Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(linaslinelis @ 2012 03 08, 08:41)

Nes kai tie moliūgai įgavo pagreitį augimo tai viską užgožė ir prispaudė.. Gal 16 moliūgų vienu metu priskaičiavusi buvau ir tik du jos pusėje, kiek mačiau:))
Tai ji matydama siaubą mano akyse, žinoma siūlė tų moliūgų, bet paprikų nebeliko..


oho blink.gif Na čia bet kas supyktų būdamas Jūsų vietoje, o ne jos. Dar įsižeidė po to, kai pusę svetimo daržo užėmė blink.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės smile.gif
perskaičiau temute ir juongiuosi i jusu gretas smile.gif
Pernai auginau moliugus, bet, perskaicius, kad saintlina varenosrajone uzaugina ir melionus ir arbuzus, nutariau ir as pameginti.
Mano zemele Zemaitijos aukstumoj,puse sklypo smelis, kita-durpes.
Nelengva prie jos prisitaikyti ax.gif
Noriu paklaust, ar sodinat arbuzus, melionus vietose, kur nebuna pavesio, ar vis tik jie nemegsta visiskos saules?
Saintlina, pas mjus ko gero irgi ilgai salnos pavasarines trunka, ir anksti prasideda rudenines?
ar dengiat juos kuo birzeli ir rugpjucio gale?
Gal kokia sienele is siaures puses reikia pastatyti, kad salti rūkai nenusaldytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Elia* @ 2012 03 08, 14:40)
Sveikos, mergaitės smile.gif


Sveika 4u.gif
Labai gera zeme, pas mus lygiai tokia pat biggrin.gif Durpej puikiai auga visos darzoves, smely - arbuzai. Taip, salnos pas mus labai ilgai pavasari ir anksti rudeni. Ir stipresnes nei kur kitur. I lauka taikiau sodint taip, kad salnos jau butu praejusios, birzelio 6-7 d. Nebedengiau niekuo. Nors jei butu pranese salnas, buciau dengus. Del ruku rugpjuti irgi nedengiau, rukai jiems nei motais. Uztat agroplevele dengiau rugseji, kai salnos buvo.
Ir butinai jiems reikia daug saules, jokio pavesio neturetu buti.
Atsakyti
Ačiū, saintilina 4u.gif
Man rodos pas jus ne salciau nei bet kur, nes, kai pasiziuriu meteo.lt, tai pas mus temperatura dazniausiai buna tokia pat biggrin.gif
Kazkokia labai salta vieta, net dabar dar sniego iki keliu rolleyes.gif
Vis svajojau pasikonsultuoti su kuo nors, is panasiu vietu, kur zeme panasi ir salnos ankstyvos. Tai jei galima, vis kreipsiuos pasitarti blush2.gif
Atsakyti
tai kad ner uz ka smile.gif
Siaip pas mus buna salciau nei viesai skelbiama. Jei jau pasako 'vietomis iki tiek', tai pas mus visad ir bus tas 'vietomis'. Siemet buvo -36, nors oficialiai skelbiama, kad salciausia LT buvo -32. Ir su karsciu tas pats. Na, ne esme cia. Svarbiausia - ir tokiom salygom arbuzai auga smile.gif
Kreipkites drasiai, kad tik galeciau kuo padet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linaslinelis @ 2012 03 08, 08:41)
Reiks kažkaip šnekėtis šiemet:))

iš vienos pusės ir juokas suėmė, ir negera pasidarė. Patarčiau neužsileisti per gerą širdį. Nežinai, kada pačiai prireiks savo kiemo žemės, todėl be jokio sąžinės graužimo šeimininkauk savam kieme.
Tiesa, net ir nieko nedarydama, kaimynės problemos susiorganizuoti ūkininkavimą savam sklype yra. Taip, kad nesi blogietė 4u.gif


Prisiregistruoju ir šioje temoj - baisu pramest sėją ( kaip jau ne pirmus metus ištinka) Arbūzų sėklos yra, tik dar nedresuotos ir pačios nepasisėja blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 03 08, 17:20)
Arbūzų sėklos yra, tik dar nedresuotos ir pačios nepasisėja  blush2.gif  biggrin.gif


nieko, pas tave turbūt su laiku ir pasisės smile.gif
Atsakyti
su tais kaimynais,tai galvos skausmai doh.gif Is manes "nuomuojasi" kelis hektarus kaimynai. Jie ukininkauja,pardavineja darzoves ir is to gyvena. Dabar man prireike vieno plotelio ir net nezinau,kaip jiem pasakyt,kad atiduotu. Kazkaip gaila,nes labai geri. Uz nuoma duoda visokiu gerybiu(ko patys neturime),kiausiniu ir pan. Tai taip ir verciuosi be to plotelio. Sakiau,jau kai mirtinai prireiks,tada ir pasakysiu blush2.gif

Merginos,kada melionus sesit?
Atsakyti
Laba diena, šitoj temoj aš naujokė, kaip ir daržų auginime, bet noras labai didelis. Šiandien nupirkau arbūzo sėklu Rosario, bandysiu auginti atsižvelgdama į jūsų rekomendacijas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasaryte: 08 kovo 2012 - 18:23
QUOTE(NIDA @ 2012 03 08, 17:32)
su tais kaimynais,tai galvos skausmai  doh.gif Is manes "nuomuojasi" kelis hektarus kaimynai. Jie ukininkauja,pardavineja darzoves ir is to gyvena. Dabar man prireike vieno plotelio ir net nezinau,kaip jiem pasakyt,kad atiduotu.


pas mus buvo analogiškai. Kai paprašėm atiduoti, du metus po to išvis nešnekėjo, tik visiems norintiems klausyt pasakojo, kokie mes blogi ir dar patys paprašysim jų vėl žemę paimt. Trečiais metais pradėjo sveikintis, dabar jau kartais ir užkalbina.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 03 08, 17:20)
Patarčiau neužsileisti per gerą širdį. Nežinai, kada pačiai prireiks savo kiemo žemės, todėl be jokio sąžinės graužimo šeimininkauk savam kieme.


Vat kad nesu šeimininkė, sodas draugams priklauso, tik jie nešeimininkauja kol kas, vaikučius augina, tai aš prižiūriu:) Tikiu, kad viskas bus gerai, pasodinsiu toj vietoj savo moliūgus šiemet lotuliukas.gif nereiks kaimynei vargti thumbup.gif

Galvojau, kad problemų neturi tik turintys po kelis hektarus, bet jūsų pasiklausius supratau, kuo daugiau hektarų, tuo daugiau aistrųg.gif

Prisikaičiau visokių rusų forumų apie melionų ir arbūzų auginimą, tai šiemet tiesiu agroplėvelę. Retai nuvažiuojame, mažiau ravėt reikės, o ir šaknys labai šiltą dirvą mėgsta.
Man asmeniškai melionai pernai labai ilgai dygo, bandžiau keturias rūšis. Bet kai sudygo tai labai staigiai pradėjo bujoti, šaknys lindo per visus vazonų plyšius. Sodinau į 15 cm skersmens bei nevykusius durpinius, tai šiemet imsiu didesnius vazonus. Sėjau pernai apie gegužės vidurį ir birželio pradžioj į lauką nešiau bei vis į gismeteo žiūrėjau, ar šalnų nebus. Galima ir anksčiau sodint, bet neturiu bute sąlygų kibirais apsikraut.
Atsakyti
QUOTE(linaslinelis @ 2012 03 08, 19:08)

Prisikaičiau visokių rusų forumų apie melionų ir arbūzų auginimą, tai šiemet tiesiu agroplėvelę. Retai nuvažiuojame, mažiau ravėt reikės, o ir šaknys labai šiltą dirvą mėgsta.



plėvelė - geras variantas. Ta juoda. Aš buvau užmulčiavus šienu.
Atsakyti