Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(arnaaa @ 2012 03 02, 09:34)
Ar jau galima pasiseti melionus ir arbuzus i dezutes namuose?  blush2.gif

Dar anksti. Net jeigu skirsit tam augalui visą langą, ar pan ir užauginsit didžiulį augalą, maža tikimybė, kad prigys pasodintas lauke.
Atsakyti
QUOTE(varnales@ @ 2012 03 01, 18:59)
RUTA META,gal ko nors  nori mainais uz seklytes,nenoriu likt skolinga 4u.gif

Neskolinga, būk rami mirksiukas.gif Jau sėklyčių tiek visokių turiu, kad žemės pas kaimynus teks skolintis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(arnaaa @ 2012 03 02, 10:34)
Ar jau galima pasiseti melionus ir arbuzus i dezutes namuose?  blush2.gif

Aš sėsiu tik balandį.
Atsakyti
QUOTE(vasarema @ 2012 03 02, 11:00)
Dar anksti. Net jeigu skirsit tam augalui visą langą, ar pan ir užauginsit didžiulį augalą, maža tikimybė, kad prigys pasodintas lauke.



QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 03 02, 11:13)

Aš sėsiu tik balandį.

Aciu mergaites,buciau jau ryt sukisus.Tai abiem augalam reik laukt maziausiai balandzio?
Atsakyti
taip, anksciau balandzio nesodinkit nei arbuzu, nei melionu.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 02, 13:42)
taip, anksciau balandzio nesodinkit nei arbuzu, nei melionu.

aciu uz patarimus smile.gif
O siaip jiems vietos daug reikia? Ar visos seklytes sudygsta pasodintos? Jauciu tokie durni tie mano klausimai doh.gif Nu bet taip viskas idomu,o tik jusu galiu paklausti.
Atsakyti
QUOTE(arnaaa @ 2012 03 02, 12:51)
O siaip jiems vietos daug reikia? Ar visos seklytes sudygsta pasodintos? Jauciu tokie durni tie mano klausimai  doh.gif  Nu bet taip viskas idomu,o tik jusu galiu paklausti.


nedurni tie klausimai. Pirmakart auginant daug ju iskyla.
Arbuzus ir melionus sekit po viena i indeli. I nelabai dideli, kad iki persodinimo tas indukas uzsipildytu saknimis ir istraukus nenubyretu zemes. Tada jie nepajus persodinimo ir augs toliau nesispyriodami.
O jau sodinant lauke vietos reik daug. Del melionu nezinau, neauginau. Bet arbuzus sodint reik kas 1-1.2 m.
O ar sudygsta visos seklytes - cia jau priklauso nuo to, is kur seklytes gavot. Vienu firmu seklos kokybiskos ir dygsta 100 proc., kitu - kur kas prasciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 02 kovo 2012 - 13:03
QUOTE(saintlina @ 2012 03 02, 14:01)
nedurni tie klausimai. Pirmakart auginant daug ju iskyla.
Arbuzus ir melionus sekit po viena i indeli. I nelabai dideli, kad iki persodinimo tas indukas uzsipildytu saknimis ir istraukus nenubyretu zemes. Tada jie nepajus persodinimo ir augs toliau nesispyriodami.
O jau sodinant lauke vietos reik daug. Del melionu nezinau, neauginau. Bet arbuzus sodint reik kas 1-1.2 m.
O ar sudygsta visos seklytes - cia jau priklauso nuo to, is kur seklytes gavot. Vienu firmu seklos kokybiskos ir dygsta 100 proc., kitu - kur kas prasciau.

va va atejau su tuo klausimu del daigumo, bet butent del Sniegiu veisles. ar jums visos sudygo pernai kiek daiginot? g.gif
ir i kokio dydzio indelius set, as turiu daigykla, bet mazyciai indukai joje, tik 4cmx4cm, jauciu mazoki unsure.gif nes siandien is zaikos gavau Sniegiu seklyciu su visom daiginimo ir sodinimo instrukcijom tai ten ras kad sodint i nedidesnius kaip 8-10cm skersmens indelius, tai 4cm gal jau labai per mazai g.gif

dar karta dekoju zaikai uz seklytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute32: 02 kovo 2012 - 15:22
QUOTE(saulute32 @ 2012 03 02, 15:21)
va va atejau su tuo klausimu del daigumo, bet butent del Sniegiu veisles. ar jums visos sudygo pernai kiek daiginot? g.gif
ir i kokio dydzio indelius set, as turiu daigykla, bet mazyciai indukai joje, tik 4cmx4cm, jauciu mazoki unsure.gif nes siandien is zaikos gavau Sniegiu seklyciu su visom daiginimo ir sodinimo instrukcijom tai ten ras kad sodint i nedidesnius kaip 8-10cm skersmens indelius, tai 4cm gal jau labai per mazai g.gif

dar karta dekoju zaikai uz seklytes 4u.gif  4u.gif  4u.gif  wub.gif


Ner uz ka. 4u.gif
As tai galvoju seti i tas vienkartines stiklines, manau gerai turetu buti.
Atsakyti
Aš žemę pasiriuošiau WC popieriaus rulonėliuose,pamatavau, kad jie pločio 4 cm, bet aukštoki, tai manau gal bus gerai ar per maži? O apie 8 cm, tai nuo grietinės indelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2012 03 02, 15:21)
va va atejau su tuo klausimu del daigumo, bet butent del Sniegiu veisles. ar jums visos sudygo pernai kiek daiginot? g.gif
ir i kokio dydzio indelius set, as turiu daigykla, bet mazyciai indukai joje, tik 4cmx4cm, jauciu mazoki unsure.gif nes siandien is zaikos gavau Sniegiu seklyciu su visom daiginimo ir sodinimo instrukcijom tai ten ras kad sodint i nedidesnius kaip 8-10cm skersmens indelius,


Sniegiai, ko gero, sudygo pernai visi. Aš juos daiginau pagal Nedzvecko instrukciją. Kitus, ne Sniegius, kišau tiesiai į indelius, tai irgi sudygo smile.gif
4x4 cm indeliai mažoki gal bus.. Specialiai pasiėmiau liniuotę ir pamatavau indelį, kokiam pernai auginau. 7x7 cm. Pas mane kaip tik buvo.
Atsakyti
Mūsiškų arbūziukų sėklos didelės (palyginus) ir storos, todėl jas geriau pirma pamirkyti silpname kalio permanganate (balandžio pabaigoje net galima) kokią parą. Tada pasodinti o išdygus išnešti į šiltnamį. Birželį daigus galima sodinti lauke.
Atsakyti
balandzio pabaigoj gal veloka.. as balandzio pradzioj sodinau, tai kaip tik buvo.
Atsakyti