Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

Dėl melionų sunokimo, tai radau " melionus sunokusius lengvai nuskinsi nuo virkščios,o neprinokę laikosi tvirtai"; "Kai jau prinoksta,kvepia ir geltonas viršus" .
Atsakyti
per savaitgali sumaumojom 3 arbuzus.. wub.gif Baladojau baladojau as juos ir atradau, kad vistik pirmuju uzmegztu garsas kiek skiriasi (aciu, EX). Nutariau pabandyt prapjaut. Nu akurat - raudonas, saldus.. niam niam... Visi trys Rosario buvo. Baisiai laukiu kitu, palyginimui.. wub.gif
Uodegytes nenudziuvusios, bet zieve kieta, nuguleti sonai geltoni, ir tas beldimo garsas pagrindinis kriterijus buvo. Tevas apakes buvo, nes visalaik bambejo, kad uzaugt Lietuvoj arbuzai gal ir gali, bet sunokt tai tikrai ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 08 22, 13:43)
per savaitgali sumaumojom 3 arbuzus.. wub.gif

Oi kaip smagu girdėti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
iliustracija temai essen.gif

user posted image

Atsakyti
aš kaip tas pagyrų puodas blush2.gif Vėl giruosi - šiandien atsinešiau beveik 8 kg arbūzioką. Palyginimui padėjau šalmą šalia.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 08 23, 21:39)
aš kaip tas pagyrų puodas  blush2.gif  Vėl giruosi - šiandien atsinešiau beveik 8 kg arbūzioką. Palyginimui padėjau šalmą šalia.

user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif puikumelis, gal galetume parasyti, kokias ir kur seklas pirkote? Kada jas sejote, nes as balandzio menesi pasejau, tai tik vienas isdygo ir tai dabar tik issikerojo ir jokiu vaisiu verysad.gif
Atsakyti
thumbup.gif wou ...na tikrai yra kuo girtis...neįtikėtina , vasara visgi buvo šiaip sau saulėtų dienų atžvilgiu...blogiausia , kad buvo ilgalaikių šaltų lietų...ir toks užaugo... thumbup.gif
Atsakyti
Jeetus, net seilė ištyyso... biggrin.gif thumbup.gif

O aš tai irgi buvau nutarusi šiemet arbūzų ušsiauginti, siunčiausi sėklas ir UK, tik deja, vietoj arbūzų išaugo moliūgai... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2011 08 24, 11:02)
neįtikėtina , vasara visgi buvo šiaip sau saulėtų dienų atžvilgiu...blogiausia , kad buvo ilgalaikių šaltų lietų...ir toks užaugo... thumbup.gif


as manau, kad vasara laaabai gera arbuzams buvo. Jei tik lietaus kuri laika nebudavo, tuoj mazuliai pradedavo dziuti. O prilaistyt ta plota ner baisiai lengva, kai net nesimato, kur kurio arbuzo saknys turetu buti - vienas virvinis kilimas. Be to, ir laistyt reiktu siltu vandeniu, tiesiai is grezinio nepaleisi.
O uzaugo TOKS ne vienas, ju tokiu dideliu nemazai. Mazesni gal dar kiek ugtels, silta daba dar bus.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2011 08 24, 13:22)
Jeetus, net seilė ištyyso...  biggrin.gif  thumbup.gif

O aš tai irgi buvau nutarusi šiemet arbūzų ušsiauginti, siunčiausi sėklas ir UK, tik deja, vietoj arbūzų išaugo moliūgai...  doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif tai gal kokia įdomi moliūgų rūšis...dar nematyta...man patinka moliūgai thumbup.gif taip įdomu stebėti kaip jie didėja staigiai...gaila , tik vieną šiemet turiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2011 08 24, 14:22)
as manau, kad vasara laaabai gera arbuzams buvo. Jei tik lietaus kuri laika nebudavo, tuoj mazuliai pradedavo dziuti. O prilaistyt ta plota ner baisiai lengva, kai net nesimato, kur kurio arbuzo saknys turetu buti - vienas virvinis kilimas. Be to, ir laistyt reiktu siltu vandeniu, tiesiai is grezinio nepaleisi.
O uzaugo TOKS ne vienas, ju tokiu dideliu nemazai. Mazesni gal dar kiek ugtels, silta daba dar bus.

thumbup.gif nu bandysiu ir aš kitąmet thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(anoli*** @ 2011 08 24, 10:06)
: gal galetume parasyti, kokias ir kur seklas pirkote? Kada jas sejote, nes as balandzio menesi pasejau, tai tik vienas isdygo ir tai dabar tik issikerojo ir jokiu vaisiu  verysad.gif


visos seklos pirktos LT. As cia temoj jau ne vienakart rasiau, kokios. Sejau taip, kaip ir Jus - balandi.
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2011 08 24, 14:23)
lotuliukas.gif  thumbup.gif tai gal kokia įdomi moliūgų rūšis...dar nematyta...man patinka moliūgai thumbup.gif taip įdomu stebėti kaip jie didėja staigiai...gaila , tik vieną šiemet turiu biggrin.gif


nežinau kokia rūšis.. laukiau arbūzų.. doh.gif lotuliukas.gif Moliūgai kaip moliūgai, geltoni... biggrin.gif
Atsakyti