Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(Astersita @ 2012 02 21, 21:13)
čia kelios maniškių nuotraukos mirksiukas.gif

Nuostabu! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2012 02 21, 20:46)
Sveiki, gal kam teko auginti melionus:
Cantaloupe, Honeydew...

Auginau šią vasarą šiltnamyje (sėklos iš JAV)- augo gerai, bet kad jokių vaisių užuomazgų- manau ne ta klimato juosta (per šalta) arba per trumpa vasara (šiltas laikotarpis). Iš 10 augalų vasaros pabaigoje buvo tik vienas Honeydew melionas (955 g)-bet užtat labai kvapnus, skanus ir labai saldus.
Iš pirktinių sėklų čia, LT, pavyko užauginti ir suvalgyti kelis melionus irgi iš to paties šiltnamio.
Siūlyčiau pasidomėti kiek dienų augalui reikia užaugti ir subrandinti vaisius. Šiemet melionus rinkausi pagal tai- išsirinkau veisles, kurioms tereikia 80-85 dienų.
Atsakyti
QUOTE(ether @ 2012 02 21, 23:08)


dėkoju aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2012 02 21, 22:59)
Iš pirktinių sėklų čia, LT, pavyko užauginti ir suvalgyti kelis melionus irgi iš to paties šiltnamio.
Siūlyčiau pasidomėti kiek dienų augalui reikia užaugti ir subrandinti vaisius. Šiemet melionus rinkausi pagal tai- išsirinkau veisles, kurioms tereikia 80-85 dienų.

Dėkui, yerena, už pagalbą, 4u.gif 4u.gif 4u.gif

įdomu kokios veislės Iš pirktinių sėklų čia, LT, gerai dėrėjo

ir kokias dabar pirkai sėklytes bigsmile.gif
Atsakyti
Ar vazone augtų arbūzas? Ne per mažai vietos? Būtinai reik į žemę?
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 02 22, 09:53)
Ar vazone augtų arbūzas? Ne per mažai vietos? Būtinai reik į žemę?

tikrai neaugtų manau,nes augalas labai didelis g.gif neužtektų maisto medžiagų g.gif

Saintlinos atsakymas: Sodinau maždaug 1-1,2 m x 1-1,2m. Jiems reik erdvės.
Atsakyti
Viskas aišku, tą ir norėjau sužinoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astersita @ 2012 02 21, 22:13)

Labai gražūs arbūzai ir melionai thumbup.gif
O kažin yra kokia melionų veislė, kuri gerai augtų lauke? pernai vieną pilkai žaliu paviršium auginau tai tokie nedickiai kamuoliukai užaugo, bet skoniu nepasižymėjo tik kvapu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 02 22, 10:33)
O kažin yra kokia melionų veislė, kuri gerai augtų lauke?


IngridaB buvo įdėjusi foto labai gražių melionų, tik veislės neparašė. Minėjo, kad ir lauke augo, tik mažesni buvo.
Parsisiunčiau ir aš šiemet vienus melionus, bandysiu augint. Nors su melionais mano patirtis nekokia. Prieš kelis metus auginau - visiškas 'pravalas' gavosi.
Matyt, mano sklypas tik arbūzams tinkamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 11:43)
IngridaB buvo įdėjusi foto labai gražių melionų, tik veislės neparašė. Minėjo, kad ir lauke augo, tik mažesni buvo.
Parsisiunčiau ir aš šiemet vienus melionus, bandysiu augint. Nors su melionais mano patirtis nekokia. Prieš kelis metus auginau - visiškas 'pravalas' gavosi.
Matyt, mano sklypas tik arbūzams tinkamas  smile.gif

aš tai labai apsidžiaugčiau, kam maniškis nors arbūzams būtų tinkamas biggrin.gif
Atsakyti
tai aš ir džiaugiuosi smile.gif baisingai džiaugiuosi biggrin.gif Užsimaniau arbūzo.. gaila, kad kaip moliūgų peržiem negalima išlaikyt..
Pernai nemažai sugedo man arbūzų, kai nuskinti gulėjo patalpoj. Tiesiog nevaliojom tiek suvalgyt, o ilgai laikytis jie nepageidavo. Prisibaliavojo ir vištos, ir žąsys, ir kalakutai..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 21, 22:30)
balandžio pradžioj, man rodos. Daiginau iš pradžių marlėj, o prasikalusius dėjau po vieną į induką. Indukus reik imt nelabai didelius, kad gerai priaugtų šaknų ir ištraukiant iš induko nenubyrėtų žemės. Tada jie nepajunta perkėlimo ir auga toliau nei ausim nekrustelėję.
Papildyta:
aš irgi. Bet abu skirti pomidorams, o įdomesniems vistiek vietos juose nėr  biggrin.gif

galit gal parasyt kaip toj marlej daigint? blush2.gif
Atsakyti