Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

QUOTE(MildukasK @ 2011 03 07, 15:04)
ane?
o tai man dabar gerti dufa ar ne??? Noreciau namie tureti daktare su echo, kuri viska iskart pasakytu biggrin.gif


Isivazduok jei nematuotum BT tai nutrauktum dupha ir lauktum mmm. O realybeje
jei butu II ir truktu PRG butu gerai testi dupha. Bet jei tau viskas gerai su PRG tai dupho nutraukimas nieko nepadarytu. Grafike matau kad sugerei tik 9 tableciu ir jau nutraukei? Tai nzn ar yra prasme tuomet vel pradeti g.gif
Siaip duph manau nepamaisytu bet sunku priimti sprendima uz tave.

Mila Kaip dziaugiuosi kad mociute jusu atvaziavo, man tai tokia silta jusu seima, tokie grazus net pavyzdiniai santykiai visu wub.gif Dabar mama jau nebeisvaziuos? Ar ji nesigaili kad tiek daug praleido?

Akutee kokie faini nuotykiai su tavo mazyliais wub.gif

QUOTE(Hip @ 2011 03 07, 22:08)
Labuka

Merginos, ar galit man greit pakomentuoti, nes as internete nerandu...
Diena pries teigiama OT kai dariau tyrimus buvo tokie Estr  463  lh 8.9  prg 0.6
Kokios yra normos?


Hm, idomu kodel butent siuos tyrimus dare pries O.
Ir dar bijau kad ten vienetai gali skirtis nuo musiskiu todel geriau tureti butent jusu laboratorijos normas. Estr cia turbut E2 - jis tuo didesnis kuo daugiau folikulu arba kuo dominuojantis didesnis. LH - turetu rodyti pika pries O nes butent jis sprogdina folikula. PRG dideja 7 dienas nuo 0 dienos ir po to mazeja jei nera nestumo.
Be normu nelabai galima komentuoti rezultatu g.gif

Bet to filmo scenaristai tai duoda ax.gif

Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 07, 19:29)
Hip,del E - tai daro prie tariama O diena IVF idant numanyt pribrendusiu folikulu skaiciu.Normos(na gal ne normos,o tiesiog skaiciai),kiek zinau,viena subrendusiam folikului 150-300.Pas tave turejo buti apie 2-3 pilnus folius.LH pikas kaip tik per O buna,ir tikrai virs 10(juk ne jautriausias ot testas reaguoja virs 10)Nezinau,kaip jis ten keiciasi paros begyje ir koks konkreciai turetu buti,bet kazkaip noretusi didesnio.Gal cia ovitrelis padetu? g.gif
Prg parode,kad joks folis dar neovuliaves.
Gal dar kuri papildys?


na cia testas buvo darytas antradieni, teigiama OT radau trecd vakare...du folikulai ir buvo pas mane,,,

uzklausiau siandien del ovitrelio, sake nea...

Darysim vel pagal ta pati scenariju, tik si cikla tikiuosi bus greiciau viskas ax.gif poryt clomidas, nuo 10 cd ot testukai,,O dabar ruosiuosi savo paskutiniam nioliktam, bus mergaiciu vakarelis sekmadieni bigsmile.gif

Kur Ingute g.gif
Atsakyti
oj mergaites... Sian visai pasimeciau... BT dar pakilo puse laipsnio... Dufo negeriau vakar... Siaip prog pas mane visada kritiskai mazas doh.gif Na, sakiau, ryt tiesios akimirka, jei BT laikosi, begu darytis NT.. jei ten matau bent kazka antros juosteles vietoje - matyt pradesiu vel gerti dufa ir varysiu pas gine, kad paziuretu... Jei BT krenta, viskas aisku, o jei NT neigiamas bus, tai nzn ka tada? Laukti mmm ir tiek? g.gif
Ale jauciuosi nei prirista, nei paleista.. Siaip buvau jau susitaikius, kad sitas ciklas vel tuscias, o dabar kazkokie neaiskus dalykai darosi su ta BT.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 08, 09:21)
oj mergaites... Sian visai pasimeciau... BT dar pakilo puse laipsnio... Dufo negeriau vakar... Siaip prog pas mane visada kritiskai mazas  doh.gif Na, sakiau, ryt tiesios akimirka, jei BT laikosi, begu darytis NT.. jei ten matau bent kazka antros juosteles vietoje - matyt pradesiu vel gerti dufa ir varysiu pas gine, kad paziuretu... Jei BT krenta, viskas aisku, o jei NT neigiamas bus, tai nzn ka tada? Laukti mmm ir tiek?  g.gif
Ale jauciuosi nei prirista, nei paleista.. Siaip buvau jau susitaikius, kad sitas ciklas vel tuscias, o dabar kazkokie neaiskus dalykai darosi su ta BT..  blink.gif

