Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

aš irgi jau vis pavartau sėklų pokelį - turiu Crimson Sweet arbūzų sėklyčių, tai jau luktersiu dar savaitę ir kišiu į žemę. kažin pirktinė tiks bet kokia?
Atsakyti
QUOTE(Velniuke @ 2012 04 16, 08:26)
aš irgi jau vis pavartau sėklų pokelį - turiu Crimson Sweet arbūzų sėklyčių, tai jau luktersiu dar savaitę ir kišiu į žemę. kažin pirktinė tiks bet kokia?


nepamenu, kokioj aš pernai sodinau. Greičiausiai kažkokioj, skirtoj daržovėms. Bet prisimenu, jog a.a. Nedzveckas sakė, jog arbūzams durpė nepatinka, juos tada ligos puola.
Atsakyti
QUOTE(linaslinelis @ 2012 03 08, 21:16)
Dar skaičiau apie arbūzo įskiepijimą į moliūgą. Pasirodo, moliūgo šaknys yra gerokai galingesnės, nei lepių arbūzų. Tai išauginami du nedideli daigai - vienas moliūgo, kitas arbūzo, abiejų koteliai įpjaunami ir įstatomi vienas į kitą bei apvyniojama, kad suaugtų. Kai pjūvio vieta užtikrintai sugyja, nupjaunamas moliūgo daigas virš pjūvio vietos ir arbūzo šaknys. Arba kiti palieka ir arbūzo šaknis. Užauga tada nelepus arbūzas ir tikimybė gauti užtikrintą derlių.


gal kas bandet? g.gif

Sveikos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2011 07 31, 00:21)
Pas man jau 42.


geriau buciau neziurejus temos pradzios..... fantastishkos nuotraukos wub.gif
Atsakyti
O aš va ką radau šiandien ryte atidengusi arbūzus smile.gif nei savaitės neišlaukė ax.gif biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
kitąkart sėkit po vieną sėklą į indelį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 04 16, 15:51)
kitąkart sėkit po vieną sėklą į indelį  4u.gif



žinau 4u.gif Palauksiu, kol visi išlys, kiek jau lys ir sodinsiu į tas vienkartines stiklines 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dandelion fuzz @ 2012 04 16, 15:00)
žinau  4u.gif  Palauksiu, kol visi išlys, kiek jau lys ir sodinsiu į tas vienkartines stiklines  4u.gif

o į vienkartines nepermaža tara. aš galvoju sėti į majonezo kibiriukus ir ten auginti
Atsakyti
QUOTE(Velniuke @ 2012 04 16, 17:08)
o į vienkartines nepermaža tara. aš galvoju sėti į majonezo kibiriukus ir ten auginti


Tai jums gerai, kad tokiu turit ax.gif
Atsakyti
Keli psl. atgal parasyta i kokio skersmens vazonelius seti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Velniuke @ 2012 04 16, 15:08)
o į vienkartines nepermaža tara. aš galvoju sėti į majonezo kibiriukus ir ten auginti


majonezo kibiriukai bus per dideli.
Atsakyti
Ar jau sėjant arbūzus? g.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
neee, kam juos dar kankint, mėnesio gale tai jau merksiu lotuliukas.gif

apie cukinijas-kiek daug skanių patiekalų yra su jomis: ir visokios apkepėles, keksiukai, pyragai, sriubos, mano vyrams labai skanu kai įtarkuoju į vištienos faršo kepsniukus. Sodinkit, auginkit ir skaniai suvalgykit 4u.gif
Atsakyti