Įkraunama...
Įkraunama...

Mažytis pavyduoliukas

Pries pora dienu mano maziukui kazkas nutiko. blink.gif Vos tik tetis apkabina - rekia visa gerklyte, o jei nepaleidzia tai net iki asaru. cry.gif Maziukui 8 men. Ar visi leliukai tokie pavyduoliukai? mastau.gif
Atsakyti
Na, nežinau... g.gif Mano laimės jau 10 mėn., tai pavydo dar nematėme... g.gif Gal progos nebuvo? biggrin.gif Kai tėtis mane apkabina, tai krykštauja iš džiaugsmo, nes stengiamės parodyti, kad mes - šeima ir labai mylime visi tris vienas kitą.
Atsakyti
Tai va ir as niekaip nesuprantu. Is pradziu buvo asarytes tik kai isdykaudavom... o dabar jau net teciui prisiliesti negalima.Nieko nesuprantu. Kaip toks maziukas gali pavydeti.
Atsakyti
Na ir as to nesuprantu doh.gif
mes kai buciuojames,tai zuikis ziuri labai mirksiukas.gif idomu jam ka mes cia veikiam!
uztat mano nuostabai neseniai kai buvo uzsukusi mano 2metuku kriksto dukrele,tai pradejo is jos zaislus atimineti doh.gif nejaugi 9 men vaikiukas jau supranta,kad cia jo zaislai ir nenori dalintis! g.gif juokinga buvo ziureti lotuliukas.gif
Atsakyti
Paklausem gydytojos... Sake, kad pavydas... "Pieniuka" gina. protest.gif
Atsakyti
Mano sūnelis, kai pamato, kad aš imu kitą vaikutį tai tempia lūpą ir pats prašosi ant rankų. Vadinasi nedidelio pavyduko užuomazga jau yra. Taigi aš tik savo mažių ir myluoju, kad jaustusi saugus ir vienintelis savo mamytei. bigsmile.gif
Atsakyti
Aš irgi likau nustebus, kai nuvažiavom aplankyti pagimdžiusios sesers ir aš paėmiau jos mažylę ant rankų doh.gif. Mano 11 mėn. mažoji baisiai susijaudino, lakstė iš paskos ir prašėsi verkdama ant rankų blink.gif.
Atsakyti
Mes dar per maži pavyduliiukams, bet tikiuosi, kad ir vėliau su juo nesusidraugaus lotuliukas.gif
Atsakyti
skaiciau, kad 8 menuo yra pereinamasis laikotarpis ir vaikui atsiranda visko baime, nepazystamu zmoniu, vietu, vaikas pasidaro jautresnis, gal todel ir mamytes labai reikia, o juk mama artimesne nei tetis lotuliukas.gif

tas laikotarpis trunka iki metu ir truputi veliau, o paskui taip staiga ir dingsta.

as ir laukiu kaip cia bus blink.gif
Atsakyti
na mano sesers dukrytei taip buvo ir yra jai dabar beveik 3metai, neleidzia teciui apkabnti mamos, cia manau del to kad tetis retai rodo mamai svelnuma, ir vaikui atrodo kazkas baisaus kad gali ja nuskriausti ar pan.,gal dar del to kad vaikas ilgai miegojo su mama g.gif
na nezinau musu mazajam pipirui tai tokie dalykai nepasireiske schmoll.gif bigsmile.gif jam 11 men., o gal cia nuo kiekvieno vaikiuko priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
mano mazasis kazkaip teciui dar nepawydi, bet jai jua mato kad bendraujiu su kitais lelem tai ateina zirdamas , kad tik ant ranku paimciau ax.gif
Gal cia ne pawydumas daugiau o islepumas , nes waikas mama mato wos ne 24 h per para ir ja gina ir nelabai nori ja su kazkuo dalintis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grytute @ 2006 02 22, 01:03)
Paklausem gydytojos... Sake, kad pavydas... "Pieniuka" gina. protest.gif


drinks_cheers.gif
manasis irgi pavyduolis wub.gif bet labiausiai pyksta, jei kas prisiartina jam užkandžiaujant MP lotuliukas.gif tada valgo ir su ranka nustumia prisiartinusį...o dar ir kokį piktą nepasitenkinimo garsą leidžia lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti