Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

cukinijų pas mus gyvas velnias bus. Nei mes, nei vištų batalionas tiek neįveiks. O tik du pakelius pasodinau blink.gif
Arbūzai žydi, bet užmegzto kol kas nei vieno nėr. Tiesa, maniškiai visi lauke auga. Rosario auga gražiai, bet kol kas nežydi, vėlokai sodinti buvo.
Atsakyti
Ūgtelėjęs Rosario, jau pradedu kabint į sietelius.

user posted image

Vis begausėjanti šeimynėlė... smile.gif

user posted image
Atsakyti
ohohohoho bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
jau neužilgo ir ragausite biggrin.gif
o mano nemezga kažko g.gif tai jau abejoju ar derliaus sulauksiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 07 02, 09:44)
o mano nemezga kažko g.gif tai jau abejoju ar derliaus sulauksiu doh.gif

Palaistyk magnio sulfatu. Kartais susiprotėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 07 02, 08:41)
Ūgtelėjęs Rosario, jau pradedu kabint į sietelius.



gerai, kad likes namie kompas foto nerodo.. biggrin.gif O kaip tavo anie du, ne Rosario?
Mano mazyciai mazulyciai kol kas. Dar neaisku, ar isvis augt neatsisakys, kai lauke pastoviai merkia. Priedangas reiks meistraut, ar ka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 07 04, 08:48)
gerai, kad likes namie kompas foto nerodo..  biggrin.gif  O kaip tavo anie du, ne Rosario?
Mano mazyciai mazulyciai kol kas.

Kas tokie mažulyčiai? Daigeliai ar patys arbūziukai? g.gif
Mano tie tavo "mičiūriniški" daigai tai ilgi jau, gal poros metrų, truputį juos ratu suku, kad į pievas nenuklystų.. biggrin.gif Lauke auga, po 3-4 miniatiūrinius arbūziukus auginasi smile.gif Tik nežinia kiek išaugint sugebės, gali kokį ir pamest...
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 07 04, 07:55)
Kas tokie mažulyčiai? Daigeliai ar patys arbūziukai?  g.gif
Mano tie tavo "mičiūriniški" daigai tai ilgi jau, gal poros metrų, truputį juos ratu suku, kad į pievas nenuklystų.. biggrin.gif Lauke auga, po 3-4 miniatiūrinius arbūziukus auginasi smile.gif Tik nežinia kiek išaugint sugebės, gali kokį ir pamest...


arbuziukai, arbuziukai mazulyciai biggrin.gif Daigeliai jau uodegas kazi kokias uzsiaugine, suku ir as jas, jau tuoj kojos nerasiu kur pastatyt. Neskabau, negeneju.. O pas tave nepridengti jie? Vis pamastau, gal agroplevele aniems uzmest, bet taip ir palieku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 07 04, 09:12)
O pas tave nepridengti jie?

Ne.. visai nedengiau nuo pat pradžių. Pasodinau, apkamšiau žole lig ausų ir palikau augt. Jei jau jie tokie šiauriečiai, turėtų atlaikyt negandas smile.gif Nu ir tikrai, iškart auga, nesiožiuoja, nuotaikos negadina biggrin.gif
Atsakyti
na tikrai, tiesiog negaliu nepritart drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Ziuresim, kaip su derlium bus.
Atsakyti
Ex,o kur perkate tuos tinkliukus arbūzams pakabinti?Pas mus įtariu teks moliūgus taip kabinti.Nes arbūzai dryžuoti irgi dar mažiukai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 07 04, 18:34)
Ex,o kur perkate tuos tinkliukus arbūzams pakabinti?Pas mus įtariu teks moliūgus taip kabinti.Nes arbūzai dryžuoti irgi dar mažiukai. g.gif

o kam tu tuos moliūgus kabinsi? Juk jie auga kaip piktžolės, niekas jiems nebaisu tongue.gif Mano vyras sako: "Jei tie moliūųgai tyokie skanūs būtų, šunys lauke juos nuėstų" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 07 02, 10:51)
Palaistyk magnio sulfatu. Kartais susiprotėja smile.gif


dėkui už patarimą smile.gif o gal, kad ant žemės jie pas mane raitosi 4u.gif ar čia jokio skirtumo, ar ant žemės ar į viršų ax.gif
Atsakyti