Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

Ar kas auginot paprastuosius ilgamoliugius? Neberandu foto. Kazkas panasaus turetu buti, tik ant pokelio iek tiek tamsesni ir labiau susirauksleje
http://www.valstieti...isius-pasaulyje
Ir ten ne tokie jau dideli pagal aprasyma.
Atsakyti
Skaitau dabar as apie ta arbuzu auginima. tai pas mane jie namuose jau kaikurie daigai po 4 tikrus lapelius turi blink.gif Turbut per anksti pasejau. Kazkur kovo pradzioj. Tai kaip suprantu i siltnami galesiu juos ir geguzes pradzioj su visam isgrusti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2012 04 13, 09:39)
Skaitau dabar as apie ta arbuzu auginima. tai pas mane jie namuose jau kaikurie daigai po 4 tikrus lapelius turi  blink.gif  Turbut per anksti pasejau.


per anksti. Jei gi greit auga, bus sunku jiems nedideliuose indeliuose. Be to, baigėsi šildymo sezonas, namie bus vėsu (nebent ne bute gyvenat).
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 04 13, 10:42)
per anksti. Jei gi greit auga, bus sunku jiems nedideliuose indeliuose. Be to, baigėsi šildymo sezonas, namie bus vėsu (nebent ne bute gyvenat).

ne, ne bute. namuose ten kur jie buna ant saules, tai kambari diena ir 25 ir 27 pliuse buna ax.gif O auga jie pas mane 6 daigai 15 litru inde. Bet tas indas toks labiau i ploti nei, i gili. g.gif Galesiu pabandyti nufotograzuoti siandien,kaip jie atrodo,gal daugiau komentaru bus. Norisi issiaiskinti ar normaliai jie atrodo g.gif
Papildyta:
user posted image

va maniskiai. pakomentuokit, kiek ten matosi,gal ne taip ka darau. svarstau,gal juos po viena persodinti i atskirus indelius,kol i siltnami eis, bet kol kas lyg gerai jie ten jausiasi g.gif gal tik noretusi,kad lapai tamsesni ju butu, bet gal tamsesni ir nebuna jie smile.gif dabar jie auga kompostinej zemej. Sugar baby maniskiai 4u.gif
Atsakyti
Oho kokie didelis.
O aš tik šiandien melionus pasėsiu. Ar ne per vėlai jau bus doh.gif


QUOTE(*Aukse* @ 2012 04 13, 10:55)


va maniskiai. pakomentuokit, kiek ten matosi,gal ne taip ka darau. svarstau,gal juos po viena persodinti i atskirus indelius,kol i siltnami eis, bet kol kas lyg gerai jie ten jausiasi  g.gif  gal tik noretusi,kad lapai tamsesni ju butu, bet gal tamsesni ir nebuna jie smile.gif dabar jie auga kompostinej zemej. Sugar baby maniskiai  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Teracota @ 2012 04 13, 10:57)
Oho kokie didelis.
O aš tik šiandien melionus pasėsiu. Ar ne per vėlai jau bus  doh.gif

dar per ankstiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Atsakyti
QUOTE(Teracota @ 2012 04 13, 10:57)
Oho kokie didelis.
O aš tik šiandien melionus pasėsiu. Ar ne per vėlai jau bus  doh.gif

tai mano anksti seti. patys didziausi du daigai seti kovo pradzioj.pirmom dienom. mazesni veliau.apie kovo viduri. tikrai nemanau,kad velu bus seti juos dabar, nes greitai maniskiai islindo ir uzaugo. ant pakelio parasyta buvo lyg,kad kovo menesi siltnamio salygom daiginti galima, tai ir sukisau seklas. o daiginti pradejau tabletese tose pjuvenu. labai patiko jiems ten. bet kai labai paaugo, teko perkelti, nes ir virsti eme ir saknu kalnas atsirado po ta tablete...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aukse*: 13 balandžio 2012 - 10:04
QUOTE(*Aukse* @ 2012 04 13, 09:55)
  O auga jie pas mane 6 daigai 15 litru inde. Bet tas indas toks labiau i ploti nei, i gili. g.gif  Galesiu pabandyti nufotograzuoti siandien,kaip jie atrodo,gal daugiau komentaru bus. Norisi issiaiskinti ar normaliai jie atrodo  g.gif



atrodo tai jie gražiai. Tik padarėt klaidą, kad sodinot į vieną indą visus. Jie nemėgsta persodinimo, ir labai nemėgsta. Juos reikt po vieną augint ir nelabai dideliuose indeliuose, kad persodinant išsiimtų visas šaknų gumulas su žemėm ir augalas beveik nepajustų persodinimo. Ko gero, geriau būtų atsargiai išsodint po vieną dabar, nes kuo labiau jie augs, tuo labaiu ir šaknys plėsis. Persodinant jos labai nukentės.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 04 13, 11:12)
atrodo tai jie gražiai. Tik padarėt klaidą, kad sodinot į vieną indą visus. Jie nemėgsta persodinimo, ir labai nemėgsta. Juos reikt po vieną augint ir nelabai dideliuose indeliuose, kad persodinant išsiimtų visas šaknų gumulas su žemėm ir augalas beveik nepajustų persodinimo. Ko gero, geriau būtų atsargiai išsodint po vieną dabar, nes kuo labiau jie augs, tuo labaiu ir šaknys plėsis. Persodinant jos labai nukentės.

Labai labai aciu uz patarima, siandien tuo ir uzsiimsiu tada 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš trečiadienį pasodinau pirktinių arbūzų sėklas smile.gif
Per kiek laiko maždaug sudygsta, jei sėklos geros? 4u.gif Norėjau kaime pasėt, bet pamiršau sėklas, tai dabar reikės truputi paaugusius transportuot smile.gif
Atsakyti
Tuomet šiandien prisipirksiu tų tablečių ir pasėsiu smile.gif

QUOTE(*Aukse* @ 2012 04 13, 11:04)
tai mano anksti seti. patys didziausi du daigai seti kovo pradzioj.pirmom dienom. mazesni veliau.apie kovo viduri. tikrai nemanau,kad velu bus seti juos dabar, nes greitai maniskiai islindo ir uzaugo. ant pakelio parasyta buvo lyg,kad kovo menesi siltnamio salygom daiginti galima, tai ir sukisau seklas. o daiginti pradejau tabletese tose pjuvenu. labai patiko jiems ten. bet kai labai paaugo, teko perkelti, nes ir virsti eme ir saknu kalnas atsirado po ta tablete...

Atsakyti
QUOTE(Dandelion fuzz @ 2012 04 13, 10:22)
Sveikos  4u.gif

Aš trečiadienį pasodinau pirktinių arbūzų sėklas smile.gif
Per kiek laiko maždaug sudygsta, jei sėklos geros?  4u.gif 


priklauso nuo sąlygų. Jei šilta, per savatę turėtų sudygt.
Papildyta:
QUOTE(Teracota @ 2012 04 13, 10:23)
Tuomet šiandien prisipirksiu tų tablečių ir pasėsiu smile.gif


prisipirkt galit, bet nesėkit dar. Lukterkit dar savaitėlę-kitą.
Atsakyti