Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(anoli*** @ 2011 08 01, 08:02)
thumbup.gif o ar galetumete parasyti, kokia veisle perkate ir kada sodinate? Auginate lauke ar siltnamyje?  ax.gif


veisles -Rosario, Sugar baby ir tokie vieni be pavadinimo. Auga lauke. Sejau balandzio pabaigoje, persodinau i lauka birzelio 7 d.
Atsakyti
4u.gif bet jie fantastiški...
o šiemet nutariau pasisodinti moliūgą irgi pirmą kartą...pasodinau ant komposto krūvos ir išaugo didžiulis augalas , su milžiniškais žiedais ...o vaisiau užuomazgų nėr nė vienos unsure.gif unsure.gif unsure.gif kažko aš jam matyt nepataikiau...netoliese medžiai , tai turbūt saulės mažai gauna...tai jau šiemet neužaugs man joks arbūzas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2011 08 01, 19:44)
o šiemet nutariau pasisodinti moliūgą irgi pirmą kartą...pasodinau ant komposto krūvos ir išaugo didžiulis augalas , su milžiniškais žiedais ...o vaisiau užuomazgų nėr nė vienos unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif kažko aš jam matyt nepataikiau...netoliese medžiai , tai turbūt saulės mažai gauna...tai jau šiemet neužaugs man joks arbūzas biggrin.gif

tai moliūgas ten ar arbūzas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 08 01, 21:23)
tai moliūgas ten ar arbūzas? ax.gif

biggrin.gif moliūgas , ...moliūgas ir arbūzas , melionas- man visi arbūzai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2011 08 02, 07:28)
biggrin.gif moliūgas , ...moliūgas ir arbūzas , melionas- man visi arbūzai biggrin.gif

va ir aš turiu keletą moliūgų, kurie tik gausiai žydi, eina, kerojasi, o pačių vaisių šnipštas. Tai juos taip ir vadinu, kad jie man kaip gėlytės daržo galą puošia bigsmile.gif lotuliukas.gif gal tai veislei orai nepatiko/nepatinka, kad tušti žiedai? g.gif Nesuprantu, nes šalia augantys kitos veislės moliūgai yra užmezgę g.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 08 02, 08:49)
va ir aš turiu keletą moliūgų, kurie tik gausiai žydi, eina, kerojasi, o pačių vaisių šnipštas. Tai juos taip ir vadinu, kad jie man kaip gėlytės daržo galą puošia bigsmile.gif  lotuliukas.gif gal tai veislei orai nepatiko/nepatinka, kad tušti žiedai? g.gif Nesuprantu, nes šalia augantys kitos veislės moliūgai yra užmezgę g.gif

g.gif gal bloga sėkla kokia...mam jie ir dygo sunkiai , iš viso pokelyje buvo 5 sėklos , dvi tik išdygo , o galiausiai liko vienas... g.gif
Atsakyti
ei, mičiūrininkės, kaip manot, ar ne per šalta lauke arbūzams naktim??? Kažkaip tie +7 naktį man nerimą kelia doh.gif Gal reik eit agroplėvelės trautk?
Pas man jau virš 50 štukų jų auga, bijau net pagalvot, kad kokia kvaraba įsimes doh.gif doh.gif Gal reiktų paskabyt, kad spėtų sunokint tuos užmegztuosius. Ale neįsivaizduoju, kaip atskirti tas susivijusias virves ir išsiaiškinti, kiek vaisių kuris nokina g.gif
Atsakyti
Matau, kad bendra tema apie moliūgus ir arbūzus uždaryta, tai klausiu čia ax.gif
Darže auga moliūgai, ne dienom, o valandom, jau labai dideli, aš nepakeliu biggrin.gif Ar juos reikia laikyt iki šalnų, ar galima dabar skinti? Ar būtų sunokę?
Atsakyti
QUOTE(Žiemos angelas @ 2011 08 10, 22:31)
Matau, kad bendra tema apie moliūgus ir arbūzus uždaryta, tai klausiu čia ax.gif
Darže auga moliūgai, ne dienom, o valandom, jau labai dideli, aš nepakeliu  biggrin.gif  Ar juos reikia laikyt iki šalnų, ar galima dabar skinti? Ar būtų sunokę?

Skink drąsiai 4u.gif Aš kaip tik vasarą tuos mažesnius skinu, o žiemai didžiuosius palieku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 07 21, 19:23)
tai kad nesunoke arbuziokai kol kas pas mane..  jiems ilgiau uztrunka, matyt  biggrin.gif  Dar reiks issiaiskint, kaip suprast, kad anie jau sunoke iki valgomo lygio  biggrin.gif


jei arbuzas guli ant zemes, tai buna prinokes, kai pageltanoja nugulejimo vieta...Aisku kabanciam tos demes isvis nebuna, kaip su mulciu nezinau blink.gif Mulciuot tik kitais metais bandysiu, arbuzus ir auginsim nuo kitu metu.
QUOTE(ewacka @ 2011 07 30, 10:06)
Netycia aptikau sia tema, ir nustebau maloniai. Tikrai nemaniau, kad pas Lietuveleje, musu oro salygomis, galima issiauginti arbuzu, melionu...
Susimasciau ir as pabandyti kitamet...
O sakykite, prinogti gerai speja, saldus buna...? ax.gif

pries kelis metus vyras augino, tai siltnami sunoko buvo superiniai thumbup.gif Lauke nespejo, bet padejom i tamsia spintele, vienas supuvo, viena per anksti patikrinom buvo zalias, nu o 3 paskutini valgem vos ne per kaledas, tai lyg ir valgomas buvo thumbup.gif aisku su siltnaminiu nesuliginsi

Tiesa del kiekio, kai pamenu vyras kazkur buvo iskaites kad ant 1 krumo neduoti daugiau 2 arbuzu
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2011 08 02, 13:47)
g.gif gal bloga sėkla kokia...mam jie ir dygo sunkiai , iš viso pokelyje buvo 5 sėklos , dvi tik išdygo , o galiausiai liko vienas... g.gif

thumbup.gif oj , pas mane auga moliūgas , jau toks nemažas vienas -geltonas kaip saulutė...ir dar du mažiukai užmegzti wub.gif thumbup.gif netikėtumas... thumbup.gif

patarkit , gal jį ant kokios lentutės padėti , kad kartais nesupūtų , kai taip šlapia g.gif ar bus negerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2011 08 12, 21:52)
jei arbuzas guli ant zemes, tai buna prinokes, kai pageltanoja nugulejimo vieta...Aisku kabanciam tos demes isvis nebuna, kaip su mulciu nezinau blink.gif  Mulciuot tik kitais metais bandysiu, arbuzus ir auginsim nuo kitu metu.

Tiesa del kiekio, kai pamenu vyras kazkur buvo iskaites kad ant 1 krumo neduoti daugiau 2 arbuzu


pas man ant mulco visu arbuzu nuguletos vietos geltonos.. ir dideliu, ir mazu.. einu po foruma palandziosiu, kada foto dejau, kiek cia to laiko praejo jau nuo intensyvaus augio pradzios. Nu taip knieti prapjaut koki pilvuza rolleyes.gif
Pas mane jokiu sansu atskirt, kur kurio krumo arbuzai. Susipynusios virves kaip kilimas.
Atsakyti