin.gif pernai sakiau, kad noresiu nauju ratlankiu, ale speju jis ir pamirso,,,Pernai tai aptamsinti masinos langus uzsiprasiau, pati geriausia dovana,,

QUOTE(gretusiu @ 2011 03 10, 04:38)
nono.gif Cia negalima...

Ir kas taip sugalvojo g.gif as sakau, kad galima!

QUOTE(Caramelle* @ 2011 03 10, 13:34)
Ai, kai YUB4 sukuriau, tuo metu buvau emocinej duobej. Tai bandziau viena varda, atmete - jau yra.

Cia kaip ir mano nikas,,,bandziau grazius ir reiksmingus, bet buvo uzimti,,,supykus pasirinkau bile ka 4u.gif

QUOTE(MildukasK @ 2011 03 10, 13:36)
Dabar ziuriu i ta savo skyleta grafika ir spelioju, kada cia galejo ta O buti, kurie ND pasitarnavo ir kada isvis uzkibo?? biggrin.gif

Sveikinu 4u.gif 4u.gif Cia tie ND kur radai teigiama OT ir mes visos liepem tau versti vyra i lova tongue.gif Man tavo FF neleidzia paziuret g.gif

Buckis visoms! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelle* @ 2011 03 10, 19:34)
Ai, kai YUB4 sukuriau, tuo metu buvau emocinej duobej. Tai bandziau viena varda, atmete - jau yra. Bandziau kita - vel tas pats. Tai suspaudziau bet kokias raides ir skaiciu. Dabar noretusi kazko, kas turi reiksme, siltesnio.  ax.gif

Tikras sitas man labai labai wub.gif

QUOTE(Hip @ 2011 03 10, 20:44)
*Nea  biggrin.gif pernai sakiau, kad noresiu nauju ratlankiu, ale speju jis ir pamirso,,,Pernai tai aptamsinti masinos langus uzsiprasiau, pati geriausia dovana,,
**Ir kas taip sugalvojo g.gif as sakau, kad galima!
***Cia kaip ir mano nikas,,,bandziau grazius ir reiksmingus, bet buvo uzimti,,,supykus pasirinkau bile ka 4u.gif
****Buckis visoms! 4u.gif

*Kokios geros dovanos thumbup.gif As irgi megstu praktiskas drinks_cheers.gif
**Na,tai dabar vel pasipils mamyciu pasakojimai,jei tu leidi biggrin.gif
***O kokius norejai?
****Ir tau oro_buckis.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 10, 21:44)
Sveikinu 4u.gif  4u.gif Cia tie ND kur radai teigiama OT ir mes visos liepem tau versti vyra i lova tongue.gif  Man tavo FF neleidzia paziuret g.gif

kad man SM neleidzia ideti... doh.gif Kaip bebandyciau, vis raso, kad parasas per ilgas.. blink.gif Tai ikeliau bent CD liniuote, be galimybes paziureti pati grafikiuka...
na, pagal HCG, tai kokiu 12 d po apvaisinimo... o OT pirmas teigiamas buvo diena pries pradedant gerti dufa ir po to dar 2 gal buvo teigiami.. Daugiau nebedariau, nes maniau hormonai sutrike.. doh.gif Tai matyt taip tiek galai ir susiveda g.gif Ale protingos jus cia visos susirinke thumbup.gif
Tik ka dabar ryt pasikviestiems pavakaroti draugams pasakyti, kodel nebenoriu to vyno gerti??
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 10, 21:44)
kad man SM neleidzia ideti...  doh.gif Kaip bebandyciau, vis raso, kad parasas per ilgas..  blink.gif Tai ikeliau bent CD liniuote, be galimybes paziureti pati grafikiuka...
na, pagal HCG, tai kokiu 12 d po apvaisinimo... o OT pirmas teigiamas buvo diena pries pradedant gerti dufa ir po to dar 2 gal buvo teigiami.. Daugiau nebedariau, nes maniau hormonai sutrike..  doh.gif Tai matyt taip tiek galai ir susiveda  g.gif Ale protingos jus cia visos susirinke  thumbup.gif 
Tik ka dabar ryt pasikviestiems pavakaroti draugams pasakyti, kodel nebenoriu to vyno gerti??

Sakyk,kad skrandi skauda,nes juk tikrai jis tau tuoj ims streikuot ax.gif Arba isipilk kaip visi ir tik vaizduok,kad geri. Man suveikdavo pastarasis budas,nes niekas neziuri,kiek isgerei,bet jei sakysi isvis nepilt,tai tuoj prasideda tarimai ax.gif
O DPO man atrodo pas tave maziau,kokio 9-10dpo,nes pas mane 12dpo buvo 160 ir 83.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 10 kovo 2011 - 22:33
Hilow braskes!

