Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

bijau, kad ir melionams, ir arbuzams puode vietos mazai butu..
O tai neturesit vietos jiems darze kur nors?
Arbuzus su 4-5 lapais jau reiktu i pastovia vieta sodint. Aisku, dabar dar nesodinsit, anksti gerokai. Bet tampyt irgi ne iseitis. Jei yra galimybe, statykit juos siltnamyje. Nakciai uzdenkit agroplevele. Jei bus salnos, tada tik tempkit kur silciau.
Atsakyti
As vakar susirusiavau seklas... Siandien as jau merksiu jas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 04 20, 14:42)
bijau, kad ir melionams, ir arbuzams puode vietos mazai butu..
O tai neturesit vietos jiems darze kur nors?
Arbuzus su 4-5 lapais jau reiktu i pastovia vieta sodint. Aisku, dabar dar nesodinsit, anksti gerokai. Bet tampyt irgi ne iseitis. Jei yra galimybe, statykit juos siltnamyje. Nakciai uzdenkit agroplevele. Jei bus salnos, tada tik tempkit kur silciau.

Na bandysiu dar tada darze vietos jiems ieskotis g.gif Aciu uz patarima 4u.gif
O jus seklytes merkiat i vandens ir kalio permanganato tirpala?
Atsakyti
as irgi jau issitraukiau. Klausiu MB - kiek arbuzu sodinsim? O jis - 64. Nu tiek ir atidejau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*Aukse* @ 2012 04 20, 13:52)

O jus seklytes merkiat i vandens ir kalio permanganato tirpala?


reiktu i toki. Bet as pernai neradau namie permanganato, tai merkiau tiesiog i silta vandeni. Gavosi be dezinfekcijos, bet vistiek gerai buvo smile.gif
O jus jei is pirktiniu seklu sodinsit tai dezinfekuot ju nereikia.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 04 20, 13:54)
as irgi jau issitraukiau. Klausiu MB - kiek arbuzu sodinsim? O jis - 64. Nu tiek ir atidejau  biggrin.gif


Nu ne blink.gif As tiek nesesiu... Kokia 20 vnt. arbuzu ir 8-10 vnt. melionu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 04 20, 14:54)
as irgi jau issitraukiau. Klausiu MB - kiek arbuzu sodinsim? O jis - 64. Nu tiek ir atidejau  biggrin.gif
Papildyta:
reiktu i toki. Bet as pernai neradau namie permanganato, tai merkiau tiesiog i silta vandeni. Gavosi be dezinfekcijos, bet vistiek gerai buvo  smile.gif
O jus jei is pirktiniu seklu sodinsit tai dezinfekuot ju nereikia.

bigsmile.gif oho kiekis .

aciu uz informacija. mano pirktines, tai uzmerkiau ka tik i silta vandenuka 5 seklytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 04 20, 15:07)
Nu ne blink.gif  As tiek nesesiu... Kokia 20 vnt. arbuzu ir 8-10 vnt. melionu ax.gif

Nepasilik, sėk 65 mirksiukas.gif
Aš sėsiu kokis 25 - nes tiek berods sėklų turiu ir Sniegius, ir baby Sugar sudėjus smile.gif
Atsakyti
as issidaiginau jau melionus, taciau tik db pradejau mastyt - kur juos desiu? g.gif darzo neturiu, tik balkona istiklinta doh.gif ar kas bandet arbuzus, melionus ar kokius moliugus augint balkone? ar sioj vietoj gelbetu koks didelis vazonas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kietutė @ 2012 04 20, 16:05)
as issidaiginau jau melionus, taciau tik db pradejau mastyt - kur juos desiu?  g.gif  darzo neturiu, tik balkona istiklinta  doh.gif  ar kas bandet arbuzus, melionus ar kokius moliugus augint balkone? ar sioj vietoj gelbetu koks didelis vazonas?  g.gif

manau i tavo klausima, tinka toks pats Santlinos atsakymas, kaip ir man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2012 04 20, 17:56)
manau i tavo klausima, tinka toks pats Santlinos atsakymas, kaip ir man  4u.gif

ar jau sumastei kaip sodinsi arbuzus/melionus? smile.gif as tai galvoju i bliuda g.gif o gal deze g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kietutė @ 2012 04 20, 18:14)
ar jau sumastei kaip sodinsi arbuzus/melionus?  smile.gif as tai galvoju i bliuda  g.gif  o gal deze  g.gif

pavyzdiui moliugu turiu tokiu,kur galima balkone auginti. baby bear vadinasi. tai juos terason istrenksiu su puodu bujoti. o viskam kitam ieskosiu vietos darze doh.gif nes gi VISKO as noriu ir VISKO man reikia, kaip pasakytu mano vyras blush2.gif jau siandien keike mane braskyna man sukasinedamas blush2.gif nes galejau gi darytis geriau ji vos ne po medziais, o as vos ne sklypo viduri uzsimaniau blush2.gif
Atsakyti
aš tokių kiekių nesodinsiu, ne lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti