Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(tany @ 2012 03 05, 17:11)
Tai jei balandi pasodini, tia kada perkelti i siltnami? g.gif


aš apie gegužės vidurį, jei šilta - ir anksčiau, sudedu indelius į šiltnamį. Bet šiaip jau augo pas mane lauke.. tai į lauką keliavo apie birželio 6-7 d.
Atsakyti
Merginos pasidalinkit info, kur gauti tų arbūzų sniegių sėklyčių pabandymui, nes niekada neauginus. (Iš karto prisipažystu, visos temukės neskaičiau ax.gif )
Gal būt kuri turite pasidalinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulytė7: 05 kovo 2012 - 20:53
QUOTE(užsklanda @ 2012 03 05, 07:32)
sveikutes:)
gal galite parekomenduoti moliugu rusi, na kuri ilgai laikytusi, bet is tu mazesniu kokiu , mat pernai prisiauginau dideliu, na prapjaunam - ir nesuvalgom:(

užsklanda, galite iš pilkų ir žalių pabandyti Jarrahdale, Triamble winter, Marina di Chioggia moliūgus- svorio kategorija iki 7 kg- mano užauginti buvo ~5 kg. Labai patogūs virtuvėje.
Is Butternut rūšies galite bandyti.

Bet su laiku ertmė su sėklomis tik didėja minkštimo sąskaita, tad prapjovus moliūgą birželį, "mėsos" gali būti labai mažai.
Atsakyti
QUOTE(pavilonyte @ 2012 03 05, 17:14)
Sveikutės, gal kas auginot Spagetinius moliūgus, kaip augo, ar skanūs, kam naudojot  g.gif

Auginau pirmaisiais moliūgų auginimo metais- augo gerai, nesirgo, minimali priežiūra, rudenį surinkau 7 moliūgus. Spaghetti vadinami tik dėl to, kad minkštimas po terminio viso moliūgo apdorojimo yra išskobiamas šakute ir tokiu būdu gauname moliūginius "spagečius".
Bet (čia tik mano asmeninė nuomonė ir patirtis- jokiu būdu Jūsų, pavilonyte, neatkalbinėju, gal Jums patiks, o tuo labiau jau turite sėklas):
-moliūgas beskonis;
-vandeningas;
-terminis apdorojimas nepagerino ir nesuteikia jokių skoninių savybių;
- laikymas- iki Naujųjų metų.
Išvada- pabandžiau ir daugiau nebegrįšiu.
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2012 03 06, 00:34)
užsklanda, galite iš pilkų ir žalių pabandyti Jarrahdale, Triamble winter, Marina di Chioggia moliūgus- svorio kategorija iki 7 kg- mano užauginti buvo ~5 kg. Labai patogūs virtuvėje.
Is Butternut rūšies galite bandyti.

Bet su laiku ertmė su sėklomis tik didėja minkštimo sąskaita, tad prapjovus moliūgą birželį, "mėsos" gali būti labai mažai.

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2012 03 06, 01:19)
Auginau pirmaisiais moliūgų auginimo metais- augo gerai, nesirgo, minimali priežiūra, rudenį surinkau 7 moliūgus. Spaghetti vadinami tik dėl to, kad minkštimas po terminio viso moliūgo apdorojimo yra išskobiamas šakute ir tokiu būdu gauname moliūginius "spagečius".
Bet (čia tik mano asmeninė nuomonė ir patirtis- jokiu būdu Jūsų, pavilonyte, neatkalbinėju, gal Jums patiks, o tuo labiau jau turite sėklas):
-moliūgas beskonis;
-vandeningas;
-terminis apdorojimas nepagerino ir nesuteikia jokių skoninių savybių;
- laikymas- iki Naujųjų metų.
Išvada- pabandžiau ir daugiau nebegrįšiu.

Spageti moliuga reikia virti pastoviai stebint ir vis patikrinant, ar jau atsiskiria spagetukai, as verdu su druska, kaip paprastus makaronus, kai jau viskas atsiskiria - isimu, pamazu isdraikau tuo makaroniukus, dedu i kiaurasamti, nuvarvinu, tada paruosiu su sviestu, prieskoninema zolelem - skanumelis, mmm.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2012 03 06, 10:25)
Spageti moliuga reikia virti pastoviai stebint ir vis patikrinant, ar jau atsiskiria spagetukai, as verdu su druska, kaip paprastus makaronus, kai jau viskas atsiskiria - isimu, pamazu isdraikau tuo makaroniukus, dedu i kiaurasamti, nuvarvinu, tada paruosiu su sviestu, prieskoninema zolelem - skanumelis, mmm.... smile.gif


O tai ji reikia prapjauta virti,ar ciela? As siemet irgi ju pirma karta nusipirkau pabandymui.
Atsakyti
QUOTE(saulytė7 @ 2012 03 05, 21:52)
Merginos pasidalinkit info, kur gauti tų arbūzų sniegių sėklyčių pabandymui, nes niekada neauginus. (Iš karto prisipažystu, visos temukės neskaičiau ax.gif )
Gal būt kuri turite pasidalinti?

o be reikalo. Nereikia norėt,kad viskas būtų ant lėkštelės padėta mirksiukas.gif jau kiek laiko laukiat atsakymo, tikrai penkis kart ir pati būtumėt susiradus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2012 03 06, 11:05)
o be reikalo. Nereikia norėt,kad viskas būtų ant lėkštelės padėta  mirksiukas.gif jau kiek laiko laukiat atsakymo, tikrai penkis kart ir pati būtumėt susiradus  smile.gif

Ačiū bigsmile.gif , tikrai ne visą savo laiką leidžiu prie kompiuterio.
Atsakyti
QUOTE(saulytė7 @ 2012 03 06, 10:53)
tikrai ne visą savo laiką leidžiu prie kompiuterio.


na, ir mes nevisalaik prie kompiuteriu sedim.. bet atrandam laiko pasidalint naujienom, papasakot, kokios veisles pas ka kaip augo smile.gif Jei jau domimes arbuzu, moliugu ar pomidoru auginimu, tai ir laiko skiriam daugiau info apie tai suzinot.
Malonu, kai zmogus tema pervercia, nes buna taip, kad kiekvienam puslapy tie patys klausimai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 06, 11:58)
na, ir mes nevisalaik prie kompiuteriu sedim.. bet atrandam laiko pasidalint naujienom, papasakot, kokios veisles pas ka kaip augo  smile.gif  Jei jau domimes arbuzu, moliugu ar pomidoru auginimu, tai ir laiko skiriam daugiau info apie tai suzinot.
Malonu, kai zmogus tema pervercia, nes buna taip, kad kiekvienam puslapy tie patys klausimai  ax.gif

Todėl ir klausiu pas labiau patyrusias, nes aš neauginus niekada. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytė7 @ 2012 03 06, 11:01)
Todėl ir klausiu pas labiau patyrusias, nes aš neauginus niekada. smile.gif


visiems buna pirmas kartas smile.gif
Atsakyti