Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

[quote=saintlina,2011 07 25, 13:59]
Siandien jau abu turbut kaip tinklinio kamuoliai mirksiukas.gif
Na bet pas mane ir paciu augalu turbut apie 30 pasodinta biggrin.gif

Ei, kas nors paaiskinkit, kaip suprast, kada jie sunoke ir skint galima. Bandziau pabelst - visi skamba vienodai skambiai, ir mazi, ir dideli. Kito budo patikrinti nezinau biggrin.gif Dar surugs lysvej besivoliodami..

Sveika, kiek žinau, tai kotelis turėtų būti padžiūvęs (apie 1,5 mėnesio nuo spartaus augimo pradžios) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 07 19, 18:25)
pasigirsiu ir savaisiais  blush2.gif  Tokie buvo penktadieni. Pirmadieni palikau jau didesnius. Auga akyse  wub.gif  Isvaziuodama palikau jau 24 arbuziukus...

user posted image

user posted image

wub.gif wau ..o kokia čia rūšis lauke...ir aš tokių noriu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliza68 @ 2011 07 25, 14:25)
Sveika, kiek žinau, tai kotelis turėtų būti padžiūvęs (apie 1,5 mėnesio nuo spartaus augimo pradžios) 4u.gif


aciu labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ale kiek laukti dar.. uuuuuu..
Vakar buvau nupirkus arbuza. Vaikai nesuvalge per vakara, siandien isvaziuodama sakiau, kad suvalgytu, nes surugs. O vyresnelis susimaste ir klausia - o tai tavo arbuzai irgi taip greitai rugs? Jei jie visi panasiu metu sunoks, kaip taip staigiai reiks suvalgyt? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(diuni @ 2011 07 26, 08:47)
wub.gif wau ..o kokia čia rūšis lauke...ir aš tokių noriu bigsmile.gif


pas mane lauke siemet auga Rosario, Sugar baby ir tokie be pavadinimo. Visi auga ir jauciasi gerai wub.gif Rosario patys ankstyviausi, tai gal greiciausiai ir sunoks.
Atsakyti
Eina sau ,kaip smagu kai tiek vietos ir gali prasisukti biggrin.gif
Atsakyti
Netycia aptikau sia tema, ir nustebau maloniai. Tikrai nemaniau, kad pas Lietuveleje, musu oro salygomis, galima issiauginti arbuzu, melionu...
Susimasciau ir as pabandyti kitamet...
O sakykite, prinogti gerai speja, saldus buna...? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2011 07 30, 11:06)
Netycia aptikau sia tema, ir nustebau maloniai. Tikrai nemaniau, kad pas Lietuveleje, musu oro salygomis, galima issiauginti arbuzu, melionu...
Susimasciau ir as pabandyti kitamet...
O sakykite, prinogti gerai speja, saldus buna...? ax.gif

nepasakysiu del arbuzu, nes neauginu, bet kad melionai suspeja prinokti, tai jau tikrai, zinoma, priklauso nuo veisles. maza to, kai kurie melionai jau antra derliu augina biggrin.gif , tikiuosi, kad ligos neuzpuls ir tures laiko prinokti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutė @ 2011 07 30, 10:42)
nepasakysiu del arbuzu, nes neauginu, bet kad melionai suspeja prinokti, tai jau tikrai, zinoma, priklauso nuo veisles. maza to, kai kurie melionai jau antra derliu augina biggrin.gif , tikiuosi, kad ligos neuzpuls ir tures laiko prinokti smile.gif

kaip faina wub.gif tikrai nemaniau, kad pas mus auga ax.gif
to Jums ir linkiu
Atsakyti
auga auga. Pas man jau 42. Jei spes sunokt (o sunoks muset panasiu metu visi), galesiu kokiam gruzinui konkurencija turguj sudarinet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 07 31, 00:21)
auga auga. Pas man jau 42. Jei spes sunokt (o sunoks muset panasiu metu visi), galesiu kokiam gruzinui konkurencija turguj sudarinet  biggrin.gif

thumbup.gif o ar galetumete parasyti, kokia veisle perkate ir kada sodinate? Auginate lauke ar siltnamyje? ax.gif
Atsakyti
kažkoks košmaras, nei vieno nusprogusio arbūzo doh.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif noreciau paklaust,pas mane dar visai mazi arbuziukai,ar spes jie uzaugti ir prinokti unsure.gif
Atsakyti
user posted image
mano arbuziukas,is viso 5yra
Atsakyti