Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(IngridaB @ 2011 07 04, 18:34)
Ex,o kur perkate tuos tinkliukus arbūzams pakabinti?Pas mus įtariu teks moliūgus taip kabinti.Nes arbūzai dryžuoti irgi dar mažiukai. g.gif

Pirkau ūkinėse prekėse kažkur... Kilometrą nusipirkau, tai iki pensijos užteks lotuliukas.gif
Šitie tinkliukai skirti svogūnams fasuoti. Jie kaip kojinė, kai į juos dedu arbūzus, tai išilgai įkerpu, gaunasi toks hamakas smile.gif
Moliūgų nekabink, tokie tinkliukai jų neatlaikys, tokiems puntukams reiks žvejybinio tinklo.. biggrin.gif

QUOTE(Kkunigunda @ 2011 07 04, 19:31)
dėkui už patarimą smile.gif o gal, kad ant žemės jie pas mane raitosi 4u.gif  ar čia jokio skirtumo, ar ant žemės ar į viršų ax.gif

Arbūzui tas pats kur gulėt, bele ne baloj... Tik man pačiai patogiau prižiūrėt, kai jie šiltnamyje kabo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 07 04, 21:05)
Pirkau ūkinėse prekėse kažkur... Kilometrą nusipirkau, tai iki pensijos užteks lotuliukas.gif
Šitie tinkliukai skirti svogūnams fasuoti. Jie kaip kojinė, kai į juos dedu arbūzus, tai išilgai įkerpu, gaunasi toks hamakas smile.gif
Moliūgų nekabink, tokie tinkliukai jų neatlaikys, tokiems puntukams reiks žvejybinio tinklo.. biggrin.gif 
Arbūzui tas pats kur gulėt, bele ne baloj... Tik man pačiai patogiau prižiūrėt, kai jie šiltnamyje kabo smile.gif



na taip Ispanijoje, jie kitaip ir neauga, kaip tik ant žemės biggrin.gif bet pagalvojau, kad pas mus kitokios sąlygos, ten sausa ,šilta, ant žemės nieko jiems nenutinka, o čia pas mus kitokios sąlygos, pagalvojau,kad didesnė tikimybė pūti ant žemės g.gif
nors nesu taip auginusi arbūzų išviso, pirmas kartas 4u.gif
Atsakyti
EX, kaip tavo arbuzai? Gal jau valgot?

Mano Rosario irgi pradejo augint arbuziokus. Grazu ziuret, atrodo, kiekviena diena vis didesni wub.gif Maniskiai lauke, voliodamiesi ant smelyno, auga. Kol kas nesiskundzia.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 07 12, 08:30)
EX, kaip tavo arbuzai? Gal jau valgot?

Norėtum.. Be rugpjūčio niekad nevalgom, nespėja taip greit prinokt. Lauke pas mane tik "mičiūrinai", bet kažko numetė, sudžiovino užmegztus arbūziukus verysad.gif Nesupratau kas nepatiko, bet būna taip ir šiltnamyje.. Mezga dabar kitus. Šakų gyvas velnias, jau nebesusigaudau kuris daigas mezga, kuris ne. Bet man dzin, lai lauke kaip nori raizgosi smile.gif
Tik šiek tiek neramu, gali nebesuspėti užaugti.. unsure.gif
Atsakyti
ugu, pas mane irgi anie numete pirmuosius mazuliukus verysad.gif Mezga kitus, bet va ir man neramu, kaip cia jiems seksis.
Atsakyti
Sveikos, auginu arbūzus lauke ir aš, tiesa pirmi metai, bet noriu pasidalinti trumpa info (nepamenu jau kur išskaityta blush2.gif ), žodžiu ant vieno augalo turėtų būti ne daugiau 5 arbūziukų, visas nederančias šakas reikia išpjauti, ant vienos šakos 1 ar 2 arbūziukai, po paskutinio arbūziuko(kai jis didesnis nei žirnis) nukirsti šaką po penkto lapo, dar po 2-3 savaičių nutraukti laistymą. arbūzai sunoksta po 1,5mėn.
Tikiuosi suprantamai parašiau ir tikiuosi, kad kam nors pravers 4u.gif, tiesa, kaip mokino Ex - vyriškais žiedais kutenau moteriškus rolleyes.gif . Mano savadavimas pasiteisino, paskutinįkart kai juos mačiau, buvo teniso kamuoliuko dydžio (tikrai auga "ant akių")
Atsakyti
QUOTE(Eliza68 @ 2011 07 12, 11:43)
žodžiu ant vieno augalo turėtų būti ne daugiau 5 arbūziukų, visas nederančias šakas reikia išpjauti, ant vienos šakos 1 ar 2 arbūziukai, po paskutinio arbūziuko(kai jis didesnis nei žirnis) nukirsti šaką po penkto lapo, dar po 2-3 savaičių nutraukti laistymą. arbūzai sunoksta po 1,5mėn.

Aha, labai suprantamai smile.gif
Arbūzo krūmui tik šakų kiekį reguliavau. Kartais nubyrėdavo vienas kitas arbūziukas. Penkių vienetų arbūzų niekaip neišaugina. Mūsų gamtinės sąlygos per prastos. Abejoju, ar arbūzui laistymą reiktų nutraukt, jis gi tik vandeniu ir gyvas... Va, jau kai matome, kai vasaros pabaigoje jis nustoja augt, didėt, tada gal laistymą ir reiktų gerokai sumažint, kad saldesnis būtų, bet laistymo nenutraukt. Nors čia tik mano asmeninė praktika blush2.gif

Prieš kokius penkerius metus buvau nugenėjusi, nutrumpinusi viršūnes, tai vistiek užmegzti arbūziukai nubyrėjo, likau beveik be derliaus, iš 8 daigų tik du arbūzus išaugintus teturėjau... Gal tiesiog nepasisekė, bet to daugiau nedariau...
Atsakyti
Tavim Ex, labiau tikiu, nei "kažkur išskaityta info", bet šaukštai po pietų....jau atkapotos galūnės...bus nauja patirtis rolleyes.gif o dėl laistymo, tai jie lauke - vistiek lyja biggrin.gif
Lauksim vasaros pabaigos 4u.gif
Atsakyti
atvelku ir as savo derliu smile.gif kazin kada juos jau valgyt bus galima? kai uzaugs dideli,kiek laiko dar jie ten viduj noks,raudonuos?sejau ju visokiu,ir arbuzu keliu rusiu,ir melionu.bet tik sitas vienintelis arbuzas liko ir augina kamuoliukus bigsmile.gif
visi ant zemes siltnamyje,tik vienas pabandymui kabo,jau i sieteli ivilktas bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
pirmasis sunokes melionas Zlato Skifov, vakar nuskintas ir jau suvalgytas thumbup.gif . labai, labai skanus, tik gaila, kad lengvas.user posted image

ankstesniais metais, kol auginau is originaliu seklu (F1) buvo nuo 1,5 iki 2kg, deja jos baigesi, o nauju negavau pirkti, teko seti pernai isimtas is suvalgyto vaisiaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutė: 19 liepos 2011 - 10:09
oho, koks gražuolis bigsmile.gif Nematytas, neragautas..
Atsakyti
pasigirsiu ir savaisiais blush2.gif Tokie buvo penktadieni. Pirmadieni palikau jau didesnius. Auga akyse wub.gif Isvaziuodama palikau jau 24 arbuziukus...

user posted image

user posted image

Atsakyti