Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

QUOTE(Aurutytea @ 2011 03 06, 20:21)
Norejau pasidometi, gal yra mergaiciu, kuriom isgyde policistines kiausides, ir kurios be problemu tapo  nestuke.gif ? labai jau gydytoja mane isgasdino, kad pastoti procentas labai mazas.. sad.gif


Kad issigyde tai nea, nes PKS ne liga i sindromas (kaip simptomu rinkinys) tai ji yra negydoma siaip. O pastoti daug kam pavyksta ir natur, bet jei laikas spaudzia ar yra rimtesniu problemu, reikia gydytis tam kad pastoti, bet cia vel gi tik tam kartui. Siaip tai vaistu nuo PKS nera. Daug kam israso metformina, kartais padeda siektiek sureguliuoti cikla. Kiti geria KT, treti issaukineja mmm su duphastonu.

QUOTE(MildukasK @ 2011 03 07, 12:05)
Ale idomumo delei savaitgali dar BT pasimatavau (nes to nedariau gerdama duph).. Mano didelei nuostabai ji buvo pakilus iki retai man matomu aukstumu! Siaip duph niekada man BT nepaveikdavo..  g.gif


O tu neturi BT grafikelio parodyt? ax.gif Siaip galimas daiktas kad geriant duph tau naturaliai ivyko O ir del to BT pakylo, todel butu gerai zinot kada butent ji ivyko ir nuo tos dienos skaiciuot 14 dienu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2011 03 07, 12:35)
MildukasK, po dupho turėtų prasidėt mm per kelias dienas, o jei neprasidės, tai gali būti, kad NT greitai parodys II. Kiek supratau, tai tu jau gėrei duphą 10 dienų kursą?

joa, jau sugeriau 10 dienu.. Kazkaip noretusi stebukleliu patiketi, bet is kitos puses, kuo ilgiau gesriu duph, tuo ilgiau gali tekti laukti mmm, tuo ilgiau lauksiu tyrimu ir ju atsakymu... bet gal tos dienos nieko nereiskia, palygimus su galimo nestuke.gif tikimybe?? blush2.gif

Ech, gaila, kad nematavau BT kelias dienas anksciau doh.gif Nors kadangi gleives buvo klampios, tai nemaciau reikalo.. Nebesitikejau O

user posted image
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 07, 14:34)
Ech, gaila, kad nematavau BT kelias dienas anksciau  doh.gif Nors kadangi gleives buvo klampios, tai nemaciau reikalo.. Nebesitikejau O

user posted image


Na tai 14DPO bus nuo kovo 14 iki 19 dienos, tuomet galesi jau gadinti NT, iki to laiko turbut nesulauksi mmm ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lin4ia: 07 kovo 2011 - 13:55
QUOTE(Lin4ia @ 2011 03 07, 14:54)
Na tai 14DPO bus nuo kovo 14 iki 19 dienos, tuomet galesi jau gadinti NT, iki to laiko turbut nesulauksi mmm  ax.gif

ane?
o tai man dabar gerti dufa ar ne??? Noreciau namie tureti daktare su echo, kuri viska iskart pasakytu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios,

vis paskaitau as, praktiskai kasdien uzsuku, bet kai cia tiek ivairiu naujienu, tai as su savosiom ne nedrisau list blush2.gif

Lin4ia, valerie, Gaja, dekui, kad teiraujaties wub.gif gera jausti palaikyma ir demesi 4u.gif

Mama jau savaite kaip sugrizusi, jausmas nenusakomas! Braske Babyte is pat pradziu sutiko atsargiai, nors i rankas praktiskai iskart nuejo, bet tokia rimta buvo, paskui jau eme vis labiau labiau priimt, sypsotis, bendrauti; pamego iskart zaidimus su Babyte, kazkaip priejima mano mama greit rado! O dabar (matomes beveik kasdien) tai jos patapo neatskiriamos drauges, Amelija vis kazka pasakoja mamai, sako "ba-b" sypsosi, juokiasi balsu, kai jos abi zaidzia, vedziojama veda prie zaisliuku, rodo, ka turi, rodo, ka moka ir viska nori parodyt vienu metu lotuliukas.gif telefonu kai girdi mano mamos balsa, saukia "baaa-baaaa" biggrin.gif
Vakar is namu niekaip islydet negalejom seneliu, nes vis i rankas prasesi pas Babyte, Dieduli, buckius ir vienam, ir kitam dalinobe saiko biggrin.gif o pabaigoj pribloske - pasiprase tarpdury jau pas beiseinanti Dieduli i rankas ir mums su MB "ate-ate" eme rodyt, tipo, iseinu su diedukais - ciao braskes bigsmile.gif lotuliukas.gif luzom is jos visi thumbup.gif

