Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(Gaudvilė @ 2012 04 13, 13:54)

Sėja sėja, pasislėpus  topsecret.gif



oi, prajuokinai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Sakiau gi, kad garsiai reksiu, kai susiruosiu sodint.

Cukinijas, sakai.. seciau, ale kad as ju nemegstu.. o gal paset kelias? kai anksti vasara nebus darzoviu, gal ir cukinijos jaunos sueis?
Et, su jumis susidek, tai prisiseji, prisiaugini zmogus nematytoj ankstybej visko. Negana to, bet dar ir nelabai valgomo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 04 13, 14:01)
O tai šauniai pataikiau tada  biggrin.gif o skonis nesiskiria labai nuo kitų moliūgų?


jei gerai pamenu-jie tokie krakmolingi g.gif
Atsakyti
mergaitės, o arbūziukų kur foto parodė mums mergaitė, nereikia iki netikrų lapelių žemėm apibert, ar čia tik paprikoms ir pomidorams galioja?
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 04 13, 14:56)

Turėjau kažkada- ant vieno kompaktiško krūmo buvo 5-6 moliūgai vienas šalia kito (kamuolio dydžio). Vidus saldokas, gan tankus, ryškios oranžinės spalvos, gerai nusiimdavo žievelė (be papildomų pastangų).
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2012 04 13, 16:41)
mergaitės, o arbūziukų kur foto parodė mums mergaitė, nereikia iki netikrų lapelių žemėm apibert, ar čia tik paprikoms ir pomidorams galioja?

vat man ir idomu pasidare bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 04 13, 13:31)
sėsiu šian cukinijas, kas į kompaniją? Saintlina, Asese?  bigsmile.gif

oi kaip smagu pas jumis čia smile.gif
Aš jau prieš savaitę pasėjau vieną cukiniją, šiandiena dar tris, bet įtariu, kad dar per anksti, nu negaliu - niešti nagai...
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2012 04 13, 15:41)
mergaitės, o arbūziukų kur foto parodė mums mergaitė, nereikia iki netikrų lapelių žemėm apibert, ar čia tik paprikoms ir pomidorams galioja?


nesu tikra, bet turbūt nereik. Bent jau aš sodinau maždaug taip, kaip ir buvo indelyje. Gal kiek giliau, bet iki netikrųjų lapelių nesistengiau užkast.
Šiandien beieškodama kompe pernykščių čilių foto, užbridau ant šios. Atrodo, buvau atsivalgius iki negalėjimo, ale pamačiau ir apsiseilėjau smile.gif Čia mano pernykštis lietuviškasis.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 04 13, 18:13)
nesu tikra, bet turbūt nereik. Bent jau aš sodinau maždaug taip, kaip ir buvo indelyje. Gal kiek giliau, bet iki netikrųjų lapelių nesistengiau užkast.
Šiandien beieškodama kompe pernykščių čilių foto, užbridau ant šios. Atrodo, buvau atsivalgius iki negalėjimo, ale pamačiau ir apsiseilėjau  smile.gif Čia mano pernykštis lietuviškasis.
user posted image

grazuolis bigsmile.gif Seiliojuos jau ir as bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 04 13, 18:13)
Šiandien beieškodama kompe pernykščių čilių foto, užbridau ant šios. Atrodo, buvau atsivalgius iki negalėjimo, ale pamačiau ir apsiseilėjau  smile.gif Čia mano pernykštis lietuviškasis.


Mmmm... essen.gif

Sulja zada ankstyva ir silta vasara, tai jauciu tuoj eisiu set arbuzu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 04 13, 13:35)
nea. Laukiu dar. Gal kitos savaites pabaigoj ar dar sekancios pradzioj jau reiks uzmerkt sekliukes..

tik garsiai šauk,kad visi matytų mirksiukas.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2012 04 13, 14:54)
oi, ne taip reikia. Reikia taip:

ANKSTI DAR SĖTI ARBŪZUS!
lotuliukas.gif

vis tiek bus nematančių biggrin.gif

QUOTE(saintlina @ 2012 04 13, 15:07)
*Sakiau gi, kad garsiai reksiu, kai susiruosiu sodint.

Cukinijas, sakai.. seciau, ale kad as ju nemegstu.. o gal paset kelias? kai anksti vasara nebus darzoviu, gal ir cukinijos jaunos sueis?
**Et, su jumis susidek, tai prisiseji, prisiaugini zmogus nematytoj ankstybej visko. Negana to, bet dar ir nelabai valgomo bigsmile.gif

* drinks_cheers.gif thumbup.gif
** drinks_cheers.gif aš bandysiu visko ko niekad neragavau ir net nenorėjau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kad ir i temos pavadinima irasytumet, nepastebetu 80% skaitytoju biggrin.gif
Priminkite, prasau, kiek vaisiu vidutiniskai uzaugina melionas?
Atsakyti
QUOTE(V&E Mamytė @ 2012 04 13, 17:57)
oi kaip smagu pas jumis čia  smile.gif 
Aš jau prieš savaitę pasėjau vieną cukiniją, šiandiena dar tris, bet įtariu, kad dar per anksti, nu negaliu - niešti nagai...

o kodel cukinijas seti anksti?
as pasisejau jau pries savaite, tai zaliosios jau isleido po du lapukus, o geltonosios dar nelenda g.gif Moliugai irgi jau stiebiasi.... g.gif
Atsakyti