Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(yerena @ 2012 02 22, 17:42)
Radau pavadinimą- Cantaloupe Minnesota Midget. Surizikuosiu ir įsigysiu.


Sveiki, o kur pirksite/pirkote Minnesota Midget?
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 03 25, 17:18)
Mergaitės, jei dar kuri laukia arbūzų sėklų iš p. Nezdvecko ar žadate jam rašyti, tai .. jau nebe  verysad.gif  verysad.gif  Iškeliavo šiandien mūsų selekcininkas anapilin.. Amžiną jam atilsį.
Saugokite, kas dar turite jo arbūzų sėklytes, auginkite jo atminimui tuos pūstašonius, o sulaukę derliaus - dalinkitės sėklomis su visais norinčiais, kaip tai darė šviesios atminties a.a. Konstantinas.


Vaje kokia bloga žinia verysad.gif Aš irgi planavau Jį aplankyti... Toks geras žmogus buvo, tegul ilsisi ramybėje....
Stengsiuos užauginti arbūzėlius ir kitiem paplatinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 25 kovo 2012 - 20:50
QUOTE(Asese @ 2012 03 25, 17:43)
Tikrai šviesus žmogus, gražūs darbai ir gera siela  4u.gif  Tegul ilsisi ramybėje Konstantinas ir su džiaugsmu žiūri į mūsų darbus iš anapus: mes neapleisime jo arbūzų, auginsime, puoselėsime ir sėklytėm dailnsimės  4u.gif


labai nuliūdino šita žinia.. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Pritariu Asese kiekvienam žodžiui - neapleisim Konstantino arbūzų, puoselėsim ir prisiminsim..
Atsakyti
Ach, kaip liūdna verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vygantas @ 2012 03 25, 20:44)
Sveiki, o kur pirksite/pirkote Minnesota Midget?

Užsakiau iš JAV, bet mačiau pardavime UK ar net Vokietijoje.
Atsakyti
QUOTE(Ambro @ 2012 03 21, 15:47)
Patarkit, geriau vazonėlį paaugint ir paskui į žemę persodint ar iškart į žemę? g.gif Pernai buvau susisėjusi į vazonėlius. Balandžio gale, sulaukus šiltesnių dienų, naktų be šalnų, perkėliau į žemę. Bet kodėl jie paskui man nuvyto?  unsure.gif  doh.gif


sakyčiau, kad būtinai vazonėlyje paaugint. Į lauką pasėti nebespės subręst.
O Jūs per anksti perkėlėt į žemę. Į lauką galima persodint ne anksčiau birželio 6-7 dienos. Į šiltnamį, manau, irgi balandžio pabaigoj per anksti.
Atsakyti
o sakykite, jau sejate arbuzus, ir melionus?? cukinijas??? aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo užsklanda: 26 kovo 2012 - 12:21
QUOTE(užsklanda @ 2012 03 26, 12:21)
o sakykite, jau sejate arbuzus, ir melionus?? cukinijas??? aciu


nugis ne. Anksti dar.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 26, 12:22)
nugis ne. Anksti dar.

nu as taip ir maniau, pasitikslinau... tai be balandzio vid ne krust???
Atsakyti

nė krust. Ir net ne vidury, o į pabaigą balandžio.
a.a. Nedzvecko buvo prisakyta - sėklas merkiam balandžio pabaigoje-gegužės pradžioje.
Atsakyti
Nebent vazonines rūšis gal ir galima bandyt sėt g.gif aš kelias vazoninės cukinijos sėklas jau žadu pasisėt jei vietos dar bus po visų pikiavimų unsure.gif
Atsakyti
visiškai neįsivaizduoju vazoninės cukinijos.. parodykit foto, kai užaugs smile.gif
Atsakyti