O siaip musu dienos lekia kaip vejas, spalvingos turiningos ir ivairios!
Buna visko, kaip ir su visais vaikais - stai pries keleta dienu eme ir uzkliuvo Braske, nukrito, prasikando lieziuveli tiek, kad valanda laiko kraujavimo negalejom sustabdyt blink.gif doh.gif vaikas balsu bliove, i priemima skambinau, norejom vezt, bet mus instruktavo, pasake, ka daryt ir aisku, kraujo balose, bet situacija suvaldem ir dabar liko grazus randukas, kaip viena pazistama pasake, pazimeta, kur paauglystej vers auskara lotuliukas.gif

Laukiam metuku liubiliejaus didis.gif baliaus gal didelio nedarysim, bet su svarbiausiais pazymesim wub.gif

Visoms oro_buckis.gif nuo musu su Braskyte wub.gif
Atsakyti
sveikos,

As kaip visad neturiu laiko..uztat baigiu susitvarkyt namus, i diena po maza darbeli padarau, ir uztat turiu jau virtuves baldus blush2.gif tokia laiminga... kad nereik i viena spintele vis bandyt visko sutalpint biggrin.gif

DAr pagaliau sulaukiau MM, jei taip galima pavadint, patepliojo 2 dienas labai tamsiai ..kita diena pora lasiuku kraujuko, ir vsio.. tai daba nzn ar eit pas gyd. ar uzskaityt kaip memes.. blush2.gif

DAr negaliu atsiuostyt savo mazyliu, man jie taip kvepia, nemoku zodziais apsakyt kaip, bet kaip medum..siltu kazkuom, jaukiu...vis dar buna akimirku kad netikiu, jog cia jau mano mazyliai..

seip kartais buna stogas nuciuozia, nes kaip zinot, sedziu istisai namie.. retai kada mane mamos isleidzia kur nors..ant vienos rankos pirstu suskaiciuociau.. blush2.gif

kas dar.. dar..vakar verkiau iki asaru is juoko.. kai daviau maziui grikiu paragaut..jau mimimkos buvo...lyg citrina ir kaky koki valgytu blush2.gif po to maze isodibnau i vibrokedute, tai ji tik praskieciakojytes i sonus, istiesia, jas ir taip staigiai abiem kojytem- SAST, SATS, ir supasi.. blink.gif laiminga visa, issisiepus..ot juokiaus.. thumbup.gif pas ja uzmaciau maza balta taskiuka virsuje, tai jauciu ir virsuj tuoj dantukas pasirodys, seip turim du apacioje dantukus.. tokie maziukai mieli..
UZtat mazius be dantuku, bet sukiojas po lova istisa para...jis vercias ir vercias ir vercias..ypac kai pavalges buna, begu isplaut buteliuku, atlekiu jau jis ant pilvo, nors apkamsau kad atrodo nepajudes, ir atpyles kibira... visas slapias.. doh.gif biggrin.gif

Del svorio dabar kankinuos ir eduos, vis dar bandau atprast nuo saldumynu..nors jau maziau juos valgau.. vakar is mociutes savo "komplimenta isgirdau"..OHO.. koks pilvas ir t.t..t verysad.gif tai va reik man numest apie 20 kg.. skamba man kaip "misija neimanoma" , nes ir anksciau kankinaus su savo pilvu.. ir svoriu, o dabar jis dar didesnis , kaip niekad.. doh.gif
va ir "numezgiau salika".. sorry... pasiilgau jusu.. wub.gif

KAi mastau apie Keberiokst, zodziai aisku, jokie nepaguos, bet prasau D., kad neprarastum savo vidinies stiprybes ir kantrybes tampant nestuke, o po to ir mama 4u.gif

VAlerie.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2011 03 07, 14:38)
SveikosLaukiam metuku liubiliejaus didis.gif baliaus gal didelio nedarysim, bet su svarbiausiais pazymesim wub.gif
Visoms oro_buckis.gif nuo musu su Braskyte wub.gif

Kaip tu visada siltai ir spalvingai pasakoji apie savo dukriuke ir visus nuotykius,taip idomu skaityti wub.gif Nuostabi jusu seima,zaviuosi tavimi,tu puiki mama,zmona,dukra ir drauge wub.gif

QUOTE(Akutee @ 2011 03 07, 14:45)
DAr pagaliau sulaukiau MM, jei taip galima pavadint, patepliojo 2 dienas labai tamsiai ..kita diena pora lasiuku kraujuko, ir vsio.. tai daba nzn ar eit pas gyd. ar uzskaityt kaip memes..  blush2.gif

