Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

Sveikutes 4u.gif
QUOTE(*Mila* @ 2011 03 10, 07:39)
o mes gerai, augam, ruosiames pirmoji gimtadienio kukliai sventei cool.gif
O ko gi kukliai? Reikia nekukliai. Tokia svente. Mazylei metukai! wub.gif wub.gif

QUOTE(MildukasK @ 2011 03 10, 07:53)
Laukiam laukiam. Nieko dabar dar nesakysiu. Bet labai laukiu... bigsmile.gif

QUOTE(ablydute @ 2011 03 10, 10:21)
YUB4, albumėlis skurdus  g.gif  sustojot ties 6mėn  biggrin.gif  PASITAISYTI  rolleyes.gif
Nepatingejai tiek pakomentuoti. Balioncikas tau 4u.gif
Pasitaisysiu, pazadu. blush2.gif Einu is karto ir uzkrausiu, kol dar neprasidejo kokiu nors statybiniu medziagu paieskos internetu. doh.gif
Atsakyti
Na va, uzkroviau. Dar kelias imeciau is musu kelioniu. Abu su MB esam prisieke nardytojai, tai musu didz dalis kelioniu su tuo ir budavo susije. Bet dabar kol mazyle nepaaugs, teks planuot kitokias keliones. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(YUB4 @ 2011 03 10, 12:36)
Na va, uzkroviau. Dar kelias imeciau is musu kelioniu. Abu su MB esam prisieke nardytojai, tai musu didz dalis kelioniu su tuo ir budavo susije. Bet dabar kol mazyle nepaaugs, teks planuot kitokias keliones.  smile.gif

Pagalbininkę turi namų ruošoje thumbup.gif o kokia ji man skirtinga vandenyje ir mašinoje. bet šypsena superinė, kaip tie vaikiukai taip smagiai išsišiepti sugeba biggrin.gif o kada jūs čia Brazlijoje buvot? O nardymų senai užsiimat?
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2011 03 10, 12:01)
Pagalbininkę turi namų ruošoje  thumbup.gif  o kokia ji man skirtinga vandenyje ir mašinoje. bet šypsena superinė, kaip tie vaikiukai taip smagiai išsišiepti sugeba  biggrin.gif  o kada jūs čia Brazlijoje buvot? O nardymų senai užsiimat?
Toj nuotraukoj, kur vandenyje ji kazkaip vyresne atrodo. wub.gif

Sita konkreti kelione buvo pries pora metu. Bet mes ten reguliariai vaziuojam, nes mano sesuo ten gyvena.

Nardymo licenzija as isigijau 2006, o MB 2008. Mes kai susipazinom, vienas kitam pazadejom prisijungti prie kito didziausios aistros ir ismokti, kaip ta daryti - mano buvo nardymas, jo - slidinejimas. Bet jam nardymas ir paciam patiko, tik jis niekada rimciau tuo neuzsieme. O man slidinejimas irgi patiko, tik iki mums susipazystant niekada nebuvo galimybes nuvaziuoti ir ismokti.


Ai, beja, pakeiciau vartotojo varda. ax.gif
Atsakyti
paskambinau.. ir kol laukiau maniau sirdis issoks is krutines!!! doh.gif Kaip bijau!! O ji man tepasake, kad dar nera rezultato ir paskambinciau veliau... Man net pilva diegti pradejo!
Atsakyti
QUOTE(Caramelle* @ 2011 03 10, 14:52)
Ai, beja, pakeiciau vartotojo varda.  ax.gif

Kaip fainai Caramelle wub.gif

QUOTE(MildukasK @ 2011 03 10, 14:58)
paskambinau.. ir kol laukiau maniau sirdis issoks is krutines!!!  doh.gif Kaip bijau!! O ji man tepasake, kad dar nera rezultato ir paskambinciau veliau... Man net pilva diegti pradejo!