Labas rytas,
Viteoj taves nieko nelaukus per ilgai...pasidaryciau siandien HCG ir PRG . Viskas butu aisku ir nebeiktu jaudintis ir spelioti mirksiukas.gif

Valerie matau skitai ax.gif Zinok kaip dziugiuosi, kad kazka pradesit..O kaip tavo vyras?
Zinai apie tuos homeopatus...gal tu man gali paaiskint kas jie tokie, jie tikri gydytojai ar tokie kaip pvz.tos raganos kur zolelem gydo. Vienas homeopatas biskiuka nugyde drauges vaika, gerai, kad per daug nespejo..nes neaisku kuo viskas butu pasibaige.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lars: 08 kovo 2011 - 08:31
Su kovo 8 mergytes wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 08, 08:21)
BT dar pakilo puse laipsnio...
Dufo negeriau vakar...
Siaip prog pas mane visada kritiskai mazas  doh.gif
Na, sakiau, ryt tiesios akimirka, jei BT laikosi, begu darytis NT..

Idomiai tu cia. JEI PRG mazas, D nutrauktas - kokia tikimybe II?... BT nukristi gali is vakaro pries mm. Jei turi itarima apie nestuke.gif , D siukstu nenutrauk, nelauk rytojaus, o spresk siandien. Su tokiais zaidimais gali ir prarasti II... Juk PRG uztikrina sauguma.
Beje, ilgesnis tarpas tarp D ir mm irgi ne stebuklas... As iki 5 dienu laukdavau.
Atsakyti
galvojau apie HCG, bet nenoriu dar nieko MB sakyti apie savo speliones, o tai jis uzsives, kad per daug galva suku vel.. doh.gif O kadangi ryte i darba kartu vaziuojam, tai kaip man iki laboratorijos nusigaut? Lieka tik patyliukais NT pasidaryti...
Zinau, kad negalima D nutraukti, jei lauki II, bet kad as jau nesitikejau...
nea, nieko nebus, nervai neatlaikys, pradesiu vel gerti dabar iskart ir vakare NT darysiu..
Kiek nervu bus veltui, jei tai false alarm ir kiek dziaugsmo, jei toks netiketas stebuklas!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MildukasK: 08 kovo 2011 - 09:57
Laba srytas smile.gif

mergytes, su kovo 8 visas!!! Tegul viskas pas mus buna gerai wub.gif
[I]

user posted image

user posted image


QUOTE(Lin4ia @ 2011 03 08, 02:29)
Mila Kaip dziaugiuosi kad mociute jusu atvaziavo, man tai tokia silta jusu seima, tokie grazus net pavyzdiniai santykiai visu  Dabar mama jau nebeisvaziuos? Ar ji nesigaili kad tiek daug praleido?


Dekui, net susinepatoginau kazkaip blush2.gif nemanau, kad mes pavyzdingi, visko buna, kaip ir pas visus cool.gif
bet uz malonu zodi tikrai didelis dekui! wub.gif
Mama mano jau niekur nebevaziuos, mes juokaujam, kad jai isduodas Europos aresto orderis ir isvykimas is LT vienai kazkur nebeimanomas biggrin.gif
kas del praleisto laiko, tai kalbejau su ja, issakiau kiek mokejau aiskiau ir objektyviau tai, ka isgyvenau, kaip man jos truko, kaip gaila, kad ji praktiskai nemate Amelijos kudikystes...jai belieka tik apgailestauti, nes tai kas padaryta, jau padaryta ir laiko atgal ji neatsuks. Matau kad viduje isgyvena, kiek ji pasakojo, kad tiesiog balsu verke i pagalve, raudojo, kad isvaziavo, kiek jai teko ten patirt, tai cia jau atskira istorija.
Bet ji pasake, kad nesigaili, jog isvaziavo, nes tai ka jai dave sitas etapas yra neikainojama patirtis, tai ka pamate, ko ismoko, ka parsiveze...bendravime su zmonem dabar ji kitokia, atsargesne, na ir eile kitu dalyku, kurie tikrai padare didziule itaka...
Svarbiausia, kad ji dabar cia, su mumis, kad Braske ja labai gerai priima, svarbiausia tai, kas musu laukia, bet ne tai, kas jau praejo...
...pamirsau asaras, pykti ir nuoskaudas - ji cia dabar su mumis ir tai svarbiausia wub.gif