Akutee,o tu buvai po gimdymo pas gine? Cia kaip pirmas mmm,tai gal galima uzskaityt g.gif Gal paskui bus gausiau.
O jau valgymo nuotykiai,tai pas jus nesibaigia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 07, 16:41)
Akutee,o tu buvai po gimdymo pas gine? Cia kaip pirmas mmm,tai gal galima uzskaityt g.gif Gal paskui bus gausiau.
O jau valgymo nuotykiai,tai pas jus nesibaigia biggrin.gif

jo po CP buvau praejus 6 sav..sake viskas Ok, ir ateit jei po 3 men. nepasirodys MM, o jei pasirodys, pasirodyt tik po metu, tai va, nuo spalio MM nebuvo ne vienu..o dabar bent jau sis bei tas.. blush2.gif nebuvo laiko vel pas M nulekt..tai sakau, gal dar menesiuka pratempsiu jei jau uzskaityt galima, kazkaip prisizaist su sveikata irgi nesinori. g.gif

o su valgymais tai nesakyk net.. doh.gif jei vel sunus tik 300 gr. per menesi priaugs, sakiau eisi kampan ant zirniu, o kadangi stovet nemoka, tai sakau as tau papilsiu zirniu i lovyte biggrin.gif blyn ne cukraus pokelio nesveria.. biggrin.gif lotuliukas.gif
jei rimtai man jau fantazija baiginejas kaip juos pamaitint..ir pozas ir vietas keiciau, ir cirkus ir teatrus rodom, sokam, dainuojam..ir kedutese sedi, ir ant lovos, ir maitinimo kedutese, ir iv. kambariuuos..- dalampacki jiems swoon.gif
Atsakyti
Labuka

Merginos, ar galit man greit pakomentuoti, nes as internete nerandu...
Diena pries teigiama OT kai dariau tyrimus buvo tokie Estr 463 lh 8.9 prg 0.6
Kokios yra normos?
Atsakyti
QUOTE(Lin4ia @ 2011 03 07, 03:04)
Hip pas mus Ovitrelle kazkas apie 150Lt. Idomiausia kad kai darai viska VK, pas juos galima isigyti brangiu vaistu su nuolaida. Bet Ovitrelle reikalingas tik tam kad uztikrinti kad folikulas ovuliuotu, o pas tave juk ovuliavo ir taip  g.gif
O kodel manai kad nepasiruosusi buti mama? Ko reikia kad pasiruosti?  g.gif
Beje as irgi parsisiunciau Nusivylusias namu seimininkes, niekada sio serialo neziurejau, parsisiunciau nuo 1 sezono, tai visai nieko ir juokinga, tik kartais biski ziauru, nes bet kokios problemos sprendimas - nuzudyti zmogu  doh.gif

As is viso nzn kas pas mus negerai,,,ir ovuliuoju ir mmm turiu gi,,,
Pas mus jau gal 9 sezonas,,,pamatysi kaip ten viskas pasikeis

QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 07, 04:58)
O kiek pas jus benzas kainuoja? O duona kiek? g.gif

3.60$ uz galona,,,,duona apie 3$
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 07, 21:08)
Labuka

Merginos, ar galit man greit pakomentuoti, nes as internete nerandu...
Diena pries teigiama OT kai dariau tyrimus buvo tokie Estr  463  lh 8.9  prg 0.6
Kokios yra normos?

nieko negaliu padėti, nežinau 4u.gif

QUOTE(Hip @ 2011 03 07, 21:28)
Pas mus jau gal 9 sezonas,,,pamatysi kaip ten viskas pasikeis


aš siunčiuosi ir žiūriu, pirmų sezonų menačiusi, bet paskutinius 3-4 visus smile.gif ir naujų serijų laukiu laukiu
Atsakyti
Hip,del E - tai daro prie tariama O diena IVF idant numanyt pribrendusiu folikulu skaiciu.Normos(na gal ne normos,o tiesiog skaiciai),kiek zinau,viena subrendusiam folikului 150-300.Pas tave turejo buti apie 2-3 pilnus folius.LH pikas kaip tik per O buna,ir tikrai virs 10(juk ne jautriausias ot testas reaguoja virs 10)Nezinau,kaip jis ten keiciasi paros begyje ir koks konkreciai turetu buti,bet kazkaip noretusi didesnio.Gal cia ovitrelis padetu? g.gif
Prg parode,kad joks folis dar neovuliaves.
Gal dar kuri papildys?
Atsakyti