Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

user posted image

Persodinau. tik dabar galvoju,gal reiktu labai svyrancius daigelius man paristi? nenulus jie? salia vieno tai siaudeli kokteilini ikisau ir atremiau i ji, nes svyrantis labai jis. ka patarsit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2012 04 13, 11:03)

Persodinau. tik dabar galvoju,gal reiktu labai svyrancius daigelius man paristi? nenulus jie? salia vieno tai siaudeli kokteilini ikisau ir atremiau i ji, nes svyrantis labai jis. ka patarsit? g.gif


žiūriu ir galvoju.. aš nerišu, bet pas jus iki sodinimo jie dar ūgtels kaip reikalas. Nulūžt nenuluš, tik šliauš, o šliauždami susipainios vienas su kitu.. gal visgi verta kiek parišt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 04 13, 12:40)
žiūriu ir galvoju.. aš nerišu, bet pas jus iki sodinimo jie dar ūgtels kaip reikalas. Nulūžt nenuluš, tik šliauš, o šliauždami susipainios vienas su kitu.. gal visgi verta kiek parišt?  g.gif

Paremiau svyruonelius kelis 4u.gif Laukiu geguzes jau blush2.gif nes jau ir pomidoru 80 procentu dideli ir lapoti. vis uzmetu aki,kad nepradetu ziedynu krauti cool.gif
Atsakyti
Saintlina, tu dar neseji? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 04 13, 12:09)
Saintlina, tu dar neseji?  ax.gif


nea. Laukiu dar. Gal kitos savaites pabaigoj ar dar sekancios pradzioj jau reiks uzmerkt sekliukes..
Atsakyti
sėsiu šian cukinijas, kas į kompaniją? Saintlina, Asese? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 04 13, 13:31)
sėsiu šian cukinijas, kas į kompaniją? Saintlina, Asese?  bigsmile.gif


Namučiuose sėsite ar jau šiltnamyje? blush2.gif Aš vakar 3 sėkliukes cukinijos įkišau, bet dabar gundausi ir moliūgus kompaktiškos veislės pasisėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 04 13, 14:35)
Aš vakar 3 sėkliukes cukinijos įkišau, bet dabar gundausi ir moliūgus kompaktiškos veislės pasisėt doh.gif

Gal galima plačiau apie kompaktišką veislę? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 04 13, 10:03)
dar per ankstiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

oi, ne taip reikia. Reikia taip:

ANKSTI DAR SĖTI ARBŪZUS!
lotuliukas.gif
QUOTE(madmuazele @ 2012 04 13, 12:09)
Saintlina, tu dar neseji?  ax.gif

Sėja sėja, pasislėpus topsecret.gif

QUOTE(jolituxxx @ 2012 04 13, 13:35)
Namučiuose sėsite ar jau šiltnamyje?  blush2.gif  Aš vakar 3 sėkliukes cukinijos įkišau, bet dabar gundausi ir moliūgus kompaktiškos veislės pasisėt  doh.gif

Taip, namie wink.gif Vėliau perkelsiu į lauką ir po gaubtais laikysiu. Ne kartą išbandytas reikalas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 13 balandžio 2012 - 14:01
QUOTE(yerena @ 2012 04 13, 13:49)
Gal galima plačiau apie kompaktišką veislę?  smile.gif


Aš pirkau tokius: http://www.e-seklos....liugai_amazonka
tik negarantuoju, jog jie tikrai tokie, pirmą kartą bandysiu juos augint, ant pokelio tai rašo, jog kompaktiški, bet ir vaisiai jų kaip supratau nedidukai unsure.gif Nors man didelių ir nereikia, svarbu, jog neužimtų daug vietos kaip kiti moliūgai ir kažkiek derėtų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 13 balandžio 2012 - 13:57
As auginau Amazonka anksciau-tikrai kompaktiski, nesiplecia.. vaisiai pakankami-buvo ir apie 7 kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 04 13, 13:57)
As auginau Amazonka anksciau-tikrai kompaktiski, nesiplecia.. vaisiai pakankami-buvo ir apie 7 kg smile.gif


O tai šauniai pataikiau tada biggrin.gif o skonis nesiskiria labai nuo kitų moliūgų?
Atsakyti