Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

Labas rytas
Hip, daryk kaip širdis liepia 4u.gif
o dėl sveikinimų nereik atsiprašinėt, netiek dažnai pas jus būnu ir be to tie mėnesiadieniai, gi labai dažnai biggrin.gif
Sergam mudu su mažuoju, slogos, kosulys. Herkui gal nuo dantukų, nes labai sunkiai viršuje pralindo, o aš matyt kažkur pašalau
Atsakyti
QUOTE(musyte @ 2011 03 05, 09:23)
labas rytas 4u.gif
Labas rytas 4u.gif

Ablydute,kas gi cia dabar, ligos puola. Sveikit! 4u.gif
Atsakyti
Ablydute su pusmetuku jus 4u.gif sveikit greiciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(YUB4 @ 2011 03 05, 11:16)
Labas rytas  4u.gif

Ablydute,kas gi cia dabar, ligos puola. Sveikit!  4u.gif

aga doh.gif užtai Herkui nosinių pakelis geriausias žaislas biggrin.gif
reik eiti į paštą žiūrėt kalnų rolleyes.gif tik kažkaip paštu nesinaudoju, tik albumu, ten tie patys prisijungimai?
Akutee, o kaip tau jau lengvia
Papildyta:
aho kalniukai ir sniego kiek, o tas girgždėjimas sniego kai eini thumbup.gif
jūs ten ir slidinėjot, YUB4?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 05, 04:00)
Hip,jei problemos tik su O,tai as gal praleisciau viena menesi,nes nuo vaistu kiausides bus uzsiturbinusios ir nemaza tikimybe,kas sulauksi natur o.Jjei dar ir kitos bedos,tai geriau darykit is karto.Tik pasiimciau savas kopijas ir susirasciau kita klinika,nes moki pinigus o prieziuros kaip ir nera,arba prisiprasyt,kad ziuretu.
Del gleivines isplonejimo vaistai nuo kosulio padeda,cia UK tokioj pacioj situacijoj panos geria,kad islaikytu gleivine (cia jei be prieziuros).


O kodel jus sakot cia prieziuros mazai? g.gif gi ir ultrasaundus dare ir hormonu tyrimus dare,,,ir gleivine matavo,,,kitaip nebus niekur schmoll.gif cia tokia sistema,,,
Pas mane su gleivine viskas ok,,,
Su progesteronu si men netepliojau visai,,,,
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 05, 12:18)
O kodel jus sakot cia prieziuros mazai? g.gif gi ir ultrasaundus dare ir hormonu tyrimus dare,,,ir gleivine matavo,,,kitaip nebus niekur schmoll.gif cia tokia sistema,,,
Pas mane su gleivine viskas ok,,,
Su progesteronu si men netepliojau visai,,,,



Tai kad pati sakei,kad skano nedaro paziuret ar O ivyko,zaisti su OT ir jokiu sprogduku.Kad kitur nebus tai smarkiai abejoju,kiekviena klinika kiekvienas gydytojas turi savo schema ir man asmeniskai tokia su OT zaidimais nelabai patiktu,ta as ir be gydytoju protinga pasidaryt,pinigus tai nemazus jiems moki.As begciau kitur.
Atsakyti
Hip,kaip liudna...
O jei daryt kita IUI,tai as irgi nereciau kitoj klinikoj ir su leidziamais vaistais ir sprogdukais. Bet sitaip lyg minejau,kad labai brangu unsure.gif O jei taip neiseina,tai gal Keberiokst varianta palaikyciau,kad bandyt natur.tik prg pagerti po O. Nes LV klinikose isvis i IUI ziuri labai kreivai,jei vyro turtas geras,tai beveik tas pats sansas kaip natur.pastoti ax.gif
Atsakyti
[quote=ablydute,2011 03 05, 11:15]
aho kalniukai ir sniego kiek, o tas girgždėjimas sniego kai eini thumbup.gif
jūs ten ir slidinėjot, YUB4?

Grazu ten. Mane kiekviena karta kalnuose toks ypatingas jausmas apima.

MB slidinejo su savo seserim ir broliu. As siemet ne. Is karto pasakiau, kad neslidinesiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo YUB4: 05 kovo 2011 - 18:48
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 05, 08:34)
Tai kad pati sakei,kad skano nedaro paziuret ar O ivyko,zaisti su OT ir jokiu sprogduku.Kad kitur nebus tai smarkiai abejoju,kiekviena klinika kiekvienas gydytojas turi savo schema ir man asmeniskai tokia su OT zaidimais nelabai patiktu,ta as ir be gydytoju protinga pasidaryt,pinigus tai nemazus jiems moki.As begciau kitur.

