Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(amarrile @ 2012 03 08, 20:44)
Tai ta agroplevele butu pridengti augalai ar padarytos skyles daigams ir apdengta dirva?


uždengta žemė, o augalams tiesiog skylės paliktos. Kaip braškėms.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 08, 20:23)
Jei šiaudų neliks, tiesiu juodą agroplėvelę.

Tai turėjau šiaudus omeny (ne šieną), po šiaudais vėsiau nei po šienu.
Nu tai jūs laimingoji, žinoma, jei puikiai auga, tai fantastika!!! O kokia jūsų rūšis taip puikiai užauga?
Aš tik galvoju, mano augo daigai apie dvi savaitės lauke neliečiami, o po to savaitgalį per naktį atėjo sraigės ir viską surijo iki žemės, paliko tik tris daigus. Gal jei bus agroplėvelė, jos apeis aplinkui???
Arbūzus sėsiu šiemet "Sugar baby", liko nuo pernai, turiu dar porą sėklų dovanotų lietuviškų. O melionų pagrinde "Ananas", pirktinių sėklų ir sužvejotų iš vaisių.
Moliūgus išsirinkau šiemet porą rūšių ne gigantų. Su dideliais problema, nes reik suvalgyt greitai. O ir lifto nėra, MB reikia taupyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Pernai moliuga auginom aukstoj lysvej.
Is virsaus mulciavau.
Lietinga vasara, tai dregmes netruko, neblogai uzaugo, tik vaisiu 1 subrandino. Bet nelabai mano seimyna valgo, tai toki dideli prapjauni ir vargsti vis kaip sumaitinti galvodama doh.gif biggrin.gif
Siemet pasrisiunciau "Lesnoj orech"- raso 1-1,5 kg manau lengviau susivalgis.
Dar meliona "Altaiskaja" ir arbuza "Severnij nektar"- pagal pavadinimus labai siaurietiski, tai gal ir mano "siaurej" tiks lotuliukas.gif
O dabar jau galvoju, gal kokia ir jusu isbandyta veisle pameginti smile.gif



Atsakyti
va dėl sraigių tai nežinau.. g.gif Nėr jų pas mus, 3xtfu.

Augo pas mane Sugar Baby, Rosario ir Sniegiai. Užaugo visi. Na, virš 60 sunokusių arbūzų turėjau.. Pradžioj temos gyriausi net griūdama, su visa vaizdine medžiaga biggrin.gif
Atsakyti
aš norėjau Rosario bet neradau...o Sniegiai čia kokie..vėl temą reiks verst..praleidau turbūt... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2012 03 08, 21:14)
aš norėjau Rosario bet neradau...o Sniegiai čia kokie..vėl temą reiks verst..praleidau turbūt... biggrin.gif

Sniegiai cia musu gerojo Lietuvos selekcininko arbuzai, jie turi dar ir kita pavadinima. Keliais puslapiais anksciau buvo rasoma, kad yra du pavadinimai. Arbuzai tie patys. Jeigu neklystu.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 08, 22:06)
va dėl sraigių tai nežinau.. g.gif  Nėr jų pas mus, 3xtfu.

Augo pas mane Sugar Baby, Rosario ir Sniegiai. Užaugo visi. Na, virš 60 sunokusių arbūzų turėjau.. Pradžioj temos gyriausi net griūdama, su visa vaizdine medžiaga  biggrin.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif kur ta vaizdine medziaga yra? o kiek daigu sodinot tada?
Atsakyti
QUOTE(vasarema @ 2012 03 08, 21:54)
Arbuzai tie patys. Jeigu neklystu.


neklystat smile.gif
Atsakyti
Su moliugu gigantu suvalgymu pas mane issisprende problema taip,kad to giganto net per mazai thumbup.gif Kai prapjaunu kazkiek suvartojam i sriubas,koses,pyragus,o likusia dali dziovinu. Labai skanus dziovintas moliugas. Sveciai paragave net nesupranta,kas cia,galvoja kad persikai. Susivalgo greitai ir skaniai thumbup.gif

Siemetvel gigantus auginsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NIDA: 09 kovo 2012 - 08:42
QUOTE(arnaaa @ 2012 03 08, 21:59)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  kur ta vaizdine medziaga yra? o kiek daigu sodinot tada?


viskas sitoj temoj smile.gif Daigu gal kiek virs 30 g.gif
Papildyta:
QUOTE(NIDA @ 2012 03 09, 08:41)
Su moliugu gigantu suvalgymu pas mane issisprende problema taip,kad to giganto net per mazai  thumbup.gif 


o pas mus moliugu isvis nevalgo.. nei sriubu, nei kosiu, nei uogieniu. Pasodinu kelis tik Helovynui, kad tureciau kuo kiema dekoruot (mazasis su draugais baisiai laukia kasmet).
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 09, 11:00)
o pas mus moliugu isvis nevalgo.. nei sriubu, nei kosiu, nei uogieniu. Pasodinu kelis tik Helovynui, kad tureciau kuo kiema dekoruot (mazasis su draugais baisiai laukia kasmet).


O pabandykit sudziovinti jiems nematant ir pakist paragauti kaip pirktinius dziovintus vaisius lotuliukas.gif
Arba dar skanu kompotai su svarainiais ir moliugais.Jie tokie ananasu skonio pasidaro. Siuose dviejuose patiekaluose visai moliugu skonio neatskirsi.

Tiesa,o koki plota buvot uzsodinusi tais 30 daigu? Na,skaiciuojant su ju issipletimu. As siemet irgi daug planuoju,tai reikia pasiskaiciuoti,kiek man jiem vietos skirti.
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2012 03 09, 08:41)
Su moliugu gigantu suvalgymu pas mane issisprende problema taip,kad to giganto net per mazai  thumbup.gif  Kai prapjaunu kazkiek suvartojam i sriubas,koses,pyragus,o likusia dali dziovinu. Labai skanus dziovintas moliugas. Sveciai paragave net nesupranta,kas cia,galvoja kad persikai. Susivalgo greitai ir skaniai  thumbup.gif

Siemetvel gigantus auginsiu.

O prieš džiovinimą palaikot kame nors, kad skysčių sumažėtų, ar tiesiog džiovinat?
Atsakyti