Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(Gaudvilė @ 2012 04 16, 17:58)
Ar jau sėjant arbūzus?  g.gif

lotuliukas.gif


nesėjam biggrin.gif Bet kai kasdien tas klausimas vis iškyla, tai jau galvojam apie sėją smile.gif Ir turbūt kokį sekmadienį ar pirmadienį visgi užsiimsiu šituo reikalu..
Atsakyti
dėl indelių sėjimui, gal grietinės 400 ml indukas tiktų?
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2012 04 16, 18:55)
dėl indelių sėjimui, gal grietinės 400 ml indukas tiktų?


reik mažesnio. Buvo gi čia kažkur parašyta, kiek cm indeliai turi būti. Indeliai neturi būti dideli, kad išsiimtų šaknys su žemėm vienu gumulu, nesusijudindamos.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 04 16, 19:50)
nesėjam  biggrin.gif  Bet kai kasdien tas klausimas vis iškyla, tai jau galvojam apie sėją  smile.gif Ir turbūt kokį sekmadienį ar pirmadienį  visgi užsiimsiu šituo reikalu..

Ar mirkyt pradėsi, ar jau sėsi padaigintas g.gif ? Bijau pasilikt lotuliukas.gif
Atsakyti
aš sodinau į durpinius indelius, kad nestresuotų persodinant, o ir dydis optimalus
Atsakyti
Hmmm... mano jau sudygo, tik sakyciau prastokai is 10 kolkas tik 4. Melioniai geriau sudygo. Bet ir siurprizo sulaukiau, pasejau geletes i loveli kuriame pernai augo geles na ir sudygo kazkokiu agurkiniu seimos siurpriziuku. Ryt fotografuosiu ir gal padesit atpazinti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 04 16, 19:30)
Ar mirkyt pradėsi, ar jau sėsi padaigintas  g.gif ? Bijau pasilikt  lotuliukas.gif


ot geras klausimas g.gif Nežinau dar biggrin.gif Nemerkiau dar ir nedaiginau. Gal šeštadienį užmerksiu.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 04 16, 17:58)
Ar jau sėjant arbūzus?  g.gif

lotuliukas.gif


Jau pavelavai biggrin.gif Seniausiai paseti ir suvalgyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 04 16, 20:58)
Gal šeštadienį užmerksiu.

Reiks ir man užmerkt 4u.gif
Gaudvile, aūūūū - ruoškis sėjai arbūzų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 04 16, 20:06)
Jau pavelavai biggrin.gif Seniausiai paseti ir suvalgyti bigsmile.gif

biggrin.gif

QUOTE(Asese @ 2012 04 16, 20:20)
Reiks ir man užmerkt  4u.gif
Gaudvile, aūūūū -  ruoškis sėjai arbūzų  mirksiukas.gif

Geeerai bigsmile.gif Deduos sėklas po nosim thumbup.gif
Atsakyti
Gerai, kad paskaičiau, bučiau užbaliavojus savaitgali ir arbūzus pamiršus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 04 16, 20:27)
Gerai, kad paskaičiau, bučiau užbaliavojus savaitgali ir arbūzus pamiršus biggrin.gif


ne bėda, būtum ir kitą savaitę nepavėlavus smile.gif
Atsakyti