Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 22, 17:56)
1. g.gif  iš kur jo kaži gaut  g.gif  kaži kaip uošvienė sureaguotų jei paprašyčiau  lotuliukas.gif
2. reiks pasidairyti tų ekologiškų,gal kokią foto nete rastumėte,kad bent orientuotis ko ieškoti  ax.gif



1. Na, mes paukščius auginam, tai ne problema gaut..
2. Schultz trąšos daržovėms, naudojamos ekologiškam auginimui. Pirkau parduotuvėje Viskas sodininkams Rygos g. Paveiksliuko nerandu kol kas..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 17:47)
pas tave gal žemė geresnė, pas mane sode grynas smėlynas, neaugtų netręšti visai. O į durpes negaliu sodint - Nedzveckas sakė, kad durpės išvis netinka arbūzams.

Nu kokie tau baisuokliški, pažėk, kokie gražūs  smile.gif


Pas mus molis.. Darze jau geriau smile.gif

Keistuoliski lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 02 22, 18:00)
Na net nežinau ar jie hibridiniai ar ne, nes dar sėklų net neprikau, o jau valgau mintyse. Tik rašausi jūsų rekomeduotus pavadinimus ir bandysiu ieškoti.  Meleonai - EMIRA, ANANAS, PETIT GRIS dE RENES, ZLATO SKIFOV. Arbūzai - SNIEGIAI, JANASONIK, SUGAR BABY. O kurie iš jų hibridai net nežinau.  g.gif

turėjau ANANAS sėklų, bet po nelbai gerų atsiliepimų išmečiau, o "ZLATO SKIFOV" ieškosiu, jei kur rasit - rašykit .
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2012 02 22, 18:36)
turėjau ANANAS sėklų, bet po nelbai gerų atsiliepimų  išmečiau, o "ZLATO SKIFOV" ieškosiu, jei kur rasit - rašykit .

o kodėl blogi atsiliepimai apie ANANASĄ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 18:21)
1. Na, mes paukščius auginam, tai ne problema gaut..
2. Schultz trąšos daržovėms, naudojamos ekologiškam auginimui. Pirkau parduotuvėje Viskas sodininkams Rygos g. Paveiksliuko nerandu kol kas..

aišku,kaip nors rasim mirksiukas.gif

QUOTE(saulyte525 @ 2012 02 22, 18:36)
turėjau ANANAS sėklų, bet po nelbai gerų atsiliepimų  išmečiau, o "ZLATO SKIFOV" ieškosiu, jei kur rasit - rašykit .

g.gif

QUOTE(uolma @ 2012 02 22, 18:41)
o kodėl blogi atsiliepimai apie ANANASĄ?  g.gif

ir man įdomu,nes būtent tokius ir turiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2012 02 22, 17:50)
o kur radai ?

Bandysiu pirkti iš JAV mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir man idomu kuo ANANAS neitiko g.gif
Atsakyti
Klausimas auginančioms moliūgus..

Kokius moliūgus rekomenduotumėt auginti sultims? Šeimoj daug moliūgų sulčių mėgėjų, iki dabar spaudžiam kasdien smile.gif

Auginau daug rūšių, bet sultims kol kas atradau tinkamus tik "Big Max" ir "Muscat de Provence". Gal dar kas nors kokį saldesnį ir sultingą moliūgą auginot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(migluzez @ 2012 02 22, 19:55)
Kokius moliūgus rekomenduotumėt auginti sultims?

Aš tam reikalui auginu Lunga di Napoli
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 17:21)
1. Pas mane arbuzynas buvo sodo vidury, aplink jokiu lysviu nebuvo, tai sliauze tos kasos kur norejo. Tiesa, vistiek stengiausi jas nukreipt atgal, nes vaikis su zoliapjove kelis arbuzus zolej uzkabino. Bet siaip nebuvo taip,kad kesintusi viska aplink uzgozt. Moliugu virves storesnes ir lapai didesni, jiems gal kiek daugiau erdves reik  g.gif 

Tai gerai, turiu kokius 10 kv.m. laisvus, tai reiks ten bandyt juos tupdyt biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(madmuazele @ 2012 02 22, 17:48)
Pabandyk Emir smile.gif Ar jau turi kokiu seklu?

Dabar as jau pasigailejau, kad is estu neuzsisakiau...ten neblogu buvo g.gif

Emir ir man patiko aprasymas, bet kaip zinot, kad vasara bus karsta ir sausa g.gif reikia matyt pabandyt kelis daigus siltnamyje pasodint ir kelis lauke rolleyes.gif
As irgi is estu pamirsau melionu uzsakyt...

QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 18:47)
pas tave gal žemė geresnė, pas mane sode grynas smėlynas, neaugtų netręšti visai. O į durpes negaliu sodint - Nedzveckas sakė, kad durpės išvis netinka arbūzams.

eina sau, o pas mus zeme tokia i durpe panasi unsure.gif matyt reiks kokios geresnes zemes jiems papilt, nes arbuzu tai norisi ziauriai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 16:21)
pas mane irgi ne vienas netikejo, kad jie uzaugs  biggrin.gif  Net kai virves ilgiausios issirange, vistiek sake, kad arbuzu nemegs. Kai atsirado arbuziukai, vyras vis lekdavo paziuret, kiek paaugo ir vis fotografavo ir draugams fotkes siuntinejo. O tevas vistiek visa laika kalbejo, kad jie visvien nesubres, kad ir auga tie arbuzai. Kol nepamate pirmojo perpjauto raudono, nieks netikejo, kad gali pavykti  biggrin.gif

apetitas bemat uzauga  biggrin.gif  Ir as maniau, kad penkiu uztektu, kad nors irodyt sau, kad jie aplamai GALI pas mane uzaugti, o paskui dukart dienoj sliauziojau po arbuzyna arbuziukus perskaiciuodama  biggrin.gif

Istorija verta "Lietuvos talentų" biggrin.gif

QUOTE(madmuazele @ 2012 02 22, 17:39)
Mazius visus moliugus baigia sudorot biggrin.gif

Aš moliūgus apskritai "atradau" tik pradėjus primaitinėti kūdikį smile.gif

QUOTE(migluzez @ 2012 02 22, 19:55)
Kokius moliūgus rekomenduotumėt auginti sultims? Šeimoj daug moliūgų sulčių mėgėjų, iki dabar spaudžiam kasdien  smile.gif

O Jūs tas moliūgų sultis vienas ir geriate, su niekuo nemaišote? Man neblogai su obuoliais maišytos, bet kad vienas galima gerti ir skanu būtų - nė minties neturėjau g.gif


O kur galima įsigyti arbūzų Sniegiai sėklų? Niekur dar nemačiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ether @ 2012 02 22, 20:32)
O kur galima įsigyti arbūzų Sniegiai sėklų? Niekur dar nemačiau g.gif


niekur ir nepamatysit. Čia selekcininko Nedzvecko išvesti arbūzai, galima tik iš jo paties gauti.
Atsakyti