Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

Gavau seklytes is p.Nedzvecko! clap.gif Tai kaip ir zadejau, galiu kokiai porai mamyciu duot kelias seklytes, jei yra norinciu. 4u.gif Oi laukiu nesulaukiu kada galesiu seti. Ne, ne seti, o valgyti arbuzus. lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Na o vilnieciu laiskelis su arbuzo seklom dar neatkeliavo. Labai labai laukiam :-)
Kai tik ikris i pasto dezute, tai visas informuosiu.
Atsakyti
O aš šiandien jau gavau sėklytes. Ačiū Rūta Mėta dar kartą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ether @ 2012 02 22, 20:45)
Pala, tai čia tos pačios sėklos, kur prieš savaitę forume pamišimas vyko?smile.gif  Bet kad jie  lyg ir kitaip pavadinti - „Kiemintai“  g.gif
http://www.vynmedis....uviski-arbuzai/


neiskenciau. Paskambinau ir paklausiau. Tikrai - cia lygiai ta pati veisle. Is pradziu buvo pavadinta Kiemintais. Kazkuria vasara jau pasodinus arbuzus uzsnigo, augo arbuzu daigai sniege. Sake, daug zuvo tada daigeliu, bet apie trecdalis isgyveno. Uztat ir pervadino Sniegiais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 27, 11:35)
neiskenciau. Paskambinau ir paklausiau. Tikrai - cia lygiai ta pati veisle. Is pradziu buvo pavadinta Kiemintais. Kazkuria vasara jau pasodinus arbuzus uzsnigo, augo arbuzu daigai sniege. Sake, daug zuvo tada daigeliu, bet apie trecdalis isgyveno. Uztat ir pervadino Sniegiais  smile.gif



Šerlokas dirba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 02 27, 11:37)
Šerlokas dirba  biggrin.gif


ugu biggrin.gif Baisiai idomu pasidare biggrin.gif Be to, pagalvojau, kad gal jam idomu, kaip jo arbuzams kitur augti sekasi.. Labai apsidziauge, kai pasakiau, kad pernai pas mane labai gerai augo ir derejo. Sake, buna tokiu zmoniu, kad paskambina ir sako - kas cia pas tave per arbuzai, visiskai neaugo doh.gif Pasitaiko, pasirodo, tokiu bjauriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 27, 12:35)
neiskenciau. Paskambinau ir paklausiau. Tikrai - cia lygiai ta pati veisle. Is pradziu buvo pavadinta Kiemintais. Kazkuria vasara jau pasodinus arbuzus uzsnigo, augo arbuzu daigai sniege. Sake, daug zuvo tada daigeliu, bet apie trecdalis isgyveno. Uztat ir pervadino Sniegiais  smile.gif

kad jau vel Kiemintai biggrin.gif
Atsakyti
RUTA META ,aciu 4u.gif su tavim negalima susisiekt g.gif
Atsakyti
QUOTE(varnales@ @ 2012 02 27, 21:07)
RUTA META ,aciu 4u.gif su tavim negalima susisiekt g.gif

drinks_cheers.gif Taip , su Rūtai Mėtai negalima parašyti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zaika @ 2012 02 27, 10:49)
Gavau seklytes is p.Nedzvecko!  clap.gif Tai kaip ir zadejau, galiu kokiai porai mamyciu duot kelias seklytes, jei yra norinciu.  4u.gif Oi laukiu nesulaukiu kada galesiu seti. Ne, ne seti, o valgyti arbuzus.  lotuliukas.gif  doh.gif


Kiek galejau tiek seklyciu isdalinau, daugiau neturiu, nerasykit AZ. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 27, 12:35)
neiskenciau. Paskambinau ir paklausiau. Tikrai - cia lygiai ta pati veisle. Is pradziu buvo pavadinta Kiemintais. Kazkuria vasara jau pasodinus arbuzus uzsnigo, augo arbuzu daigai sniege. Sake, daug zuvo tada daigeliu, bet apie trecdalis isgyveno. Uztat ir pervadino Sniegiais  smile.gif

Geras, aš tai taip ir pagalvojau, kad jie sniego yra matę, taip žiemiškai pavadinti biggrin.gif Manau, kad jis labai apsidžiaugė tavo skambučiu ir suprato, kad jo darbas nenuėjo veltui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 02 28, 10:34)
Manau, kad jis labai apsidžiaugė tavo skambučiu ir suprato, kad jo darbas nenuėjo veltui 4u.gif


kad apsidziauge, tai tikrai. Isgyre, kad viska labai teisingai darau ir prase rinkt seklas is paciu didziausiu, pacia ploniausia zievele arbuzu. Bet siaip man jis siemet toks pavarges is balso pasirode.. na, tikiuosi, kad tik pasirode. Tik ir gaidos tokios atsirado - kai manes nebebus, uzmirs ir mano arbuzus.. Iki siol kazkaip liudna prisimint, nes anksciau visad toks linksmas ir energingas budavo unsure.gif
Uztat patikinau, kad tikrai jo arbuzai po Lietuva pasklis. Ypac siemet, kai jau pateko i SM biggrin.gif
Atsakyti