Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(vasarema @ 2012 03 09, 11:47)
O prieš džiovinimą palaikot kame nors, kad skysčių sumažėtų, ar tiesiog džiovinat?


Supjaustau nedideliais kubeliais,uzpilu cukrum. Taip,kad visi apsicukruotu. Palieku 12val. Tada nupilu sirupa i puoda,itarkuoju citrinos zievele arba apelsino(pries tai ja su sepetuku gerai nesveiciu),citrinos rugsties. Uzverdu.vel uzpilu ant moliugu.laikau apie 12val.tada juos paverdu sirupe iki skaidrumo,bet ne iki iztizimo.nupilu sirupa ir dziovinu orkaiteje.
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2012 03 09, 09:52)
Supjaustau nedideliais kubeliais,uzpilu cukrum. Taip,kad visi apsicukruotu. Palieku 12val. Tada nupilu sirupa i puoda,itarkuoju citrinos zievele arba apelsino(pries tai ja su sepetuku gerai nesveiciu),citrinos rugsties. Uzverdu.vel uzpilu ant moliugu.laikau apie 12val.tada juos paverdu sirupe iki skaidrumo,bet ne iki iztizimo.nupilu sirupa ir dziovinu orkaiteje.

Tai vadinasi MOLIŪGŲ CUKATOS, aš ir gaminau, mano šeimyna jų nevalgo, o svečiams patinka.
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2012 03 09, 09:41)
O pabandykit sudziovinti jiems nematant ir pakist paragauti kaip pirktinius dziovintus vaisius  lotuliukas.gif
Arba dar skanu kompotai su svarainiais ir moliugais.Jie tokie ananasu skonio pasidaro. Siuose dviejuose patiekaluose visai moliugu skonio neatskirsi.

Tiesa,o koki plota buvot uzsodinusi tais 30 daigu? Na,skaiciuojant su ju issipletimu. As siemet irgi daug planuoju,tai reikia pasiskaiciuoti,kiek man jiem vietos skirti.


maniskiu neapgausi biggrin.gif Cukinijos ananasu sultyse nevalgomos, nes visi atsirenka, kad cia ne ananasai. Manau, tas pats butu ir su kompotais. Tiesa, gi ir svarainiu neturiu..
O dziovintus vaisius valgom tik mes su vyru, vaikai - neee.

Del ploto - reik sodint mazdaug 1.2 m atstumu. Jei bus 1.5 m, tai turbut jiems dar geriau bus. Tai va ir skaiciuokit, kiek ploto jiems skirt.
Atsakyti
laba, norejau paklausti, kada sejat arbuzus ir melionus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 03 19, 18:02)
laba, norejau paklausti, kada sejat arbuzus ir melionus 4u.gif


anksti dar. Be balandžio - nė negalvokit. Man rodos, pernai aš apie Velykas sėjau, o jos buvo, kiek pamenu, antroj pusėj balandžio.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 19, 18:07)
anksti dar. Be balandžio - nė negalvokit. Man rodos, pernai aš apie Velykas sėjau, o jos buvo, kiek pamenu, antroj pusėj balandžio.


Kai jau sesi-sauk temoje garsiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 19, 19:07)
anksti dar. Be balandžio - nė negalvokit. Man rodos, pernai aš apie Velykas sėjau, o jos buvo, kiek pamenu, antroj pusėj balandžio.


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 09, 12:27)
maniskiu neapgausi  biggrin.gif  Cukinijos ananasu sultyse nevalgomos, nes visi atsirenka, kad cia ne ananasai. Manau, tas pats butu ir su kompotais. Tiesa, gi ir svarainiu neturiu..
O dziovintus vaisius valgom tik mes su vyru, vaikai - neee.

Del ploto - reik sodint mazdaug 1.2 m atstumu. Jei bus 1.5 m, tai turbut jiems dar geriau bus. Tai va ir skaiciuokit, kiek ploto jiems skirt.

Mano šeimyna valgo -skanu, bet sakė nenusikalbėti ir su ananasais nelyginti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 09, 10:27)
maniskiu neapgausi  biggrin.gif  Cukinijos ananasu sultyse nevalgomos, nes visi atsirenka, kad cia ne ananasai.


Skanumėlis thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 19, 19:07)
anksti dar. Be balandžio - nė negalvokit. Man rodos, pernai aš apie Velykas sėjau, o jos buvo, kiek pamenu, antroj pusėj balandžio.

o jus sodinat tiesiai i i siltnami ar i vazonus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Browny @ 2012 03 20, 17:15)
o jus sodinat tiesiai i i siltnami ar i vazonus g.gif


į indelius sodinu. O jau paaugusius - lauke. Paskaitinėkit temą mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2012 03 19, 19:21)
bet sakė nenusikalbėti ir su ananasais nelyginti rolleyes.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

Zadu pasodint keleta arbuzu seklu, paziuret kas gausis. Gal pasakytumet kada geriausia uzmerkt seklas?
Atsakyti