Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos per TV

kai buvau gryzus ziurejau per baltija ten kazkoki losima, kur merga sneka, bile kad sneketi... ir galvoju, nejaugi niekas neskambina, kad ji taip nusisneka g.gif lotuliukas.gif na bet faktas, kad nieko gero ten doh.gif
Atsakyti
„Jeigu atspėsite, kokia suma yra jūsų laikomame lagamine, laimėsite trylika tūkstančių litų”, – taip TV žaidimo „Taip arba Ne” vedėjas Marijonas Mikutavičius kreipiasi į studijoje sėdintį žaidėją. Tačiau azartiški televizijos žiūrovai nežino, kad šie žodžiai dažnai – melas. Dienraščiui L.T. pavyko sužinoti, jog vietoj loterijos bilietus perkančių ir galimybę išlošti nuo 1000 iki 13 000 litų turinčių žmonių filmavime kartais dalyvauja statistai iš gatvės. Už 50 litų honorarą jie raštiškai atsisako pinigų, kuriuos galėtų laimėti atspėję sumą. Matematika paprasta: dvidešimt penkiems statistams žaidimo rengėjai gali sumokėti vos daugiau nei tūkstantį litų, o bent keliems studijoje sėdintiems loterijos bilietus nusipirkusiems žiūrovams, jei atspėtų teisingas sumas, tektų pakloti gerokai daugiau.

Laidos dalyviams –sutartys
Žaidime „Taip arba Ne“ už pinigus dalyvavusi studentė Anastasija Vasiljeva pasakojo, kad laidos kūrėjai nė nesivargina slėpti informacijos apie statistus: „Atvykę į filmavimą ir statistai, ir tikrieji laimėtojai buvo susodinti studijoje. Tada atėjo vyras ir paaiškino, kas ir kaip turi būti. Iš karto pasakė, kad mes, statistai, negausime pinigų, jei ir atspėsime sumą lagamine. Kiek pamenu, tuomet laidoje buvo penki tikri žaidėjai. Bet jis sakė, kad laida gali vykti ir su vienu.“
Kviestiniai dalyviai, anot Anastasijos, patvirtina parašu, kad nepretenduos į galimą laimėjimą, o šią procedūrą stebi audito atstovas. „Audito atstovas pats mums išdalijo lapelius. Ten paprastas trumpas tekstas – kad esu statistas ir nepretenduoju į laimėtiną sumą“, – pasakojo antrakursė studentė.
Anastasija atkreipė dė­mesį, kad užsidirbti į „Taip arba Ne“ ateina daugiausia pensinio amžiaus žmonės. „Buvo matyti, kad tarp tų žmonių buvo tokių, kurie čia ne pirmą kartą. Dalyvavo ir viena moteris, iš kurios išvaizdos galima manyti, kad ji mėgsta išgerti, – studijoje buvo matyti, kad jai rankos dreba atidarant lagaminą”, – dienraščiui L.T. pasakojo A.Vasiljeva.

Apgaudinėja teisėtai
„Taip arba Ne“ vyriausiasis prodiuseris Gerardas Linauskas nebuvo kalbus. „Jūsų turimi duomenys yra jūsų duomenys, o pas mus tokių duomenų nėra. Kategoriškai neigiu tokią informaciją“, – komentavo G.Linauskas.
Tuo tarpu TV3 programų direktorius Liutauras Elkimavičius tikino, jog statistų dalyvavimas televizijos žaidimuose yra teisėtas. „Pirmą kartą girdžiu, kad šioje laidoje dalyvauja statistai. Žinau, kad teoriškai yra tokia galimybė, bet praktiškai tai nesąmonė, – gynėsi tokios informacijos L.Elkimavičius. – Tačiau mes žmonių neapgaudinėtume net ir tokiu atveju, jei laidoje dalyvautų statistai. Jeigu nesusirenka laimėjusieji kvietimus, yra teisė samdyti statistus. Tačiau tai atsarginis variantas, taip nedaroma. Pagrindinis žaidėjas bet kokiu atveju turėtų būti renkamas tik iš tikrų žaidėjų.“

