Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos per TV

As irgi nedalyvauju jokiose loterijose, nes man is viso nesiseka, net teleloto kampu niekada nebuvau uzbraukus lotuliukas.gif o kitiem zmonem sekas, va mano drauge ne per seniausiai teleloto laimejo muzikini centra, o viena giminaite prisiskambino i 'Duodam' ir laimejo 150lt bigsmile.gif
Atsakyti
Nu as tradiciskai po 1 bilieta teleloto kas savaite nusiperku, bet nieko gero schmoll.gif
Didziausias laimejimas buvo 2-juose bilietuose uzbrauktos istrizaines po 21lt, tai bendroj sumoj 42lt, visai nieko. Ahh bet tai buvo pries kokius 4metus unsure.gif
Beje prisiminiau turiu 2 bilietus eisiu patikrinti tongue.gif
Papildyta:
Pffff deja deja, svajuko dramblione tongue.gif
Atsakyti
Kartais teleloto pažaidžiam. Daugiausia tai turbūt 4lt esam laimėję lotuliukas.gif nesiseka žodžiu..
Atsakyti
jo, "Duodam" tai visiskas pravalas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapas @ 2006 02 28, 21:43)
jo, "Duodam" tai visiskas pravalas doh.gif

man atrodo, jog jie žaidimui ne tą pavadinimą sugalvojo, ne " DUODAM" turėtų būt, o "DUOKIT" lotuliukas.gif
Atsakyti
AS perku po biletuku po prazdnikam...
Atsakyti
o ar matet per BTV nauja zaidima?ten kazkas panasaus i DUODAM.viena kart dirbdama ziurejau,teisingiau klausiau.jau tokia nesamone doh.gif .o kaip kvailai ten tos vedejos plepa doh.gif kalba,kad tik kalbet,bet nieko nepasako biggrin.gif dabar vien balsa ju isgirdus perjungiu kita kanala lotuliukas.gif o rodo ta laida daznai.jau turbut neturi,ka rodyt BTV.teleloto as nusiperku,bet tikrinu internetu.gaila laiko sedet prie teliko val. :4u:laimejau daugiausia 70lt.
Atsakyti
Aha mačiau,berods du nauji atsirado: "Tavo šansas" ir "Laimingas skambutis" lotuliukas.gif bet aš jų neskiriu,principas tas pats:prisikambina kas 20 žmogus.pažiūriu kai nėr ką veikti,nuotaiką pakelia lotuliukas.gif
Atsakyti
As suzaidziau "Kas laimes milijona" mobiliajam telefone. Na, kur reklamuoja 1668 numeri ir atsakes i 4 klausimus is eiles jau laimi 50 lt. Pirma karta zaidziau ir laimejau smile.gif Bet daugiau nedalyvausiu, nes klausimai tikra nesamone smile.gif Tai dar gerai, kad pasiseke atspet. Pavyzdziui, per 60 sekundziu atsakyt: Kelintais metais oficialiai rinkoje atsirado alus skardinese? Ats. variantai: 1934, 1935, 1936, 1937. Jeigu kam idomu, 1935 m. JAV.
Normalus zmogus tokiu dalyku galvoje nesinesioja smile.gif Todel ir nelosiu daugiau, nes tik per fuksa pavyktu atsakyt.
Atsakyti
QUOTE(ingaaa @ 2006 04 04, 17:58)
Aha mačiau,berods du nauji atsirado: "Tavo šansas" ir "Laimingas skambutis" lotuliukas.gif bet aš jų neskiriu,principas tas pats:prisikambina kas 20 žmogus.pažiūriu kai nėr ką veikti,nuotaiką pakelia lotuliukas.gif

lotuliukas.gif nu kur jau skirsi kai jie visi vienodi tik pavadinimai skiriasi
Atsakyti
QUOTE(J&A @ 2006 03 02, 18:05)
man atrodo, jog jie žaidimui ne tą pavadinimą sugalvojo, ne " DUODAM" turėtų būt, o "DUOKIT"  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
o siaip kartais bet labai labai retai pazidziam teleloto teisingiau as jo ne neziuriu o tik nusiperku bilieta o veliau tikrinu internete
o siap jei jau yra toks noras losti tai tuos 2 lt reik mest i taupykle tai nors zinosi kad tikrai laimejai lotuliukas.gif
Papildyta:
o siaip kartais bet labai labai retai pazidziam teleloto teisingiau as jo ne neziuriu o tik nusiperku bilieta o veliau tikrinu internete
o siap jei jau yra toks noras losti tai tuos 2 lt reik mest i taupykle tai nors zinosi kad tikrai laimejai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute_ @ 2006 02 26, 18:44)
Kartais teleloto pažaidžiam. Daugiausia tai turbūt 4lt esam laimėję lotuliukas.gif  nesiseka žodžiu..

siandien pasitikrinau teleloto , ogi laimejau 4 litus blink.gif . dabar galvoju kur toki didziuli laimejima isleist lotuliukas.gif
Atsakyti