Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

Šaltos naktys arbūzams lauke. g.gif Mano vienas šiltnamyje jau kelis žiedus iškleidęs. bigsmile.gif
Keli moliūgai,melionai jau žydi.Lauke šiek tiek mažesni,bet šiltnamyje tiesiog bujoja. ax.gif
Atsakyti
Pas mane melionai šiltnamyje,žydi jau geros dvi savaitės,bet kažkodėl tik vyriški žiedai.Ar čia rūšis tokia,ar kas nepatinka?
Atsakyti
o pas mane arbuzai patys isdygo, pernai uzkasem likucius, o dabar ziuri auga doh.gif
tai dabar auginu, zydeti dar nesiruosia, irgi galvoju gal nakciai dengti reikia. ax.gif
Atsakyti
Arbūziukai Rosario

user posted image
Atsakyti
Ex,na tikrai labai gražūs arbūzai. thumbup.gif thumbup.gif Tu juos riši?Aš bijau,kad gali neatlaikyti rišimų.Bet dabar galvoju,kad labai jau jie daug vietos užima šliauždami per šiltnamį.Mano keli bijau pomidorus užgoš. g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 06 23, 08:57)
Tu juos riši?Aš bijau,kad gali neatlaikyti rišimų.

Kol dar tokie, tai kabo smile.gif Bet kai jau paauga iki dviejų kumščių didumo, kiekvieną kabinu į sietinius "lopšelius". Arbūzai gali laisvai augti ir storėti, nes sietelis tempiasi tiek kiek reikia smile.gif Patogu - ant žemės, ant takelio nesivolioja, mulčiuot, laistyt netrukdo.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 06 23, 09:06)
Kol dar tokie, tai kabo smile.gif Bet kai jau paauga iki dviejų kumščių didumo, kiekvieną kabinu į sietinius "lopšelius". Arbūzai gali laisvai augti ir storėti, nes sietelis tempiasi tiek kiek reikia smile.gif Patogu - ant žemės, ant takelio nesivolioja, mulčiuot, laistyt netrukdo.

Eisiu ko gero ir aš savųjų rišti,nes viename šiltnamyje auga dar visokie melionai,moliūgai,tai tie eina iš proto vien lapai kiek vietos užima. doh.gif
Atsakyti
O jus genite arbuzus ir melionus ar ne? Kiek paliekate ataugu augti?
Kiek pamenu, Jokubas rase, kad jis palieka 3 ataugas - viena paleidzia i virsu, o dvi paleidzia sliauzti pazeme. Bet man tai gaunasi kazkas baisaus. Ta atauga, kuri parista, tai dar kontroliuojama ir isgeneti imanoma, jei kas. O tos kur pazeme sliauzia, tai po savaites nebeimanoma susigaudyti kaip kas ir i kuria puse auga smile.gif.
Ex, tu esi nunugincijama augalu zinove smile.gif. Papasok, prasau, kaip tu tvarkaisi su arbuzais..
Atsakyti
QUOTE(toskana @ 2011 06 25, 21:45)
Ex, tu esi nunugincijama augalu zinove smile.gif. Papasok, prasau, kaip tu tvarkaisi su arbuzais..

Uff.. baik juokaut, pas mane viskas iš praktikos, o kol jos nebuvo, tai iš "lempos"... biggrin.gif
Arbūzams prie pagrindinio stiebo palieku 2 stipriausias šonines atžalas. Viso trys stiebai. Jų pažeme neleidžiu - vynioju ant tos pačios virvės, kur eina pagrindinis stiebas. Man taip patogiau. Kai tie stiebai leidžia papildomas ataugas, lengva jas pamatyt, jos svyra į šonus. Aš jas tik čiakšt, ir nukerpu... Psio, visa priežiūra.

Šiuo metu ant pagrindinio stiebo po du arbūziukus yra, ant tų šoninių po vieną. Jeigu tik visus išaugins, nenumes, bus šventė smile.gif

Ai, jei auginate šiltnamyje, tai kai matot užsimezgusį arbūziuką žydintį, tai būtų gerai, kad jo tą žieduką pakutentumėt smile.gif Nuskinkit žydintį vyrišką žiedą, tą kur be užsimezgusio arbūziuko, ir su tuo žiedu pereikit per tuos žiedus, kurie turi mažus arbūziukus su pilnai prasiskleidusiais žiedeliais.. Taip "pakutenti" jie dažniausiai nebenukrenta, sėkmingai auga toliau.
Tikiuosi aiškiai pasakiau, baisu, kad neišskabytumėt to ko nereik... unsure.gif
Atsakyti
turiu ir aš pasisodinusi ir arbūzų ir melionų 4u.gif melionai vieni ananas kiti raguotieji, nu bet nieko dar gero nematau ax.gif melionų nebeatskiriu vieni arba išnyko, sumaišė man vyriškis benešant, tai dabar ir nebežinau kas kur, kai pradės augti gal atskirsiu, vieni tai aiškūs skiriasi lapai, arba tų antrųjų jau senai jų nebėra doh.gif

Atsakyti
Aciu, Ex. Na tikrai kokia gudri ir paprasta mintis vynioti visus tris stiebus ant vienos virves. Ir tebunie tvarka. Nes tie augalai okupuoja viska.

Del arbuziuku ziedu, tai parasei labai aiskiai. Reiks pasidarbuot :
O gal siaip butu gerai isskinti vyriskus ziedus, kad arbuziukas nezydetu be reikalo ir jegu negadintu? Ar cia jau visiskai nusisnekejau?

Kelis arbuziukus ir melionus auginu lauke, padariau toki mini siltnamiuka-tuneliuka. Apdengtas jis plevele. Ir dabar blaskausi - ar gerai jiems ten po plevele ar atidengti ir paleisti i laisve? Ech, prisisodinau gyva velnia daigu, paskui gaila ismesti, tai dabar kaip buoze aplink savo plantacijas lakstau ir is proto kraustausi - tai nutraukiu plevele, tai vel uzdengiu. Lyg daugiau netureciau ka gyvenime veikt smile.gif
Atsakyti
Mano arbuzai ir melionai kuo puikiausiai auga lauke po agro plevele thumbup.gif Vaisiu, kaip pas Ex, zinoma, dar nera, bet zada siluma, tai manau, kad prades ir maniskiai megzti vaisius smile.gif

Kamuoliukines cukinijos irgi su vaisiais-jau po savaites galesim ragauti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 26 birželio 2011 - 22:01