QUOTE(Hip @ 2011 03 10, 05:06)
*Pradedu cikla su tusciu lapu tik labai tikiuosi greit OT

Lin4ia kaip tau sekasi atostogauti


Sekmingo naujo ciklo!
Atostogauti tai super, jau pamirsau kad kazkada dirbau, apie darba nei vienos minties biggrin.gif

QUOTE(*Mila* @ 2011 03 10, 09:39)
Lin4ia, vakar galvojau apie tave, koks jausmas likus keliom savaitem iki susitikimo su meskuciu? Kaip jautiesi, ka veikineji? Kraitis jau suruostas?

o mes gerai, augam, ruosiames pirmoji gimtadienio kukliai sventei


Jauciuosi gan neblogai, prie visu salutiniu pozymiu greitai prisitaikau todel dar absoliuciai nenoriu gimdyt (mums ir taip gerai lotuliukas.gif ), nes atrodo tiek daug prisiplanavus ir dar liko padaryt, norisi viska suspeti ir dar pailseti - kaip patinka man dekretas wub.gif Beveik viskas jau nupirkta, o siandien paskutinis stambus pirkinys - ratai cool.gif Uzsiimineju visokiais pataliuku/merliuku siuvimais, pertvarkymais, lankau joga, naktimis zuirinejuu ta seriala (NNS).... Tases uzbaigtumo laipsnis - 80% ax.gif

Kaip greitai laikas bega, jau tuoj Braskytei metukai wub.gif

QUOTE(Lars @ 2011 03 10, 10:23)
O beje kaip Kiskiau sekasi?


Lars kada gi mes sulauksim pasakojimu apie jusu gyvenima su Larsiuku is taves partizanes, a? biggrin.gif

kiskiu maciau prisiregistravusia nestukiu syrelyje wub.gif

QUOTE(ablydute @ 2011 03 10, 12:21)
Lin4ia koks jau arbūzas  bigsmile.gif  o tiesa, jūs žinot ką turėsit ar ne? ir kaip sekasi susiruošti viską ir dar pasimėgauti dekreto dienelėmis?[b]


To arbuzo gyventojas su kiausinukais pries kokia savaite svere jau 3200 g, todel man labai reikia ziureti ka valgau rolleyes.gif

QUOTE(Caramelle* @ 2011 03 10, 15:52)
Ai, beja, pakeiciau vartotojo varda.  ax.gif


Labai grazus vardukas wub.gif

Beje ir as pakeiciau ... blush2.gif

QUOTE(MildukasK @ 2011 03 10, 16:42)
Mergaite sako tokiu liudnu tonu.. "nu.. siaip cia raso, kad.......... TEIGIAMAS!!!!" 


Cia tai superine naujiena!!! Tylus sveikinimai wub.gif

QUOTE(Hip @ 2011 03 10, 21:44)
pernai sakiau, kad noresiu nauju ratlankiu, ale speju jis ir pamirso,,,Pernai tai aptamsinti masinos langus uzsiprasiau, pati geriausia dovana,,


na tu pavarai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2011 03 10, 23:46)
Hilow braskes!
Sekmingo naujo ciklo!
Atostogauti tai super, jau pamirsau kad kazkada dirbau, apie darba nei vienos minties 
Jauciuosi gan neblogai, prie visu salutiniu pozymiu greitai prisitaikau todel dar absoliuciai nenoriu gimdyt (mums ir taip gerai), nes atrodo tiek daug prisiplanavus ir dar liko padaryt, norisi viska suspeti ir dar pailseti - kaip patinka man dekretas  wub.gif Beveik viskas jau nupirkta, o siandien paskutinis stambus pirkinys - ratai  cool.gif Uzsiimineju visokiais pataliuku/merliuku siuvimais, pertvarkymais, lankau joga, naktimis zuirinejuu ta seriala (NNS).... Tases uzbaigtumo laipsnis - 80% 

Kaip greitai laikas bega, jau tuoj Braskytei metukai 
Lars kada gi mes sulauksim pasakojimu apie jusu gyvenima su Larsiuku is taves partizanes, a? 

kiskiu maciau prisiregistravusia nestukiu syrelyje 
To arbuzo gyventojas su kiausinukais pries kokia savaite svere jau 3200 g, todel man labai reikia ziureti ka valgau 
Labai grazus vardukas

Beje ir as pakeiciau ... 
Cia tai superine naujiena!!! Tylus sveikinimai 
na tu pavarai 


fain wub.gif net biski pavydziu biggrin.gif

o kokiu ratus pirkai???? bigsmile.gif
nors nuoroda blush2.gif .....

tik db pamaciau, kad ir tu pasikeitei bigsmile.gif
grazu wub.gif thumbup.gif man NNS kazkuo kvepia lotuliukas.gif ot patrakus boba ten ta Lynete lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mila*: 10 kovo 2011 - 23:16
QUOTE(Lynete @ 2011 03 10, 22:46)
*Atostogauti tai super, jau pamirsau kad kazkada dirbau, apie darba nei vienos minties  biggrin.gif 
**Beveik viskas jau nupirkta, o siandien paskutinis stambus pirkinys - ratai  ***Beje ir as pakeiciau ...  blush2.gif

Tikiu drinks_cheers.gif Prie gero greit priprantama biggrin.gif Bet tu megaukis tuo ir toliau neprisimink 4u.gif
**Koki pirkot? bigsmile.gif
***Ziuriu NNS padare savo itaka mirksiukas.gif
Atsakyti