Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(saintlina @ 2011 07 19, 18:25)
pasigirsiu ir savaisiais...

O, brač, kad ir auga pas tave lauke blink.gif
Mano lauke augantys vėl numetė visus užmegztus arbūziokus... virvių su lapais rinkinys tik liko... ir pietinėj pusėj choleros, ir užuovėja jiems, ir užmulčiuota.. et, nesulauksiu aš iš jų derliaus unsure.gif
Atsakyti
abidna g.gif g.gif Ir kas aniems nepatikt gali? g.gif
Pas mane ant plyno lauko, jokios uzuovejos. Tik saule visa diena. Gal zeme pas tave kuo nors neitinka Ju didenybems? Pas man smelynas, vanduo neuzsistovi. Tiesa, dejau aniems meslo sodindama ir veliau Shultz ekologisku trasu darzovems truputi.
Tie tamsesnieji tai Rosario, ju kol kas trys. Jie pirmiau uzmezge ir didesni siuo metu. O miciurinski velesni, tokie sviesesni (antroj foto), bet sparciai vejasi. Siandien nuvaziuosiu aplankyt, paziuret, kiek paaugo, kiek pagausejo. Tik nufotkint nesigaus - MB paliko kompa, bet issiveze fotoaparata biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos drinks_cheers.gif
jungiuosi ir aš prie šių gėrybių augintojų smile.gif

štai mano melionas, kuris tik prieš kelias dienas pradėjo augti, o dabar per tuos karščius ir lietus auga tiesiog valandomis thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
nezinau, kur cia tie lietus.. pas mus sausa baisingai, arbuzus jau laistom, nes nuo tokios sausros ir megzt nustojo. Na, bet 30 jau yra, kad nor situos uzaugintu rolleyes.gif

Ech, beziuredama i foto taip meliono uzsimaniau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 21 liepos 2011 - 17:07
QUOTE(saintlina @ 2011 07 21, 18:06)
Ech, beziuredama i foto taip meliono uzsimaniau  cool.gif

galim keistis meliona i arbuza smile.gif .
siais metais kaip tai melionai vienu metu pradejo nokti, jau penktas saldytuve saldosi (atsaldytas skanesnis) ir kruva, kuriu sunokimas ryt-poryt.
Sunoko melionu hibridas Emir (raudonmesis), jo skonis prastesnis nei ankstesniais metais - persaldus, tai jo uzvalgius tiesiu taikymu einu prie serbento krumo. Manau, kad skonines savybes pasikeite, vel gi, del to, jog setos ne originalios seklos.
Nuotrauku nedejau, nes kaip tai geda deti mazu melionu (nuo 0,6 kg iki 1kg) nuotraukas, bet noksta du grazuoliukai, apie 1,5 kg kiekvienas, tada ir idesiu
Atsakyti
tai kad nesunoke arbuziokai kol kas pas mane.. jiems ilgiau uztrunka, matyt biggrin.gif Dar reiks issiaiskint, kaip suprast, kad anie jau sunoke iki valgomo lygio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 07 21, 18:06)
Na, bet 30 jau yra, kad nor situos uzaugintu  rolleyes.gif

Ech, beziuredama i foto taip meliono uzsimaniau  cool.gif

blink.gif blink.gif blink.gif 30 doh.gif doh.gif
O pas mane du - vienas kaip kumštis, vienas kaip teniso kamuoliukas doh.gif
Atsakyti
Gal kas zinot kuo galima padet melionams, lapai ir stiebai pradejo ruduot, salia auga arbuzai, bijau, kad ir jiems nepersiduotu...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 07 21, 19:34)
blink.gif  blink.gif  blink.gif 30  doh.gif  doh.gif
O pas mane du - vienas kaip kumštis, vienas kaip teniso kamuoliukas  doh.gif


Siandien jau abu turbut kaip tinklinio kamuoliai mirksiukas.gif
Na bet pas mane ir paciu augalu turbut apie 30 pasodinta biggrin.gif

Ei, kas nors paaiskinkit, kaip suprast, kada jie sunoke ir skint galima. Bandziau pabelst - visi skamba vienodai skambiai, ir mazi, ir dideli. Kito budo patikrinti nezinau biggrin.gif Dar surugs lysvej besivoliodami..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 07 25, 13:59)

Ei, kas nors paaiskinkit, kaip suprast, kada jie sunoke ir skint galima. Bandziau pabelst - visi skamba vienodai skambiai, ir mazi, ir dideli. Kito budo patikrinti nezinau  biggrin.gif  Dar surugs lysvej besivoliodami..

Arba pelės pasivaišins.Mūms vienais metais taip buvo.Visus suvalgėme arbūzus,vieną pasilikome,tai matyt suprato pelė,kad čia ai palikome,nuskynėme,o ten vis apačia sugriaužta. lotuliukas.gif
Pas mane tai tik 4 arbūzai,bet už tai melionų-galybė.Vieni didesni,kiti dar tik auga,kiti-tik žydi.Bet melionai tokie įdomūs,pirmi metai auginu,dryžuoti ir paiilgi. g.gif Tamsūs,kaip parduotuvėje dabar parduoda.Auga ir lauke ir šiltnamyje. g.gif
Moliūgai,tai išprotėti baigia irgi pasodinau kelių rūšių. bigsmile.gif Visi iš pažiūros tradiciniai,tik vieni įdomūs panašūs kažkuo į patisonus,balti kol kas ir rantuoti,tik didesni žymiai nei patisonai.
Ir cukinijos vienos įdomios,kai pjaustai,tai gaunasi gabaliukai,rantuotais šonais. g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute111 @ 2011 07 22, 22:02)
Gal kas zinot kuo galima padet melionams, lapai ir stiebai pradejo ruduot


nieko nezinau apie melionu ligas.. Jei problema ne dregmeje (per daug ar per mazai), tai ar nereiks imtis fungicidu g.gif
Papildyta:

neee, pelems gaila schmoll.gif
Ingrida, o kada skynet? Pagal kokius pozymius?

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 07 25, 14:21)

Ingrida, o kada skynet? Pagal kokius pozymius?

Jau rugpjūčio mėnesį,kai jau liabai norėjosi paragauti. mirksiukas.gif
Atsakyti