Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(Asese @ 2012 04 14, 12:21)
Betgi yra visas konservavimo skyrelis: ir agurkų, ir pomidorų, ir mišrainių  4u.gif  man patogiau ten paieškoti  blush2.gif

o man ten visko per daug,na bet jei nesilankys nieks tada uždarysim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 04 14, 13:30)
o man ten visko per daug,na bet jei nesilankys nieks tada uždarysim  4u.gif

Pamatysi, atėjus konservavimo sezonui, visos tos pačios mamytės konservavimo skyrelyje lankysis ir dalinsis receptais mirksiukas.gif Taip jau pernai buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 04 14, 14:11)
Pamatysi, atėjus konservavimo sezonui, visos tos pačios mamytės konservavimo skyrelyje lankysis ir dalinsis receptais  mirksiukas.gif  Taip jau pernai buvo  4u.gif

nuėjau į konservavimo temą doh.gif vietoj vienos temos išbandytų receptų susimečiau apie 20skirtingų temų wacko.gif lotuliukas.gif
iki rudens reik visas išsianalizuoti,kad žinot kas kaip cool.gif
Atsakyti
saintlina,noriu paklaust kadangi Jus jau auginot Sniegius ,koks sėklų daigumas.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 04 14, 11:21)
Betgi yra visas konservavimo skyrelis: ir agurkų, ir pomidorų, ir mišrainių  4u.gif  man patogiau ten paieškoti  blush2.gif


O aš tyngiu ten knistis, man geriau čia blush2.gif
Atsakyti
sveikutės
ar reikia pirktines arbūzų sėklas kaip nors apdoroti prieš sėjant?
Atsakyti
Labas smile.gif
Sakykit ar imanoma is tu parduotuveje pirktu seklu uzsiauginti arbuzus pleveliniame siltnamyje ar po priedangomis? Kokias veisles patartumet? Ir dar labai noreciau melionu pabandyti uzsiauginti, kokie skanus, saldus? Labai lauksiu patarimu...
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2012 04 15, 09:34)
Labas smile.gif
Sakykit ar imanoma is tu parduotuveje pirktu seklu uzsiauginti arbuzus pleveliniame siltnamyje ar po priedangomis? Kokias veisles patartumet? Ir dar labai noreciau melionu pabandyti uzsiauginti, kokie skanus, saldus? Labai lauksiu patarimu...

visa tema apie tai,kai labai domina tai galima bent kas antrą psl perversti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 04 15, 09:51)
visa tema apie tai,kai labai domina tai galima bent kas antrą psl perversti  mirksiukas.gif

na aciu , bet tema seku, skaitau kiekviena diena, gal neisidemejau...
Atsakyti
darbštuolėlės, pasidalinkit patirtim, kaip su tom pirktinėm arbūzų sėklom? ar jas reiktų užmerkti ar tiesiog kišti į žemę
Atsakyti
[quote=Velniuke,2012 04 15, 15:17]
Aš tiesiog pasodinau ir sudygo. Nemirkiau.
Atsakyti
Toks gal kai kam bus keistas klausimas...

O cukinijas, moliugus jau sodinate tiesiai i darza lauke? ar dar namie ir daiginate blush2.gif
Atsakyti