Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

iliustruoju tema..

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Viso virs 50 ju, ale reiktu i ora pakilt, kad bendra vaizda iamzint unsure.gif
Atsakyti
Čia tai bent thumbup.gif
Atsakyti
Čia tai bent derlius,kaip kokiuose pietuose. thumbup.gif thumbup.gif
Mano tik trys arbūzai noksta šitnamyje,vieną žadu jau nuiimti,nes virkųščia jau nudžiūvo. ax.gif
Atsakyti
ką tik sulesėm vieną vienitelįm oskanus koks buvo biggrin.gif kiti trys mažiukai, nieko neužaugs jau ko gero.
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2011 08 16, 09:44)

fainuoliai mūsų irgi kažkas panašaus buvo. kokia sėkla čia?
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 08 16, 13:21)
Mano tik trys arbūzai noksta šitnamyje,vieną žadu jau nuiimti,nes virkųščia jau nudžiūvo. ax.gif


aha, reik laukt, vadinas dar.. kiek apziurejau, nei viena kol kas nesiruosia dziut. Ech.. vaikstau vaikstau ratais aplink, seilejuosi, o paragaut anikaip ne laikas..
Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2011 08 16, 13:42)
kokia sėkla čia?


Rosario ir tokie miciuriniai, be oficialaus pavadinimo. Sugar Baby dar auga, arbuziuku nemazai, tik nelabai dideli kol kas, velyvesni jie, o ir sejau paskutinius. Nezinau, ar bespes uzaugt ir sunokt.
Kazi, kada jau nebegerai juos lauke palikt? g.gif Reiks gi kazkada nuskint visus ir patalpa pernest. Kokios tos oro salygos jau jiems nepatinkancios? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 08 16, 15:46)
Kazi, kada jau nebegerai juos lauke palikt?  g.gif  Reiks gi kazkada nuskint visus ir patalpa pernest. Kokios tos oro salygos jau jiems nepatinkancios?  g.gif

Iki rugsėjo dar gali lauke drąsiai laikyt. Paskui jau žiūrėsi kaip oras, be to, man atrodo, ir lapai pradeda gelsti. Dauguma arbūzų sunoksta iki rugpjūčio pabaigos.
Sunokusių arbūzų apačia (kur ant žemės guli) gelsva arba gelsvai oranžinė, nesunokusių - balta.
Jei arbūzai nespės lauke sunokt, juos nuskink būtinai su koteliu ir nokink namuose, šviesioje, šiltoje patalpoje. Gali net saulutė juos apšviest, arbūzams patiks smile.gif Kiek juos dar nokint, čia jau nuo kiekvieno arbūzo asmeniškai priklauso.
Nu per visus 50 pabaladok ir jei tamstos klausos aparatas veikiantis, girdėsi garso skirtumą.

Auginu šiltnamyje, tai pagal apačią nesuprasi kada sunokę, tai kai pradeda gelst ar džiūt kotukas, skinu. Suvalgėm jau 5 arbūzus, vienas net prasprogo, bet buvo pats skaniausias wub.gif Kiti tebekabo hamakuose smile.gif
Atsakyti
aciu, Ex 4u.gif
Bet apacios visu geltonos (tu, kurie ant mulco). O garsas man kol kas irgi visu vienodai skambus - ir mazu, ir dideliu. Bet gal sunokusiu bus kitoks skambesys unsure.gif

Blyn, net apsiseiliojau ta persprogusi isivaizdavusi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 16 rugpjūčio 2011 - 20:04
QUOTE(saintlina @ 2011 08 16, 10:44)
iliustruoju tema..



Vaizdelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 08 16, 20:48)
Bet apacios visu geltonos (tu, kurie ant mulco). O garsas man kol kas irgi visu vienodai skambus - ir mazu, ir dideliu. Bet gal sunokusiu bus kitoks skambesys  unsure.gif

Tu dar neskink, orientuojuosi pagal saviškius, nes mano arbūzai šiltnamyje pradėjo anksčiau derėt, nei tavo lauke. Taigi lukterk iki mėnesio galo. Ne tiek daug ir liko laukt.. Tada jau vėl pasibelsk ponuliui į šoną smile.gif Labiau sunokusių garsas duslesnis.
Atsakyti
aha, pagal taviskius ir orientuojuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutė @ 2011 07 30, 10:42)
...kad melionai suspeja prinokti, tai jau tikrai, zinoma, priklauso nuo veisles. maza to, kai kurie melionai jau antra derliu augina biggrin.gif , tikiuosi, kad ligos neuzpuls ir tures laiko prinokti smile.gif



mes irgi auginam melionus mažiukus šiltnamyje, pavadinime buvo žodis "petite" , o daugiau pavadinimo neatsimenu,

o gal galit parašyti kokios veisles pas jus prinoko. smile.gif
Papildyta:
wow thumbup.gif bigsmile.gif
QUOTE(Tutė @ 2011 07 19, 09:56)
pirmasis sunokes melionas Zlato Skifov, vakar nuskintas ir jau suvalgytas thumbup.gif . labai, labai skanus, tik gaila, kad lengvas.user posted image
turbūt yra ir pigiau pirkti.


čia šiltnaminis taip anksti sunoko ir dėl tokių sėklyčių radau čia, kad siunčia iš latvijos pvz., ant pakelio rusiškai užrašyta:
http://www.ebay.co.u...=item3cba4c356d
firmos Gavrish
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 18 rugpjūčio 2011 - 19:00
4u.gif o kaip sužinoti , pvz.ar moliūgas jau pasiekė savo ribinį dydį ar dar augs didesnis g.gif
Atsakyti