Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(zaika @ 2012 02 29, 17:35)
Tai nieks nezino, ar nesusipyks mano arbuzai ir moliugai skirtingu rusiu pasodinti salia vieni kitu?  g.gif


Norejau pasakyt melionai ne moliugai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zaika @ 2012 02 29, 19:14)
Norejau pasakyt melionai ne moliugai  doh.gif


tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zaika @ 2012 02 29, 18:14)
Norejau pasakyt melionai ne moliugai  doh.gif


na kad nesusimuš tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(zaika @ 2012 02 29, 18:35)

Matyt jis tik vienas tezino kur gyvena. biggrin.gif Gal todel ir nurodo tik pasta ir rajona. Bet manau ten ji visi pazista, tai ir tokiu adresu laiskai turetu ji pasiekti.  smile.gif


Visiškai teisingai 4u.gif Galima parašyti ir Kaišiadorių r. Nedzveckui, ir laiškas jam vistiek nueis lotuliukas.gif Liutonys ir yra Žiežmarių seniūnijoje, o seniūnija Kaiš. rajone...dabar dar ir gatvės jau kaimukuose yra ir namai sunumeruoti, bet nieks vistiek jų nerašo, nes kaime kartais vienintelė sodyba būna thumbup.gif Vistiek aišku kam laiškas skirtas 4u.gif
Atsakyti
negi niekas nebandėt auginti antilinius ir šeriuotuosius melionus unsure.gif ar čia nedraugaujat su manimi biggrin.gif
Atsakyti
nebandžiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2012 02 29, 21:51)
negi niekas nebandėt auginti antilinius ir šeriuotuosius melionus unsure.gif ar čia nedraugaujat su manimi biggrin.gif

Aš pati pirmą kart girdžiu apie juos, todėl ir tyliu, matyt ir kitos taip. g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 29, 22:39)
na kad nesusimuš tai tikrai.


Aš planuoju dvi rūšis pamėgint augint, bet plotas yra tik vienas. Tai irgi bijau, ar nesusikryžmins jie? g.gif O pas jus garsiajame arbuzų lauke atskirtos veislės buvo ar vieni šalia kitų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ekanap @ 2012 02 29, 21:57)
O pas jus garsiajame arbuzų lauke atskirtos veislės buvo ar vieni šalia kitų? 4u.gif


tai kad neatskirtos buvo pas mane.. vienoj pusėj vienos, kitoj kitos, trečios per vidurį. Kažkaip net mintis susikryžminimą makaulėn nepasibeldė mastau.gif
Ai, gal ir nesugriešijo anie - Rosario anksčiausiai žydėjo, Sniegiai vėliau, Beibiai vėliausiai irnesakyk.gif
Atsakyti
biggrin.gif

Aš ruošiuosi Rosario ir Crimson Sweet sodint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zaika @ 2012 02 29, 16:23)

Kazin galima skirtngu rusiu arbuzus sodinti salia? Nepasidarys po to jie visi vienodi?  ax.gif  Ir melionu keliu rusiu turiu, tai irgi aktualus sis klausimas. Bet gal jie nesipyks tarpusavyje?

Mane irgi domina sis klausimas, ar jie nesusikryzmins?nes pvz pas mama cukinijos zalia ir geltona augo salimais, tai buvo tokiu margu cukiniju zaliai geltonu, idomiai atrode biggrin.gif ne tik luoba buvo 2 spalvu bet ir vidus perpjovus vienur zalias, kitur geltonas smile.gif nesinori man tu Sniegiu sumaisyti su Baby's unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Solveiga84 @ 2012 02 29, 22:45)
Mane irgi domina sis klausimas, ar jie nesusikryzmins?......nesinori man tu Sniegiu sumaisyti su Baby's  unsure.gif

Susikryžmins, tik efektą matysite kitais metais, pasėjus surinktas sėklas iš šių metų arbūzų. O šiais metais- kokius įsigyjote, tokius ir turėsite vasaros pabaigoje.
Atsakyti