Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

gavau arbuzu seklytes:)

aciu Rutai Metai smile.gifsmile.gifsmile.gif

bandysiu siemt auginti thumbup.gif
o kas pavyks - rudeni papasakosiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 02 22, 14:38)
Tik ryte šiandien apie tai kalbėjo merginos kokiais atsumais daigus sodino, neatidžiai skaitote tamsta  mirksiukas.gif 

Gal aš ne taip parašiau, bet man nevisai sodinimo atstumai reikalingi, o kiek ploto palikt aplink patį arbūzą, na, ar jie panašiai išsiplečia kaip moliūgai, kad neįliptų į kitas lysves...kažkaip sunku patikėti, kad vienam augalui užtektų 1-1,2 kv.metro g.gif

QUOTE(madmuazele @ 2012 02 22, 15:46)
Skanesni nei pirktiniai... bet ne tokie dickiai.. Mazdaug 15-17 cm ilgio buvo... Siaip jei megstat tokius, tai tikrai patiks. O pas mus kai nelabai megeju yra, tai ir nesesiu... Na, nebent pora Emir seklyciu ikisiu.
Naminiai isauge melionai labai kvapnus-net per odele jauciasi kvapas wub.gif  O kai prapjauni - sultys teka, tokios saldzios saldzios...
O gal pernai nelabai augo, nes sejau tiesiai i dirva g.gif Uzpernai tai indeliuose daiginau..

Ikelsiu savu uzpernyksciu foto blush2.gif
user posted image

user posted image

Paskutine foto lyg ananas'u g.gif

Ujujui koks grožis, čia lauke? užpernykštė vasara buvo ideali melionų auginimui, karšta ir sausa, o viena moteriškė turguj pasakojo, kad lauke jai daug geriau melionai užaugo nei šiltnamyje g.gif
Atsakyti
kokie vaizdai wub.gif
QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 12:10)

dabar turiu tokį klausimą bigsmile.gif
ar po jais žolė auga?, nes turiu tokį atliekamą plotą su kuriuo vis kovojam,kad neaugtų piktžolės,nes neturim - nesugalvojam ką ten sodinti - sėti doh.gif tai dabar galvoju,jei aš tam plote arbūzų plantaciją užleisčiau,gal mums pristabdytų jų lapai piktžolių ir žolių lindimą g.gif
kažkiek žolės matau foto žiūrėdama g.gif

QUOTE(uolma @ 2012 02 22, 13:38)
Aš visą temą nuo pradžių perskaičiau ir susikonspektavau, visą naudingą info

drinks_cheers.gif kai kurios merginos,net nebando skaityti kas aukščiau parašyta blush2.gif
kai tema jau į pabaigą tai tikrai be šansų perskaityti,nors jei įdomu įmanoma ax.gif

QUOTE(madmuazele @ 2012 02 22, 14:40)
Sie, pamenu, gerai augo dar smile.gif

bigsmile.gif kaip tik tokių nusipirkau bigsmile.gif

dar turiu klausimą,kiek pokelyje sėklų būna arbūzų blush2.gif tingiu ciocę pakelt iki sėklų,kad pasižiūrėti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 22 vasario 2012 - 15:47
QUOTE(ether @ 2012 02 22, 13:39)
Aš vakar prieš miegą vyrui kaip pasaką perpasakojau Jūsų arbūzininkystės pasiekimus - nepatikėjo  biggrin.gif


pas mane irgi ne vienas netikejo, kad jie uzaugs biggrin.gif Net kai virves ilgiausios issirange, vistiek sake, kad arbuzu nemegs. Kai atsirado arbuziukai, vyras vis lekdavo paziuret, kiek paaugo ir vis fotografavo ir draugams fotkes siuntinejo. O tevas vistiek visa laika kalbejo, kad jie visvien nesubres, kad ir auga tie arbuzai. Kol nepamate pirmojo perpjauto raudono, nieks netikejo, kad gali pavykti biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 22, 14:21)
Vat arbuzus tai valgo smile.gif Man pakaktu nors 5 tokiu arbuzu kaip Saintlinos blush2.gif


apetitas bemat uzauga biggrin.gif Ir as maniau, kad penkiu uztektu, kad nors irodyt sau, kad jie aplamai GALI pas mane uzaugti, o paskui dukart dienoj sliauziojau po arbuzyna arbuziukus perskaiciuodama biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(migluzez @ 2012 02 22, 14:51)
PETIT GRIS DE RENNES užaugo puikiai, skonis l. geras, kvapas nerealus -parsinešus vidun kvepia visa patalpa..  thumbup.gif 

Kas ragavo - netikėjo, kad pas mus tokie saldūs užauga, kol neparodžiau augančių šiltnamy..  smile.gif


ech, kad taip dar lauke augtu.. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(AUSRONE @ 2012 02 22, 15:18)
1. Gal aš ne taip parašiau, bet man nevisai sodinimo atstumai reikalingi, o kiek ploto palikt aplink patį arbūzą, na, ar jie panašiai išsiplečia kaip moliūgai, kad neįliptų į kitas lysves...kažkaip sunku patikėti, kad vienam augalui užtektų 1-1,2 kv.metro g.gif
2. užpernykštė vasara buvo ideali melionų auginimui, karšta ir sausa, o viena moteriškė turguj pasakojo, kad lauke jai daug geriau melionai užaugo nei šiltnamyje g.gif


