Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(saulute32 @ 2012 02 22, 11:14)
galit gal parasyt kaip toj marlej daigint? blush2.gif


iš pradžių parą pamirkiau sėklas vandenyje. Paskui sudrėkinau marlę, įdėjau į indelį, sudėjau sėklas, indelį uždengiau ir pastačiau ant gyvatuko vonioj (nes šildymo sezonas pasibaigęs buvo, radiatoriai šalti). Tiesa, ant gyvatuko dar rankšluostį klojau, kad sėklos neiškeptų. Na ir po to kiekvieną dieną rytą vakarą lidau žiūrėt, ar neišlindo kokia uodegytė. Vos užmačius iškart keliaudavo tokia į žemę. Psio. Nieko sudėtingo.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 12:13)
tai aš ir džiaugiuosi  smile.gif  baisingai džiaugiuosi  biggrin.gif Užsimaniau arbūzo.. gaila, kad kaip moliūgų peržiem negalima išlaikyt..
Pernai nemažai sugedo man arbūzų, kai nuskinti gulėjo patalpoj. Tiesiog nevaliojom tiek suvalgyt, o ilgai laikytis jie nepageidavo. Prisibaliavojo ir vištos, ir žąsys, ir kalakutai..

Eik tu sau, aš tai dar nepamenu gyvenime tokio įvykio, kad būčiau arbūzais atsivalgius...nu bet inkstus tai gerai prasiplovėt biggrin.gif kiek daigų turėjai, kad toks derlius buvo? aš tai labai bijau, kad man šuo nesugraužtų tuos arbūzus lauke g.gif ar labai jie išsikeroja augdami, nereikia kokios viršūnės pritumpinti, kad užmegzti vaisiai greičiau subręstų?

QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 12:25)
iš pradžių parą pamirkiau sėklas vandenyje. Paskui sudrėkinau marlę, įdėjau į indelį, sudėjau sėklas, indelį uždengiau ir pastačiau ant gyvatuko vonioj (nes šildymo sezonas pasibaigęs buvo, radiatoriai šalti). Tiesa, ant gyvatuko dar rankšluostį klojau, kad sėklos neiškeptų. Na ir po to kiekvieną dieną rytą vakarą lidau žiūrėt, ar neišlindo kokia uodegytė. Vos užmačius iškart keliaudavo tokia į žemę. Psio. Nieko sudėtingo.

kokia gera idėja ant gyvatuko, tik baisu, kad kas nenumestų, gal reik pririšt g.gif
Atsakyti
biggrin.gif apsukt su lipnia juosta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 02 22, 11:59)
Eik tu sau, aš tai dar nepamenu gyvenime tokio įvykio, kad būčiau arbūzais atsivalgius...nu bet inkstus tai gerai prasiplovėt biggrin.gif kiek daigų turėjai, kad toks derlius buvo? ar labai jie išsikeroja augdami, nereikia kokios viršūnės pritumpinti, kad užmegzti vaisiai greičiau subręstų?
kokia gera idėja ant gyvatuko, tik baisu, kad kas nenumestų, gal reik pririšt g.gif


tai ir man pirmas kartas buvo smile.gif Inkstams tikrai super buvo, man su mama kaip sykis thumbup.gif
Daigų virs 30, man rodos, buvo g.gif (o arbūzų daugiau nei 60 užaugo). Trijų pavadinimų sodinau, tai jau ir pamiršau, kiek kurių. Išsikeroja labai, kilimas tikras. Viršūnę ten atsekt be šansų.. nieko netrumpinau, nieko neskabiau. Va gi, kokia pieva http://www.supermama...?...03785&st=84

Aš indelį įspraudžiau ant gyvatuko tarp sienos ir kriauklės, pas mane toks tinkamas tarpelis, tai išgyveno nenumestas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 22 vasario 2012 - 12:12
QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 13:10)
  Va gi, kokia pieva


Nu vaizdelis tai super thumbup.gif turbūt žemės hektarą turit, kad yra galimybė tooookią pievą auginti bigsmile.gif koks vaizdas aplinkiniams kas mato, turbūt visų akys didelės palieka pamačius doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Astersita @ 2012 02 22, 12:21)
Nu vaizdelis tai super thumbup.gif turbūt žemės hektarą turit, kad yra galimybė tooookią pievą auginti bigsmile.gif koks vaizdas aplinkiniams kas mato, turbūt visų akys didelės palieka pamačius doh.gif  lotuliukas.gif


