Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

tai kad ajau sėjam arbūzus, rolleyes.gif ar melionus jau irgi tuo pačiu metu ax.gif
bijau paveluot lotuliukas.gif
šeštadieni merkiam ane ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 17 balandžio 2012 - 07:54
ko gero, ir melionus panašiai reiks sėt.. Kažkaip aš juos vis pamirštu biggrin.gif
Žada šilumą nuo savaitgalio, tai būtų arbūziukams-melioniukams labai gerai augti wub.gif
Atsakyti
tas uzmerkimas, tai cia ant vatos daiginimas skaitosi, ar dar kokia kita gudrybe? rolleyes.gif
Atsakyti
Užsirašius esu agurkai 26-27....Pagal kalendoriu...
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 04 17, 14:57)
Užsirašius esu agurkai 26-27....Pagal kalendoriu...

siandien i dregna skuduriuka seklas sudejau.manau,kad po savaiteles reikes jau kisti siltnamin bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 04 17, 14:08)
tas uzmerkimas, tai cia ant vatos daiginimas skaitosi, ar dar kokia kita gudrybe? rolleyes.gif

Va ČIA paskaityk mirksiukas.gif - niekas aiškiau nenupasakos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 04 17, 16:17)
Va ČIA paskaityk  mirksiukas.gif  - niekas aiškiau nenupasakos  mirksiukas.gif


labai aciu rolleyes.gif
Atsakyti
šiandien ir aš sėklas pakilojau ir atgal į dėželę dar padėjau lotuliukas.gif
Atsakyti
šalta namie, net ir nesinori arbūzų sėt schmoll.gif
Atsakyti
mano stiklintam balkone šilta, galvojau ir paprikas jau nakčiai palikt, bet dar kiek baisoka
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2012 04 18, 18:31)
mano stiklintam balkone šilta, galvojau ir paprikas jau nakčiai palikt, bet dar kiek baisoka


pas mane prijungtam prie kambario balkone šalta biggrin.gif Na, bet turėtų atšilt.
Sėklas jau ir aš susiradau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2012 04 18, 19:31)
mano stiklintam balkone šilta, galvojau ir paprikas jau nakčiai palikt, bet dar kiek baisoka

sianakt mano paprikos ir ciliai jau neuzdengti nakvojo siltnamyje-stovi kuo graziausi 3 tfu.

Klausima turiu. Vartau dabar rankose pokeli su Melba melionu seklom. Kadangi pas mane su vieta ne pyragai, tai gal gali augti daigai kokiam dideliam puode? Turiu tokia faina sauleta terasa. Ir salia terasos vietos nemazai, tai gal galetu jie ten sau kerotis? g.gif

Ir del arbuzu. Mano gi daigai jau su 4-5 tikrais lapeliais blush2.gif Galima,gal ir juos i koki puoda sukisti ir diena laikyti ant saulutes, jei lyje tempciausi i siltnami, o nakti rusi po agro nakvotu,kol kerai nebus dideli. Kaip Jums toks mano planas? blush2.gif


Vietos sitiems geriams papildomos nera darze doh.gif
Atsakyti