Oj nea, cia pas paprasta gine kai buvau, tai nedare,,,cia dare,,,kai nepagavau O su 50mg iki 15cd dare ultrasaunda ir kraujo tyrima ir tada padidino doze ir uz savaites vel dare ultrasaunda ir kraujo tyrima, maciau as savo kiausinelius,,,plius neeme tu 500$ uz prieziura, kraujo tyrimus apmokejo draudimas, tai tik ultrasaunda ir spermos atplovima bei inseminacija mokejau! As tyliai ieskau naujo darbo, deje, pas mus tokia situacija kad darbu nera,,Zinau, kad vien tik su clomidu sansai nedideli, bet kol kas yra kaip yra, bandysim taip, o jei nepavyks, nes tik 3 kartus vis viena bando, tada ziuresim,,,kaip sakiau klausiau as apie sprogdukus, paklausiu dar syki,,,,as manau jie man israsytu ju ko gero, bet kiek forumus cia skaiciau, niekas clomido su kitais vaistais nedaro g.gif
Atsakyti
Hip,o kiek HCG rode? Gal bent bande kabintis?

YUB4,paziurejau tavo reportaza,tai kaip grazu,didinga kalnuose bigsmile.gif Ir tas sniego girgzdejimas uz kadro thumbup.gif Jauciu super pasivaiksciojot,oras ten turbut nuostabus,toks grynas bigsmile.gif

O Milos Amelytes piesimo man neatidaro unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Lars @ 2011 03 04, 15:20)
Valerie kaip tu laikaisi? Ar jau kartojai tyrimus? Gal dar ir ne laikas, bet as kazkaip iskritus biskiuka esu ir galvoju ar jau reiktu kartot ar dar anksti?

Taip, kartojau. PRL nukrites zemiau normos buvo. Tai endokrinologe sumazino doze nuo tabletes iki puses. Bet pas O.K. kol kas taip ir nenuejau, nes turejau cia kitokiu problemu su sveikata: lankiausi beveik du metus pas viena homeopata, kuris mane turbut nugyde. Dariaus valymo proceduras (cia neskaitant gydymo), nes jis liepe, nuo kuriu pradejo skaudeti sirdi, skaudejo koki menesi, ir tik pries pora dienu nustojo. Tai va, pagalvojau, nu nedarysiu gi kokios IUI su taip skaudancia sirdim schmoll.gif Tai turbut kita cikla kazka jau darysiu, nes si per velu 4u.gif Nu cia kaip O.K. rekomenduos ax.gif
O ant sito homeopato tai tokia pikta esu gun_rifle.gif Nors ir ant saves pikta biggrin.gif , kad tokia naivi esu doh.gif
Aciu, kad teiraujiesi 4u.gif

O kaip Jus su Larsiuku laikotes? ax.gif Jau jam tuoj penki menesiukai bus blink.gif wub.gif

QUOTE(*Mila* @ 2011 03 04, 21:20)
...o mes gerai, Lin4ia, dekui, kad teiraujiesi wub.gif papasakosiu kada veliau, nenoriu uzgozti naujienu blush2.gif  biggrin.gif

O tu dabar papasakok mirksiukas.gif Nieko tu cia neuzgozi tongue.gif
Kaip sekasi bendrauti mociutei ir Braskytei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valerie: 06 kovo 2011 - 12:35
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 06, 05:04)
Hip,o kiek HCG rode? Gal bent bande kabintis?


Net nezinau, as darbe buvau, tai man balso paste zinute paliko,,,paklausiu kai kalbesiu kita syk,,,

Milut, mes visada tavo istoriju cia laukiam 4u.gif


As susimasciau apie klinilkas dabar cia,,,jus sakot kita rinktis,,,Bet gi cia ne koks privatus kabinetas. Is viso tokiu cia nera schmoll.gif Yra trys kandidatai, kuriuos rekomendavo: sitas, kuris yra musu valstijos universiteto medicinos centre arba kitas prie kito universiteto medicinos centras (cia mazdaug kaip KMU sakyciau g.gif tik studentai buriais nevaikscioja)...na ir yra dar centras kitoje valstijoje...palyginau as ju sekme, tai yra ta pati,,,as neabejoju savo daktaro kompetencija...plius turim finansu patareja, kuri man del draudimo daug padejo. Ir sesute visada atskambina, nesvarbu kokiu klausimu. As manau Europos ir JAV sistema labai skiriasi, todel cia nepabuvojus sunku suprasti,,,

As labai daug galvojau vakar,,,as manau, kad as visgi nesu pasiruosus buti mama, todel ir nepastoju.

Ausi skaudeti pradejo g.gif
Atsakyti