Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

o as manau, kad pas mane salygos visai nekokios buvo biggrin.gif Smelis, pries kelias savaites iki sodinimo buves dirvonas.. O ir oro salygos pas mus visad ekstremalios - jei salta, tai salciausia, jei karsta - karsciausia.
Del pavadinimo - juk cia jis pats tuos Sniegius/Kiemintus isveise. O jei jie visvien nepopuliarus ir visuomenei nelabai zinomi, koks gi skirtumas, kad pradejo vadint kitaip. Baika cia tas pavadinimas.
Kitu zmoniu, juos auginusiu, nezinau. Bet kas valge - visi buvo suzaveti.
Uztat labai idomu, kaip seksis kitoms mergaitems augint ir kas gausis.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 24, 04:08)
Nedzveckas labai malonus  wub.gif
Zaika, nusiųskit jam pašto ženklų už sėklytes. Jis daug susirašinėja su kitų šalių selekcininkais (bent jau anksčiau)  smile.gif



parašykite jo adresą nusiųsiu ženklų su vokų ir paprašysiu sėklyčių.
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(jgjgjgjg @ 2012 02 29, 10:15)
parašykite jo adresą nusiųsiu ženklų su vokų ir paprašysiu sėklyčių.
Ačiū


paieskosiu namie, jei dar rasiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jgjgjgjg @ 2012 02 29, 11:15)
parašykite jo adresą nusiųsiu ženklų su vokų ir paprašysiu sėklyčių.
Ačiū

Turiu ir aš jo kontaktus, o kadangi tai nepaslaptis, galima ir taip internete rasti, tai galiu ir čia parašyti:

Konstantinas Nedzveckas
Krasnasiolkos k., Paparčių sen., Kaišiadorių r. sav., LT-56439
Telefonas: (8 346) 41348

Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 02 29, 10:39)
Turiu ir aš jo kontaktus, o kadangi tai nepaslaptis, galima ir taip internete rasti, tai galiu ir čia parašyti:

Konstantinas Nedzveckas
Krasnasiolkos k., Paparčių sen., Kaišiadorių r. sav., LT-56439
Telefonas:  (8 346) 41348


Nu graziausiai blink.gif
Jis man atsiunte seklas be atgalinio adreso, bet idetame lapelyje apie arbuzu auginima buvo parasyta taip:
Nedzveckas Konstantinas
Ziezmariu pastas
Kaisiadoriu raj.

Internete suradau, kad jis gyvena Kietaviskiu kaime. Tai dar ta kaima prie adreso irasiau, nes ruosiausi siusti jam pasto zenklu. Tai dabar jau nieko nesuprantu, kokiu adresu siusti... unsure.gif Kiba reiks skambint ir klaust.
Atsakyti
QUOTE(zaika @ 2012 02 29, 15:14)
Nu graziausiai  blink.gif
Jis man atsiunte seklas be atgalinio adreso, bet idetame lapelyje apie arbuzu auginima buvo parasyta taip:
Nedzveckas Konstantinas
Ziezmariu pastas
Kaisiadoriu raj.

Internete suradau, kad jis gyvena Kietaviskiu kaime. Tai dar ta kaima prie adreso irasiau, nes ruosiausi siusti jam pasto zenklu. Tai dabar jau nieko nesuprantu, kokiu adresu siusti...  unsure.gif  Kiba reiks skambint ir klaust.

Nu aš turiu, tokį, kokį parašiau ax.gif ir čia toks pat..
Paklauskit, gal jo ūkis vienur, o gyvena kitur g.gif

Aš tą adresą iš pažįstamo gavau prieš kelis metus, bet tuomet jam neparašiau (irgi sėklų norėjau biggrin.gif ). Tai gal kas ir pasikeitė g.gif Pasitikslinkit..
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 02 29, 14:37)
Nu aš turiu, tokį, kokį parašiau  ax.gif  ir čia toks pat..
Paklauskit, gal jo ūkis vienur, o gyvena kitur  g.gif

Aš tą adresą iš pažįstamo gavau prieš kelis metus, bet tuomet jam neparašiau (irgi sėklų norėjau  biggrin.gif ). Tai gal kas ir pasikeitė  g.gif Pasitikslinkit..


Na taip, reikes pasidometi. g.gif Gaila jis pats neraso adreso. Is esmes tai ten ta pati vietove turetu gautis, bet vistiek keista, kad nesutampa.

Beje, turejau is anksciau nusipirkus Sugar baby ir Rosario, tai jei rasiu kur sodint, bandysiu ir situos, ziuresim kurie geriausi. smile.gif
Papildyta:
Kazin galima skirtngu rusiu arbuzus sodinti salia? Nepasidarys po to jie visi vienodi? ax.gif Ir melionu keliu rusiu turiu, tai irgi aktualus sis klausimas. Bet gal jie nesipyks tarpusavyje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaika: 29 vasario 2012 - 15:23
QUOTE(zaika @ 2012 02 29, 14:14)
Nu graziausiai  blink.gif
Jis man atsiunte seklas be atgalinio adreso, bet idetame lapelyje apie arbuzu auginima buvo parasyta taip:
Nedzveckas Konstantinas
Ziezmariu pastas
Kaisiadoriu raj.

Internete suradau, kad jis gyvena Kietaviskiu kaime. Tai dar ta kaima prie adreso irasiau, nes ruosiausi siusti jam pasto zenklu. Tai dabar jau nieko nesuprantu, kokiu adresu siusti...  unsure.gif  Kiba reiks skambint ir klaust.

Aš jam pačiam vakar skambinau ir jis sakė siūst voką tokiu būtent adresu: Žiežmarių paštas, Kaišiadorių rajonas 4u.gif
Atsakyti
Žiežmarių paštas, Kaišiadorių rajonas toks jo adresas, pries kelias minutes kalbejau ax.gif
Atsakyti
O Rūta Mėta lyg Liutonys sakė, kaip klausiau kur jis gyvena? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uolma: 29 vasario 2012 - 17:31
QUOTE(Linetax @ 2012 02 29, 15:45)
Aš jam pačiam vakar skambinau ir jis sakė siūst voką tokiu būtent adresu: Žiežmarių paštas, Kaišiadorių rajonas 4u.gif



QUOTE(sapniukass @ 2012 02 29, 16:24)
Žiežmarių paštas, Kaišiadorių rajonas toks jo adresas, pries kelias minutes kalbejau ax.gif


Na va, pasirodo viskas gerai. Aciu, kad patikslinot. 4u.gif

QUOTE(uolma @ 2012 02 29, 17:18)
O Rūta Mėta lyg  Liutonys sakė, kaip klausiau kur jis gyvena?  g.gif


Matyt jis tik vienas tezino kur gyvena. biggrin.gif Gal todel ir nurodo tik pasta ir rajona. Bet manau ten ji visi pazista, tai ir tokiu adresu laiskai turetu ji pasiekti. smile.gif

Tai nieks nezino, ar nesusipyks mano arbuzai ir moliugai skirtingu rusiu pasodinti salia vieni kitu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaika: 29 vasario 2012 - 17:36
QUOTE(zaika @ 2012 02 29, 18:35)

Tai nieks nezino, ar nesusipyks mano arbuzai ir moliugai skirtingu rusiu pasodinti salia vieni kitu?  g.gif

man ir tas idomu nes turiu sugar baby ir crimson sweet nusipirkus, dar is pirktinio labai skanaus seklas issirinkus ir laukiu kiemintu atvykstant rolleyes.gif
Atsakyti