Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

Mergytes, zinau, kad pasirodau cia, kaip jaunas menulis blush2.gif, noriu paprasyt jusu, kad prabalsiuotumet stai cia uz nuotrauka nr 7
Aciu Jums aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnaMari: 08 kovo 2011 - 19:02
Laba diena mergaites 4u.gif

Su moters diena jus visas 4u.gif

Pas mus nuotabi diena siandien, saulute sviecia bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Su Kovo 8taja visas. biggrin.gif Visai buvau pamirsus apie tokia... Tik SM paskaicius prisiminiau. doh.gif

Siandien ypatinga diena - nusipirkom kilimus antram aukstui. Bent vienoj namo daly remonai baigsis. ax.gif
Atsakyti
Kokia tyli diena,,,visos kovo 8a sventet, ane? biggrin.gif Iseigines baigesi, ryt i darbuka, laukiu sestadienio...
Atsakyti
na ka, BT sian dar per 0.5 pakilo... Bet gal cia kaltas nelabai ramus miegas?? Ar tai, kad sian gerkle biski skauda?? Nors matuoju ne burnoje...

Vakar sakiau NT pasidarysiu grizus namo, bet kad nebeliko nei vieno testo, tik OT doh.gif O tada prisiminiau,kad gi mano OT buvo II... Bet kadangi gal trys kas kelias dienas daryti buvo teigiami, tai nurasiau viska sutrikusiems hormonams... O kas dabar zino, gal jie tiesa rode???

Tai nubegau sian per pietus kraujuka priduoti.. atsakymas ryt apie 15 val... Jau nzn ir ka galvoti.. Viltis vis stipreja, jau pradedu paslapcia svaigti, bet labai bijau nusivilti doh.gif

Na, lauksiu dar vienos dienos smile.gif
Atsakyti
Labas
tikrai kad nurimusios čia pas mus kalbos. Hip kaip tikras dinozauras palaiko tempą thumbup.gif
milduk, tikiuosi, kad tavo viltys išsipildys
Atsakyti
Ablyduk jus jau kose svalgot? ga;l gali savo grafika papasakot?
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2011 03 09, 20:34)
Ablyduk jus jau kose svalgot? ga;l gali savo grafika papasakot?


Labukas, mamyte, uzbalsuok, puslapio virsuje pamatysi info blush2.gif
Aciuuuu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2011 03 09, 21:38)
Labukas, mamyte, uzbalsuok, puslapio virsuje pamatysi info blush2.gif
Aciuuuu wub.gif

JAU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2011 03 09, 21:18)


Dekoju wub.gif wub.gif wub.gif

Azartas mane pagavo biggrin.gif

Kaip tavo kleckai, vis paskaitineju mamyciu skyrelyje, tai daug maz zinau, kaip auga biggrin.gif
Atsakyti
AnaMAri, aš jau vakar pabalsavau
QUOTE(Akutee @ 2011 03 09, 20:34)
Ablyduk jus jau kose svalgot? ga;l gali savo grafika papasakot?

jo, trečia diena valgo biggrin.gif tai nieko dar negaliu per daug ir papasakot. Duodu moliūgą sutrintą ir viskas smile.gif valgo labai noriai. 5dienį turbūt dėsiu kopūsto. tad nėra daugiau ką ir pasakoti. duodu 12,30 val (nors vis planuoju, kad 13val duosiu, bet kažkaip neištempiu tiek). tiek
Atsakyti
Tikrai dinozaurai aptinge lotuliukas.gif

Milduk,laukiam ryt tavo graziu skaiciuku wub.gif

Hip,kokios mintys sukasi del IUI? Gal kokiu nuojautu turi? Kuo uzimtas laisvalaikis?
Atsakyti