Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai ir ...

QUOTE(rytorasa @ 2011 08 24, 16:30)
nežinau kokia rūšis.. laukiau arbūzų..  doh.gif  lotuliukas.gif Moliūgai kaip moliūgai, geltoni... biggrin.gif


sakes, kaip pikta man butu tokiu atveju doh.gif Moliugai pas mus seimoj vertingi tik kaip Heloweeno atributas, valgyt ju nieks nevalgo.

Na, is tiesu, is LT pirktu seklu visad isauga tas, kas ant pakelio nupaisyta. Pirkit geriau seklas pas mus, tai tikrai is arbuzo seklu arbuzai ir isdigs.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2011 08 24, 17:30)
nežinau kokia rūšis.. laukiau arbūzų..  doh.gif  lotuliukas.gif Moliūgai kaip moliūgai, geltoni... biggrin.gif

biggrin.gif g.gif galima iš moliūgo daug skanių patiekalų paruošti...nu bet , aišku , žalio nalabai pavalgysi rolleyes.gif
Atsakyti
Programa arbuzo prinokimui nustatyti

hihihi.gif
Atsakyti
geras biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Reiks vaikiui uzrodyt, idomu butu isbandyt cool.gif Ale ko tik neprigalvoja..
Atsakyti
na, ar derlių jau visos nusiėmėt?
Aš jau praėjusį savaitgalį visus arbūzus nuskyniau ir sunešiau į patalpą. Derlius superinis thumbup.gif Virš 20 didžiųjų arbūzų suvalgyta (nebuvo nei vieno nesunokusio), dar ~ 40 pupso, laukia savo eilės.
Nustebino SUgar baby - nedidukai, prapjovus sviesiai rausvi, o saldūs wub.gif Nors pats pavadinimas - baby, tai ko aš čia stebiuosi rolleyes.gif
Keli jau buvo pernokę.. bet juos mano kalakutų-žąsinų komanda mielai sudorojo.
Žodžiu, šiemet pagaliau su arbūzais man puikiai pavyko. Iš pradžių galvojau kitais metais didesnį plotą užsodint, bet žiūriu, kad ir šituos vos spėjam valgyti. Inkstus puikiai visi išsivalysim biggrin.gif

ai, tą programą arbūzų sunokimo nustatymui parsisiuntėm ir išbandėm biggrin.gif Nieko ji mums nepsakė, išskyrus 'per daug triukšmo". Taigi nieko nėr geriau už savo ausis va tiap.
Atsakyti
Mano melionas
http://i031.radikal....5f908590a77.jpg
Atsakyti
OI blink.gif
Ar valgyti jau bandėt?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 09 28, 21:41)
OI  blink.gif 
Ar valgyti jau bandėt?

Bandem.Neskanus , agurka neaisku primena.Ir daug seklu jame.Tik labai ispudingai atrodo.
Atsakyti
Šiltmanyje užaugintas melionas (958 g)- vidus buvo tamsiai oranžinis, labai kvapnus ir be galo skanus:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 09 21, 11:16)
na, ar derlių jau visos nusiėmėt?

Nusiėmėm... 80% derliaus šunys supartalino, ką spėjau iš dantų išgriebt, laikau paslėpusi.. Arbūzų pertekliniu derlium negaliu pasigirt, teužaugo tik tai, kas šiltnamyje, lauke - pravalas.. unsure.gif

QUOTE(SaVi @ 2011 09 28, 19:09)
Mano melionas

Labai gražus, dekoratyvus melionas wub.gif Turiu sėklų, bet kai reikia sėt, niekaip iki tų sėklų nedaeinu.. blush2.gif

Yerena, gal pasufleruosi veislę?.. jei prisimeni. Šįmet bandžiau melionus augint lauke - nesunoko. Nors ant pakelio rašo, kad baisulingai ankstyvi, nereiklūs oro sąlygoms, žodžiu, stebuklingi melionai.. Nežinau, kažkaip nesiseka man šįmet su egzotika g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 09 29, 13:40)
Yerena, gal pasufleruosi veislę?.. jei prisimeni.

Tai Orange Sorbet Hybrid (Honey Dew). Augalas turėjo gerų 10 vaisių, bet pats pirmasis pasiliko ir sunoko, visi likę palaipsniui geltonavo ir džiuvo. Lauke, apsaugotoje nuo vėjo, pietinėje pusėje pasodinau dar du melionus, bet jie šiemet vaisių taip ir neturėjo. Taigi- daugiau lauke neeksperimentuosiu- augs tik šiltnamyje.
Atsakyti
ax.gif mano moliūgas jau sudorotas..išviriau uogienę...tarpkitko-labai skanu...patiko visiems namiškiams thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 30 rugsėjo 2011 - 06:50