Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

[/quote]
Ar pernykščiai jau visi suvalgyti moliūgai? gal kurie nors pakantesni sandėliavimui blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 04 kovo 2012 - 22:29
[quote=amarrile,2012 03 04, 22:28]
[/quote]
Ar pernykščiai jau visi suvalgyti moliūgai? gal kurie nors pakantesni sandėliavimui blink.gif
[/quote]
Ne, dar nesuvalgyti ir tokiais tempais tai iki kokios gegužės-birželio dar liks smile.gif
Yra rūšys, kurios išsilaiko iki Naujųjų, yra ir tokių, kurios negenda gerus metus ir daugiau. Viskas priklauso nuo sandėliavimo salygų ir dalinai nuo rūšies.
Atsakyti
Ir pas mus dar nemazai yra like. Pritariu, kad nuo laikymo salygu labai daug priklauso. Labai svarbu gendancius pasalinti is kompanijos. Mano praktikoje is tu kuriuos turiu, geriausiai laikosi muskatiniai ir kriauses formos (pavadinimo nepamenu).
Atsakyti
QUOTE(vasarema @ 2012 03 05, 00:07)
Ir pas mus dar nemazai yra like. Pritariu, kad nuo laikymo salygu labai daug priklauso. Labai svarbu gendancius pasalinti is kompanijos. Mano praktikoje is tu kuriuos turiu, geriausiai laikosi muskatiniai ir kriauses formos (pavadinimo nepamenu).

Pas mane irgi geriausiai laikosi šitie.Ir dar išsilaikę(pavadinimo nežinau),moliūgėliai nedideli pilkai žali,kurių vidus ryškiai oranžinis. thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes:)

gal galite parekomenduoti moliugu rusi, na kuri ilgai laikytusi, bet is tu mazesniu kokiu , mat pernai prisiauginau dideliu, na prapjaunam - ir nesuvalgom:(
tai siemet jau net sakiau nesodinsiu, bet kad megstu as srriuba ju be galo, tai va ir mastau kad visgi reiktu... g.gif
labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 03 05, 07:32)
sveikutes:)

gal galite parekomenduoti moliugu rusi, na kuri ilgai laikytusi, bet is tu mazesniu kokiu

Kriaušės formos nedideli užauga ir gerai laikosi. Pavadinimo neatsimenu, bet žalioj stotelėj yra pirkt.
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2012 03 05, 09:47)
Kriaušės formos nedideli užauga ir gerai laikosi. Pavadinimo neatsimenu, bet žalioj stotelėj yra pirkt.

http://www.seklos.lt/get.php?i.9937
situos turite omeny?
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 03 05, 11:46)

Tikrai taip biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 03 05, 10:46)

Taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2012 03 03, 00:11)
siandien uzmaciau situ melionu prekybcentri,,,cia naujove,nieks dar pernai neaugino 4u.gif


a 4u.gif aš kažkaip tokių pernai nesidairiau, tai niekas nieko nesakė parduotuvėje, kad naujovė, pernai tų didžiųjų nėjo užsiauginti šiemet tų pabandysiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 02, 12:42)
taip, anksciau balandzio nesodinkit nei arbuzu, nei melionu.



QUOTE(saintlina @ 2012 03 02, 13:01)
nedurni tie klausimai. Pirmakart auginant daug ju iskyla.
Arbuzus ir melionus sekit po viena i indeli. I nelabai dideli, kad iki persodinimo tas indukas uzsipildytu saknimis ir istraukus nenubyretu zemes. Tada jie nepajus persodinimo ir augs toliau nesispyriodami.
O jau sodinant lauke vietos reik daug. Del melionu nezinau, neauginau. Bet arbuzus sodint reik kas 1-1.2 m.
O ar sudygsta visos seklytes - cia jau priklauso nuo to, is kur seklytes gavot. Vienu firmu seklos kokybiskos ir dygsta 100 proc., kitu - kur kas prasciau.

nu va kodel neskaiciau jusu temos anksciau smile.gif Mano vyras jau 3 arbuzus pasodino, nes as paraginau blush2.gif O pasirodo dar per anskti.... Tai jei balandi pasodini, tia kada perkelti i siltnami? g.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal kas auginot Spagetinius moliūgus, kaip augo, ar skanūs, kam naudojot g.gif Šiandien nusipirkau sėklų, labai įdomūs pasirodė.
Atsakyti