Laukiam laukiam wub.gif
Atsakyti
nualpsiu!! iki masinos nenueisiu!!!
Mergaite sako tokiu liudnu tonu.. "nu.. siaip cia raso, kad.......... TEIGIAMAS!!!!" blink.gif
Paklausiau dar kokie skaiciukai, bet nebepamenu.. 22 ar 24..
Hm.. tai kiek cia tu dieneliu galetu buti?? blink.gif Isgriuti galima!! Nu dabar dar didesne baime! Reik registurotis pas gine! Ar ten viskas gerai??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 10, 15:42)
nualpsiu!! iki masinos nenueisiu!!!
Mergaite sako tokiu liudnu tonu.. "nu.. siaip cia raso, kad.......... TEIGIAMAS!!!!"  blink.gif
Paklausiau dar kokie skaiciukai, bet nebepamenu.. 22 ar 24..
Hm.. tai kiek cia tu dieneliu galetu buti??  blink.gif Isgriuti galima!! Nu dabar dar didesne baime! Reik registurotis pas gine! Ar ten viskas gerai???  unsure.gif

Valio clap.gif clap.gif clap.gif Nuojauta pasiteisino wub.gif Sveikinu wub.gif O pirmadieni kartosi HCG? O gal paprasyk,kad is to pacio kraujo dar prg padarytu?
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 10, 16:42)
nualpsiu!! iki masinos nenueisiu!!!
Mergaite sako tokiu liudnu tonu.. "nu.. siaip cia raso, kad.......... TEIGIAMAS!!!!"  blink.gif
Paklausiau dar kokie skaiciukai, bet nebepamenu.. 22 ar 24..
Hm.. tai kiek cia tu dieneliu galetu buti??  blink.gif Isgriuti galima!! Nu dabar dar didesne baime! Reik registurotis pas gine! Ar ten viskas gerai???  unsure.gif

biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lb mazas dar nestumas, siulyciau pirmadieni pakartoti ir paziureti kaip auga skaiciukai. Tyliai tyliai sveikinu. wub.gif
Atsakyti
Ramiai, moteriske, kas tave is balos istrauks, jei iki masinos nenueisi? Negi kaip ta blondine reksi "As jau 15 minuciu kaip nescia" lotuliukas.gif

Pirmadieni kartok HCG, pas gydytoja dar oi kaip negreitai.... Ir sakyk ACIU kad paprotinom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2011 03 10, 11:21)
labas
užsukau į albumėlį
Vienintelevitali, tokios šiltos šviesios Vytautės fotosesijos nuotraukos. Kur fotografavotės, kaip patiko, kiek truko. Parašyk. ir toji foto su kepure superinė. mes fotosesijos emtu ir norėjom tokią šiltą kepurę uždėti, bet bliovė ir visai nesidavė. niekaip su Mb neprisiruošiam pafotkinti, kol gal dar neišaugo tos kepurės.

Cia nieks beveik neberaso, o kitur as nenardau, tai beveik nieko ir nezinau rolleyes.gif
Dekui, Abdylut. Fotografavomes Klaipedoj pas viena pradedančią vaikų fotografę. Truko apie 6 valandas, galėjom ir ilgiau, bet modeliukui juodai atsibodo biggrin.gif Buvo dar sunkiau nei tikėjausi, Vytė ožiavosi, verkė lyg užsakyta. Bet kažkas vis dėlto gavosi ax.gif pagal sumanyma turėjom keisti rūbelius, bet kai tiek verkė tai neerzinom. O ta kepurę gan lengvai jai užmoviau, ant gėlių žymiai labiau pyko nei ant jos biggrin.gif paskui kai jau išėjom 16val tai kaip užmigo, tai iki kito ryto ir išmiegojo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif miegančią ir maitinau, ir pampius keičiau, jai viskas buvo dzin doh.gif

QUOTE(MildukasK @ 2011 03 10, 15:42)
nualpsiu!! iki masinos nenueisiu!!!
Mergaite sako tokiu liudnu tonu.. "nu.. siaip cia raso, kad.......... TEIGIAMAS!!!!"  blink.gif

Sveikinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 10, 14:33)
Kaip fainai Caramelle wub.gif
Aciukas blush2.gif

QUOTE(MildukasK @ 2011 03 10, 14:42)
nualpsiu!! iki masinos nenueisiu!!!
Mergaite sako tokiu liudnu tonu.. "nu.. siaip cia raso, kad.......... TEIGIAMAS!!!!"  blink.gif
Paklausiau dar kokie skaiciukai, bet nebepamenu.. 22 ar 24..
Hm.. tai kiek cia tu dieneliu galetu buti??  blink.gif Isgriuti galima!! Nu dabar dar didesne baime! Reik registurotis pas gine! Ar ten viskas gerai???  unsure.gif
Sveikinu wub.gif smile.gif Labai mazytis dar zirniukas pas tave, todel ir skaiciukai mazyciai. Tiesiog kartok tyrima - skaiciukai kas 2 dienas turetu mazdaug dvigubeti. wub.gif
Atsakyti