Džiaugėsi projektu

Laidos „Taip arba Ne” vedėjas M.Mi­ku­­ta­vičius džiaugėsi ga­limybe da­lyvauti pro­jekte ir dienraščiui L.T. sakė, kad nesikiša į loterijos reikalus. „Žmonėms neparašyta ant veidų – ten visi sėdi su lagaminais ir nežinau, kokiais principais loterija vadovaujasi. Mano darbas yra vesti laidą. Jei yra taip, kaip jūs sakote, tada, žinoma, tai nesąžininga. Tiesą sakant, gerai jaučiuosi dalyvaudamas šiame projekte: mes dalijame žmonėms pinigus, jaučiu azartą ir noriu, kad žmonės laimėtų”, – L.T. sakė M.Mikutavičius.
Tuo tarpu „Žalgirio loto” direktorius Šarūnas Dusevičius sakė žinantis, kad laidoms renkami statistai, nes taisyklėse tai numatyta. „Jeigu studijoje nėra tiek žaidėjų, kurie turi teisę į laimėjimą, tuo atveju sodinami statistai, nes kas nors lagaminą turi atidaryti. Tai sąžininga, nes viešai skelbiama. Mes stengiamės išlaikyti sąžiningumo principus, nes tai yra sėkmės garantas, kitaip šis verslas sustos”, – sakė Š.Dusevičius.
Atsakyti
Teleloto žaidžiau, kai sekėsi. biggrin.gif Praeitais metais nusipirkau bilietą ant bajerio, 2 Lt laimėjau, dar kartą nusipirkau, vėl 2 Lt, tada dar kartą nusipirkau, 4 Lt laimėjau ( thumbup.gif ) tada vėl pirkau, vėl 2 Lt laimėjau... Galvojau: "Nu ir sekasi gi man... blink.gif " Kitą kartą nusipirkau, nieko nebelaimėjau. biggrin.gif Nuo tada nebeperku. wink.gif
Atsakyti
vis nusiperku kartais tele loto blush2.gif pries Kaledas pirkau bilieta ir laimejau 2 litus ir pietu servyza blush2.gif nezinau ar cia sutapimas,bet bilietuka spauzdinau pati,tai dariau pirma karta(dirbu parduotuveje)
Atsakyti
QUOTE(ejot @ 2011 01 25, 16:44)
vis nusiperku kartais tele loto blush2.gif pries Kaledas pirkau bilieta ir laimejau 2 litus ir pietu servyza blush2.gif nezinau ar cia sutapimas,bet bilietuka spauzdinau pati,tai dariau pirma karta(dirbu parduotuveje)

Aš irgi seniai buvau laimėjus pietų servizą. wink.gif Gražus toks, mielas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chadė @ 2011 01 26, 11:24)
Aš irgi seniai buvau laimėjus pietų servizą. wink.gif Gražus toks, mielas. biggrin.gif

nu nieko,nieko toks tongue.gif tik seip as uz tokia kaina "torelku"nepirkciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Geriau grynus pinigus laimėti ir išleisti juos taip, kaip pageidauji pats wink.gif
Atsakyti
Nesamone tos loterijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vygta @ 2012 05 18, 13:08)
Nesamone tos loterijos 4u.gif


drinks_cheers.gif Bet žiū yra žmonių, kuriems sekasi. Kai išgirsti, pagalvoji, kad gal ir verta nusipirkt tą bilietuką. Bet kai pinigėlių pertekliaus neturi...
Atsakyti
aš pradėjau pirkti loterijos bilietus internetu! biggrin.gif

Neseniai sužinojau, kad loterija PERLAS ėmė pardavinėti Teleloto, Vikingų loto ir kitas loterijas per internetą. Tai dabar daug patogiau - pažiūriu beta kuponus, pasitikrinu email ir dar bilietų nusiperku - idealu smile.gif jei norėsit pabandyti - perku.perlas.lt smile.gif

kadangi praėjusią savaitę vyrukas pirko bilietą internetu ir laimėjo 760 tūkst. litų, manau, ateis ir mano eilė smile.gif

Sėkmės visoms!
Atsakyti