žemės turiu sočiai smile.gif
Labai džiaugiuosi, kad aplinkiniai nelabai matė. Auginau aptvertam sode. Iš toliau atrodo žalias kilimas ir tiek, arbūzai arčiau priėjus tik matosi. Būtų kaime užuodę, būčiau turbūt be arbūzų likusi..
O šiaip vaizdelis tikrai širdžiai malonus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 13:30)
žemės turiu sočiai  smile.gif 
Būtų kaime užuodę, būčiau turbūt be arbūzų likusi..
O šiaip vaizdelis tikrai širdžiai malonus  wub.gif


Na taip, kaip man gyvenančiai vos ne centre, tai nuskinti turbūt netektų doh.gif būtų kas vos paaugusius nurinktų schmoll.gif Šaunuolė jūs, gera gaspadinė, kad taip auga ir bujoja net lauke thumbup.gif
Atsakyti
dėkui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 13:10)


bigsmile.gif po tokių vaizdų nebesinori nieko kitos sodint bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 22, 13:02)
biggrin.gif apsukt su lipnia juosta lotuliukas.gif

Buvo tokia idėja, bet kiekvieną dieną tikrinsiu ar uodega neišlindo, tai reiks dažnai perlipint biggrin.gif

QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 13:10)

Joooo, pieva tai ypatingo grožio good.gif tik neįsivaizduoju, kur man tokį laisvą plotą gaut g.gif Jeigu tau iš 30 daigų užaugo 60 arbūzų, tai panašiai vienam daigui 2 arbūzai tenka...kaži kaip čia apsiskaičiuot, kiek reikia žemės kv.m. vienam augalui g.gif kiokiame plote taviškiai augo arba kkokiais atstumais sodinai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 22 vasario 2012 - 13:24
QUOTE(saintlina @ 2012 02 21, 21:03)
1. Sodinau maždaug 1-1,2 m x 1-1,2m. Jiems reik erdvės.
2. Ne, nedengiau niekuo. Į lauką išsodinau praėjus šalnoms, apie birželio 7 d., tai nuo šalnų nereikėjo dengt. O augimui šilumos užteko  smile.gif
3.  Nereguliavau ir nenuskyniau be reikalo nei vieno arbūziuko. Ten tos kasos tokį kilimą sudarė, kad jokių šansų nebuvo atsirinkt, kur kurio augalo arbūziukai.

Žemė buvo priesmėlis- jiems labai tiko. Sodindama apačioj dėjau mėšlo. Mulčiavau šienu.
Papildyta:
turbūt kad nelabai kas bus.. geriau pirkti sėklas tų arbūzų, kurie gali LT augti.

Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 02 22, 13:23)
Joooo, pieva tai ypatingo grožio good.gif tik neįsivaizduoju, kur man tokį laisvą plotą gaut g.gif Jeigu tau iš 30 daigų užaugo 60 arbūzų, tai panašiai vienam daigui 2 arbūzai tenka...kaži kaip čia apsiskaičiuot, kiek reikia žemės kv.m. vienam augalui g.gif kiokiame plote taviškiai augo arba kkokiais atstumais sodinai?

Tik ryte šiandien apie tai kalbėjo merginos kokiais atsumais daigus sodino, neatidžiai skaitote tamsta mirksiukas.gif
Aš visą temą nuo pradžių perskaičiau ir susikonspektavau, visą naudingą info nuo daiginimo iki derliaus nuėmimo, nes kol daiginsiu sėklas pamiršiu viską ir reiks vėl nuo pradžių skaityt. doh.gif
Dar sėklų neturiu, o jau mintyse valagu arbūzus, pasižiūrėjus i foto. lotuliukas.gif doh.gif Nuvažiavus į sodybą reiks apeit savo plantacijas ir parinkt vietos jiems. + dar ir meleono noriu užsiauginti. doh.gif Bet dar vis gaudau info kokių sėklų geriau ieškoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uolma: 22 vasario 2012 - 13:39