Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

Sveikutes rolleyes.gif Norejau pasidometi, gal yra mergaiciu, kuriom isgyde policistines kiausides, ir kurios be problemu tapo nestuke.gif ? labai jau gydytoja mane isgasdino, kad pastoti procentas labai mazas.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurutytea @ 2011 03 06, 18:21)
Sveikutes  rolleyes.gif  Norejau pasidometi, gal yra mergaiciu, kuriom isgyde policistines kiausides, ir kurios be problemu tapo  nestuke.gif ? labai jau gydytoja mane isgasdino, kad pastoti procentas labai mazas.. sad.gif



Nu zinai,as sitam skyrely jau daugiau nei trys metai...sansas NEPASTOTI tikrai labai mazas.Jei del PKS smile.gif
Atsakyti
Bet tai kaip visos tylios, ka g.gif

isinuomavau "Marmaduke" (filmas apie suni),,,vaikams, nu bet graziai visi jausmai pavaizduoti,,,o dabar ziuriu Nusivylusias namu seimininkes,,,,supratau, kad sito filmo personazai kaip seimos nariai man (ziuriu nuo 1 sezono),,,

Paskaitinejau apie iui ir vaistus,,,,klausiu ryt ar imanoma daryt clomid plius ovidrel, ner kaina baisi - 90$...kiti ir apie stuka doze kainuoja unsure.gif jauciu kiek lt litais, tiek pas mus baksais, kaip ir kad duona ar benzinas,,,,
Atsakyti
Hip pas mus Ovitrelle kazkas apie 150Lt. Idomiausia kad kai darai viska VK, pas juos galima isigyti brangiu vaistu su nuolaida. Bet Ovitrelle reikalingas tik tam kad uztikrinti kad folikulas ovuliuotu, o pas tave juk ovuliavo ir taip g.gif
O kodel manai kad nepasiruosusi buti mama? Ko reikia kad pasiruosti? g.gif
Beje as irgi parsisiunciau Nusivylusias namu seimininkes, niekada sio serialo neziurejau, parsisiunciau nuo 1 sezono, tai visai nieko ir juokinga, tik kartais biski ziauru, nes bet kokios problemos sprendimas - nuzudyti zmogu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurutytea @ 2011 03 06, 19:21)
Sveikutes  rolleyes.gif  Norejau pasidometi, gal yra mergaiciu, kuriom isgyde policistines kiausides, ir kurios be problemu tapo  nestuke.gif ? labai jau gydytoja mane isgasdino, kad pastoti procentas labai mazas.. sad.gif

Labukas, o tu kokius vaistus vartoji nuo pks? 4u.gif
Atsakyti
labas rytas
Atsakyti
QUOTE(Aurutytea @ 2011 03 06, 19:21)
Sveikutes  rolleyes.gif  Norejau pasidometi, gal yra mergaiciu, kuriom isgyde policistines kiausides, ir kurios be problemu tapo  nestuke.gif ? labai jau gydytoja mane isgasdino, kad pastoti procentas labai mazas.. sad.gif

Sansai pastoti tikrai nemazi,nes sitie namuciai pilni mamyciu mirksiukas.gif Tik gali reiketi truputi gyd.pagalbos,bet nebutinai,jei ciklas normalus ir O vyksta,tai tikrai gali pavykti naturaliai. Ir nesigasdink 4u.gif

QUOTE(Hip @ 2011 03 07, 05:44)
Paskaitinejau apie iui ir vaistus,,,,klausiu ryt ar imanoma daryt clomid plius ovidrel, ner kaina baisi - 90$...kiti ir apie stuka doze kainuoja unsure.gif jauciu kiek lt litais, tiek pas mus baksais, kaip ir kad duona ar benzinas,,,,

Tai tikrai dar palyginus nebaisi kaina. Tikrai paprasyk,kad skirtu,tai vis didesni sansai,kad tikrai O bus ir kad laiku drinks_cheers.gif
O kiek pas jus benzas kainuoja? O duona kiek? g.gif
Atsakyti
na, sugeriau as savo dufo doze ir dabar lauksiu mm.. O tada darysiu likusius turimus smile.gif

Ale idomumo delei savaitgali dar BT pasimatavau (nes to nedariau gerdama duph).. Mano didelei nuostabai ji buvo pakilus iki retai man matomu aukstumu! Siaip duph niekada man BT nepaveikdavo.. g.gif Tai kadangi uzmigti jau vistiek negalejau, nubegau darytis NT.. aisku, sansu maza, nes O kaip ir neuzfiksavau, bet gi viltis durniu motina... NT-I... Bet vistiek kazkaip sirdis nerami.. Sian vel pamatavau BT - laikosi aukstai blink.gif Kartojau NT - neigiamas... Tai ir galvok zmogus ka nori g.gif Idomu, kaip bus ryt? Turetu gi jau BT pakristi ir ateiti mmm...
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 07, 11:05)
na, sugeriau as savo dufo doze ir dabar lauksiu mm.. O tada darysiu likusius turimus smile.gif

Ale idomumo delei savaitgali dar BT pasimatavau (nes to nedariau gerdama duph).. Mano didelei nuostabai ji buvo pakilus iki retai man matomu aukstumu! Siaip duph niekada man BT nepaveikdavo..  g.gif Tai kadangi uzmigti jau vistiek negalejau, nubegau darytis NT.. aisku, sansu maza, nes O kaip ir neuzfiksavau, bet gi viltis durniu motina... NT-I... Bet vistiek kazkaip sirdis nerami.. Sian vel pamatavau BT - laikosi aukstai  blink.gif  Kartojau NT - neigiamas... Tai ir galvok zmogus ka nori  g.gif Idomu, kaip bus ryt? Turetu gi jau BT pakristi ir ateiti mmm...

o kada tau turetu buti mmm?? Gal tik dar testukas nerodo mirksiukas.gif
Atsakyti
kad as zinociau kada... po dufo ateina per kelias dienas.. Nes ciklas siaip jau yra uzsiteses..
as va ir galvojau, kad gal dar nerodo.. tai ir sukau galva, ar laukti mmm ar dar toliau gerti dufa ir darytis NT po keliu dienu?? g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 07, 11:21)
kad as zinociau kada... po dufo ateina per kelias dienas.. Nes ciklas siaip jau yra uzsiteses..
as va ir galvojau, kad gal dar nerodo.. tai ir sukau galva, ar laukti mmm ar dar toliau gerti dufa ir darytis NT po keliu dienu??  g.gif  doh.gif

Tai gal gerk kol neprasidejo, juk nezinai kaip ten yra g.gif 4u.gif
Atsakyti
MildukasK, po dupho turėtų prasidėt mm per kelias dienas, o jei neprasidės, tai gali būti, kad NT greitai parodys II. Kiek supratau, tai tu jau gėrei duphą 10 dienų kursą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tildushka: 07 kovo 2011 - 11:37