QUOTE(Hip @ 2011 03 08, 08:29)
Darysim vel pagal ta pati scenariju, tik si cikla tikiuosi bus greiciau viskas poryt clomidas, nuo 10 cd ot testukai,,O dabar ruosiuosi savo paskutiniam nioliktam, bus mergaiciu vakarelis sekmadieni


Saunuole, naujas ciklas-naujos viltys thumbup.gif
nors neslepsiu, labai nusiminiau, kai parasei, kad nepavyko sikart verysad.gif
kaip laikas bega, jau tuoj nebebus niolika bigsmile.gif biggrin.gif

QUOTE(Lars @ 2011 03 08, 09:24)
Valerie matau skitai  Zinok kaip dziugiuosi, kad kazka pradesit..O kaip tavo vyras?


Kaip gyveni, mieloji? wub.gif Kaip vytenis auga? bigsmile.gif gal kokiu foto svieziu imesi?
Kas del valerie as irgi labai dziaugiuosi, neitiketa, kad jau kita cikla imsites rimtesniu darbu wub.gif

valerie, hip, kukscius laikau uz jus, kaip uz kita musu porele nestuke.gif wub.gif

Akutee, balsu juokiausi is tavo pasakojimo apie Evitos ir Armino isdaigas lotuliukas.gif Jau palaipsniui ateina tas laikas kai vis daugiau ir dazniau aplanko motinystes dziaugsmo ir palaimos akimirkos, ne tik nupusimas biggrin.gif
Atsakyti
Su pavasariu, mergaitės 4u.gif

Gal kuri vartojate metforminą? Turiu 33 tabletėles Metfogamma 500mg, galioja iki 2011 05. Ir dvi tabletėles duphastono. Atiduočiau už Barnį mirksiukas.gif
Vilnius, rašyti až.
Atsakyti
Su kovo 8-aja, grazuoles! oro_buckis.gif

Linkiu gauti TIKRU geliu is mylimu vyru smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *July*: 08 kovo 2011 - 10:39
QUOTE(Hip @ 2011 03 08, 08:29)
....O dabar ruosiuosi savo paskutiniam nioliktam, bus mergaiciu vakarelis sekmadieni ...
Kur Ingute g.gif

Su artejanciu paskutiniuoju nioliktu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As cia, kasdien, perskaitau viska. Maitindama viska paskaitineju, tik rasyt nelabai gaunasi lotuliukas.gif Gerai mums viskas auga mergina, i ploti gal kiek maziau i ugi daugiau hihihi.gif brolis tiek menesio svere, kiek ji 2, bet viskas labai gerai, nereikia mergaitems stambuolems buti lotuliukas.gif

QUOTE(MildukasK @ 2011 03 08, 09:21)

Pasiek visgi kaip nors laboratorija, kad padarytu krauja ir bus aisku, o tai su tokiu mazu nestumu, net jei jis yra, vakare gali NT nerodyti ir vistiek dvejosi - yra nera, nervinsiesi. O kraujo tyrimas atsakytu is karto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2011 03 08, 11:47)
Pasiek visgi kaip nors laboratorija, kad padarytu krauja ir bus aisku, o tai su tokiu mazu nestumu, net jei jis yra, vakare gali NT nerodyti ir vistiek dvejosi - yra nera, nervinsiesi. O kraujo tyrimas atsakytu is karto  ax.gif

nu matyt... nes dabar tai kaip ant dygliuotu svarstykliu sedziu... doh.gif
Atsakyti