1. Pas mane arbuzynas buvo sodo vidury, aplink jokiu lysviu nebuvo, tai sliauze tos kasos kur norejo. Tiesa, vistiek stengiausi jas nukreipt atgal, nes vaikis su zoliapjove kelis arbuzus zolej uzkabino. Bet siaip nebuvo taip,kad kesintusi viska aplink uzgozt. Moliugu virves storesnes ir lapai didesni, jiems gal kiek daugiau erdves reik g.gif
2. Melionams gal ir ideali uzpernykste buvo. Bet pernai, sakyciau, ideali vasara arbuzams buvo. Butent del to, kad nebuvo labai sausa. Kai kazkiek laiko buvo sausa, jau keli jauni arbuziukai eme rauksletis. Reikejo laistyt. Bet gerai, kad neilgai, vel lietaus sulaukiau. Pas vanduo is grezinio, taip nepalaistysi, reik susildyt. O ir siltnamiams reik, ir dar tokiam plotui arbuzu doh.gif

Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 22, 14:46)
Ikelsiu savu uzpernyksciu foto blush2.gif


klausai, o cia pas tave kur sitas grozis augo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ether @ 2012 02 22, 15:08)
Gražuoliai! Tikrai yra kuo didžiuotis  ok.gif


Aciu smile.gif

QUOTE(AUSRONE @ 2012 02 22, 15:18)
Ujujui koks grožis, čia lauke? užpernykštė vasara buvo ideali melionų auginimui, karšta ir sausa, o viena moteriškė turguj pasakojo, kad lauke jai daug geriau melionai užaugo nei šiltnamyje g.gif

Lauke... Tikrai taip smile.gif

QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 16:21)
Papildyta:
klausai, o cia pas tave kur sitas grozis augo?  bigsmile.gif


Kaip tai kur.. darze mastau.gif Gal turejai omenyje - lauke ar siltnamyje? Tai lauke... kurie augo siltnamyje-nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
Vaje kokiu prisiziurejau arbuzu ir melionu thumbup.gif Na jus ir saunuoles, taip isauginat. Bandysiu ir as siemet laime.O kas nors zemaitijoj bandete auginti?Ten salciau, kazin uzaugs, nes pas vyro mama visada viskas kazkaip anksciau salnas pagauna rudeni g.gif
Atsakyti
Na, zinokit, prisiskaiciau, prisiziurejau... pamaitinau maziu ir apsigalvojau hihihi.gif Sesiu as ne tik arbuzus, bet dar ir melionu kazkiek lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 22 vasario 2012 - 16:41
QUOTE(meduliukas @ 2012 02 22, 16:38)
O kas nors zemaitijoj bandete auginti?Ten salciau, kazin uzaugs, nes pas vyro mama visada viskas kazkaip anksciau salnas pagauna rudeni g.gif


eik jau, salciau kaip pas mus tikrai negali buti (Varenos raj). Augink drasiai.
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2012 02 22, 14:31)
Dar nusiziurejau viena rusi, tereikia jai ~55 dienu, kai prisiminsiu pavadinima- pranesiu.


Radau pavadinimą- Cantaloupe Minnesota Midget. Surizikuosiu ir įsigysiu.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 16:41)
eik jau, salciau kaip pas mus tikrai negali buti (Varenos raj). Augink drasiai.

Liuks thumbup.gif Na mane anyta isvarys turbut, kai su seklom nuvaziuosiu biggrin.gif Vien moliugu 15 rusiu blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 22, 15:47)

dabar turiu tokį klausimą  bigsmile.gif
ar po jais žolė auga?, nes turiu tokį atliekamą plotą su kuriuo vis kovojam,kad neaugtų piktžolės,nes neturim - nesugalvojam ką ten sodinti - sėti  doh.gif  tai dabar galvoju,jei aš tam plote arbūzų plantaciją užleisčiau,gal mums pristabdytų jų lapai piktžolių ir žolių lindimą  g.gif


ne, zoles po jais ner.. buvo pieva, as ja kultivatorium 20 kartu perejau, saknis isrinkau, tada i svaria zeme sodinau. Mulciavau sienu. Pas mus ir taip priesmelis ten, jei dar zole augtu, visas maisto atsargas arbuzams suestu.
Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 22, 16:30)

Kaip tai kur.. darze mastau.gif Gal turejai omenyje - lauke ar siltnamyje? Tai lauke... kurie augo siltnamyje-nieko gero schmoll.gif


aha, turejau omeny - ar lauke, ar siltnamy augo.
Na jei sakai, kad lauke, butinai bandysiu ir as darkart su melionais pasibovyt.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 16:45)
aha, turejau omeny - ar lauke, ar siltnamy augo.
Na jei sakai, kad lauke, butinai bandysiu ir as darkart su melionais pasibovyt.


Pabandyk Emir smile.gif Ar jau turi kokiu seklu?

Dabar as jau pasigailejau, kad is estu neuzsisakiau...ten neblogu buvo g.gif
Atsakyti