Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

Saintlina rašė, kad be balandžio antros pusės neprasidėt su sėja
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2012 03 21, 09:44)
Saintlina rašė, kad be balandžio antros pusės neprasidėt su sėja


Turiu om kad pacias seklas uzmerkia i skysti kad isleisti saknis.. Tai sitai atlikt balandzio men?
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2012 03 21, 13:30)
Turiu om kad pacias seklas uzmerkia i skysti kad isleisti saknis.. Tai sitai atlikt balandzio men?


taip, balandi. Tos sakneles pasirodo greit. Ir vandenyje telaikiau para laiko, paskui gulejo siltai ant dregnos marles.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 19, 18:07)
anksti dar. Be balandžio - nė negalvokit. Man rodos, pernai aš apie Velykas sėjau, o jos buvo, kiek pamenu, antroj pusėj balandžio.


Patarkit, geriau vazonėlį paaugint ir paskui į žemę persodint ar iškart į žemę? g.gif Pernai buvau susisėjusi į vazonėlius. Balandžio gale, sulaukus šiltesnių dienų, naktų be šalnų, perkėliau į žemę. Bet kodėl jie paskui man nuvyto? unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Mergaitės, jei dar kuri laukia arbūzų sėklų iš p. Nezdvecko ar žadate jam rašyti, tai .. jau nebe verysad.gif verysad.gif Iškeliavo šiandien mūsų selekcininkas anapilin.. Amžiną jam atilsį.
Saugokite, kas dar turite jo arbūzų sėklytes, auginkite jo atminimui tuos pūstašonius, o sulaukę derliaus - dalinkitės sėklomis su visais norinčiais, kaip tai darė šviesios atminties a.a. Konstantinas.
Atsakyti
Tikrai šviesus žmogus, gražūs darbai ir gera siela 4u.gif Tegul ilsisi ramybėje Konstantinas ir su džiaugsmu žiūri į mūsų darbus iš anapus: mes neapleisime jo arbūzų, auginsime, puoselėsime ir sėklytėm dailnsimės 4u.gif
Atsakyti
Vaje kokia liudna zinia, tebuna jam lengva zemele verysad.gif Auginkit mergaites jo atminima ir skleiskit po pasauli.
Atsakyti
liūdna, artimiesiems stiprybės 4u.gif
stengsiuos ir su meile auginsiu jo dovanotas sėkliukes
Atsakyti
Vaje kaip gaila verysad.gif a.a Jam. O dar turėjau minčių vėliau nuvažiuot pas jį dėl kitų augalų verysad.gif
Atsakyti
unsure.gif tai todėl vienai merginai užsiminė:kai manęs nebebus...
matyt žmogus žinojo,kad jau ...
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Vaje kaip liudna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 25, 19:25)
unsure.gif  tai todėl vienai merginai užsiminė:kai manęs nebebus...
matyt žmogus žinojo,kad jau ...
4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nieko nežinojo verysad.gif Buvo pilnas planų, idėjų, darbus numatęs daugeliui sezonų į priekį. Dar prieš savaitę prašė gauti jam kelių rūšių augalų tolimesnei selekcijai..
Taigi, išsaugokit jo arbūzų veislę 4u.gif Nesvarbu, kad man nepatiko , bet reiktų ją perduoti LSDI aprobavimui ir tada jau turėtų Lietuva savo registruotus arbūzus.
Atsakyti