Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 11:13)
tai aš ir džiaugiuosi  smile.gif  baisingai džiaugiuosi  biggrin.gif Užsimaniau arbūzo.. gaila, kad kaip moliūgų peržiem negalima išlaikyt..
Pernai nemažai sugedo man arbūzų, kai nuskinti gulėjo patalpoj. Tiesiog nevaliojom tiek suvalgyt, o ilgai laikytis jie nepageidavo. Prisibaliavojo ir vištos, ir žąsys, ir kalakutai..

Aš vakar prieš miegą vyrui kaip pasaką perpasakojau Jūsų arbūzininkystės pasiekimus - nepatikėjo biggrin.gif
Atsakyti
Aš kam pasakoju irgi nelabai tiki lotuliukas.gif
Atsakyti
As vyrui ir pasakojau ir foto rodziau biggrin.gif Bet kol savo darze nepamatys-nepatikes, jauciu.
Melionai man uzpernai labai gerai derejo ir saldus, skanus buvo.. bet, kad pas mus ju nelabai kas megsta schmoll.gif Patikekit, prapjovus bumbedavau, kad maniskiai nevalgo... Vat arbuzus tai valgo smile.gif Man pakaktu nors 5 tokiu arbuzu kaip Saintlinos blush2.gif
Atsakyti
Nors vienas nirmalus užaugtų... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2012 02 22, 09:01)
Dėkui, yerena, už pagalbą, 4u.gif  4u.gif  4u.gif
įdomu kokios veislės Iš pirktinių sėklų čia, LT, gerai dėrėjo
ir kokias dabar pirkai sėklytes  bigsmile.gif

Kad nėra už ką wink.gif

LT pirkau Emir F1- tai buvo melionų.

Iš siųstų sėklų- buvo vienas Orange Sorbet Hybrid (Honey Dew), kiti neturėjo vaisių- cantaloupe planters jumbo, delicious 51, honey dew green, iroquois. Taip pat su arbūzais nepasisekė- crimson sweet neturėjo vaisių...

Šiemet bandysiu melionus- noir de carmes, charentais ir petit gris de rennes ir ziuresiu kas is ju bus. Dar nusiziurejau viena rusi, tereikia jai ~55 dienu, kai prisiminsiu pavadinima- pranesiu.
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2012 02 22, 14:31)
Kad nėra už ką wink.gif

LT pirkau Emir F1- tai buvo melionų.

Iš siųstų sėklų- buvo vienas Orange Sorbet Hybrid (Honey Dew), kiti neturėjo vaisių- cantaloupe planters jumbo, delicious 51, honey dew green, iroquois. Taip pat su arbūzais nepasisekė- crimson sweet neturėjo vaisių...

Šiemet bandysiu melionus- noir de carmes, charentais ir petit gris de rennes ir ziuresiu kas is ju bus. Dar nusiziurejau viena rusi, tereikia jai ~55 dienu, kai prisiminsiu pavadinima- pranesiu.


Siuos abu auginau... uzaugo, saldus smile.gif
Tik vat pernai ne vienu nebuvo-gal vasara netikusi...bet ir as ju visiskai nepriziurejau blush2.gif
Papildyta:
Sie, pamenu, gerai augo dar smile.gif
user posted image
Atsakyti
O ar skanus ANANAS buvo?
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 02 22, 14:43)
O ar skanus ANANAS buvo?


Skanesni nei pirktiniai... bet ne tokie dickiai.. Mazdaug 15-17 cm ilgio buvo... Siaip jei megstat tokius, tai tikrai patiks. O pas mus kai nelabai megeju yra, tai ir nesesiu... Na, nebent pora Emir seklyciu ikisiu.


Naminiai isauge melionai labai kvapnus-net per odele jauciasi kvapas wub.gif O kai prapjauni - sultys teka, tokios saldzios saldzios...
O gal pernai nelabai augo, nes sejau tiesiai i dirva g.gif Uzpernai tai indeliuose daiginau..

Ikelsiu savu uzpernyksciu foto blush2.gif
user posted image

user posted image

Paskutine foto lyg ananas'u g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 22 vasario 2012 - 14:51
PETIT GRIS DE RENNES užaugo puikiai, skonis l. geras, kvapas nerealus -parsinešus vidun kvepia visa patalpa.. thumbup.gif

Kas ragavo - netikėjo, kad pas mus tokie saldūs užauga, kol neparodžiau augančių šiltnamy.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migluzez: 22 vasario 2012 - 14:54
QUOTE(migluzez @ 2012 02 22, 14:51)
PETIT GRIS DE RENNES užaugo puikiai, skonis l. geras, kvapas nerealus -parsinešus vidun kvepia visi patalpa..  thumbup.gif 

Kas ragavo - netikėjo, kad pas mus tokie saldūs užauga, kol neparodžiau augančių šiltnamy..  smile.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Gal ir as pasisesiu-seklu dar turiu... gal mazius valgys bigsmile.gif
Atsakyti
Ananasą esu auginus. Man patiko. Na, ne parduotuvinių dydžio, bet savas, iš savo daržo.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 22, 14:46)
Ikelsiu savu uzpernyksciu foto blush2.gif

Gražuoliai! Tikrai yra kuo didžiuotis ok.gif
Atsakyti