Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(saintlina @ 2012 04 13, 18:13)
Čia mano pernykštis lietuviškasis.

Eina sau kaip skaniai atrodo wub.gif Pasilikau tik 3 sėklytes, gaila, vietos daugiau nebus verysad.gif O dar moliūgų kaip noriu, valgytojų tai daug ax.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2012 04 13, 15:07)
... ale kad as ju nemegstu..

Aš ir nemėgau daug metų, kažkoks agurkas be skonio atrodydavo biggrin.gif Bet vekuoti saldžiarūgščiai kaip skanu, mmm, thumbup.gif Tokiais dideliais gabalais kai pasismeigi iš sloiniko, traškūs, gardūs, skaniau už bet kokį agurką žiemą thumbup.gif biggrin.gif Negi nesusigundysi g.gif biggrin.gif Ir receptėlį galiu perleist ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 04 13, 21:23)
Ir receptėlį galiu perleist ax.gif

Gal galima butu man ta recepteli gauti? blush2.gif blush2.gif Noretusi geriau realizuoti cukinija, nei vaikui tyrelems arba apkepui bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 04 13, 20:23)

Aš ir nemėgau daug metų, kažkoks agurkas be skonio atrodydavo biggrin.gif Bet vekuoti saldžiarūgščiai kaip skanu, mmm, thumbup.gif Tokiais dideliais gabalais kai pasismeigi iš sloiniko, traškūs, gardūs, skaniau  už bet kokį agurką žiemą thumbup.gif  biggrin.gif Negi nesusigundysi g.gif  biggrin.gif Ir receptėlį galiu perleist ax.gif


receptelis tai labai laukiamas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 04 13, 21:45)
receptelis tai labai laukiamas  thumbup.gif

Marinatas: 10 stiklinių vandens, 1 stiklinė acto, 5 šaukštai druskos, 15 šaukštų cukraus. (su tokiu kiekiu užpyliau lygtais 4 litrinius, labai prigrūstus, jei neklystu blush2.gif )
Galima pridėt stambiai pjaustytų morkų, cielų žalių pomedorų (nedickų tokių), agurkams irgi labai super, ypač peraugusiems, storai supjaustytiems thumbup.gif
Cukinijas pjaustau stambiai, tiesiog storą riekę pusiau ir psio ax.gif Aš gigantomanė biggrin.gif
Ai tiesa, česnako žieminio po tris skilteles buvau įmetus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rūta Mėta: 13 balandžio 2012 - 20:58
Aš cukinijas ir moliūgus iš kart į dirvą sėju. Spėja sunokti ur užaugti.
Nelabai namuose yra sąlygų auginti daigelius. Tiksliau jau nebelieka vietos per kitas daržoves.

QUOTE(dabej @ 2012 04 13, 21:07)
o kodel cukinijas seti anksti?
as pasisejau jau pries savaite, tai zaliosios jau isleido po du lapukus, o geltonosios dar nelenda  g.gif  Moliugai irgi jau stiebiasi.... g.gif

Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 04 13, 14:31)
sėsiu šian cukinijas, kas į kompaniją? Saintlina, Asese?  bigsmile.gif

Šiemet sakiau nebesėsiu jų 4u.gif - nieks nevalgo g.gif Vyras sako, kad jau tie moliūgai ir cukinijos tokie skanūs būtų, šunys lauke nuėstų blink.gif blink.gif blink.gif
Tai šiemet tą vietą užsodinsiu arbūzais smile.gif

Apsiseilėjau į Saintlinos arbūzus žiūrėdama bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif , reik eit suvalgyt ką nors g.gif ir po kaldra smile.gif
Atsakyti
Pas mus namie šalta... tai jaučiu kol sudygs tie arbūzai.... Moliūgai didieji tai nesiskundžia, tik nespėju laistyt biggrin.gif

O dėl cukinijų, mes ir nustojom jas auginti, niekas nevalgo. Bet moliūgai.... niam niam niam. Ypač sriubytės. Vien jomis gyventi galėčiau. Sako blynai skanūs, bet nerandu gal gero recepto... Pyragai su moliūgų "mėsa" man irgi skanūs, bet mano skonio receptoriai gal keisti, nes tik man vienai skanu :]
Atsakyti
aš sakau,kad mums floros skyrelyje reikia receptų temos,bet moderatoriai sako kitur eiti,bet aš jau nebeturiu tiek laiko,kad dar ir receptų skyrelį analizuoti blush2.gif o jei mes ją kaip nors mandrai užvadintume g.gif
Sodo,daržo gėrybių panaudojimas ...
...pasidalinkim kaip skaniai suvartojam

ką manot g.gif iškels tai iškels g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 14 balandžio 2012 - 09:47
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 04 14, 09:46)
aš sakau,kad mums floros skyrelyje reikia receptų temos,bet moderatoriai sako kitur eiti,bet aš jau nebeturiu tiek laiko,kad dar ir receptų skyrelį analizuoti  blush2.gif o jei mes ją kaip nors mandrai užvadintume  g.gif
Sodo,daržo gėrybių panaudojimas ...
...pasidalinkim kaip skaniai suvartojam

ką manot g.gif iškels tai iškels  g.gif


Gera ideja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 04 14, 10:48)
Gera ideja thumbup.gif

tada einu kurti 4u.gif
o jūs ruoškit receptus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 14 balandžio 2012 - 10:21
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 04 14, 10:52)
tada einu kurti  4u.gif
o jūs ruoškit receptus  wub.gif

šauni mintis drinks_cheers.gif Nes aš dažniausiai irgi po receptus kitur maltis tingiu blush2.gif O čia būtų vien daržovės ar vaisiai, viskas kas iš daržo 4u.gif
Atsakyti
Betgi yra visas konservavimo skyrelis: ir agurkų, ir pomidorų, ir mišrainių 4u.gif man patogiau ten paieškoti blush2.gif
Atsakyti