Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(silke:) @ 2011 02 26, 19:53)
Gal kuri labiau ismananti orchiu  auginima patarsite? Nenoreciau numarinti geliu... unsure.gif


ar skaitai rusiškai?
Atsakyti
kodel kartais kai phalaenopsis perzydi ir ziedstiebius nukerpi iki "sveikos akies" jie juos nudziovina , o kartais jie lieka sveiki ilgai ilgai ir ant ju uzsiaugina naujus ziedus. ar tai priklauso nuo saknu, augalo bukles ir pan? turejau normalu(su pakankamai sveiku saknu) augala ir jis man ant to paties ziedstiebio vel suzydejo, o db turiu labai geros bukles phalaenopsi, su daug zaliu graziu saknu, daug lapu ir dviem ziedstiebiais. nukirpau ziedukus, o ziedstiebiai pradejo geltonuot, dziut, tad teko nukirpt... tad kilo klausimas, nuo ko tai priklauso?
Atsakyti
[quote=evers,2011 02 26, 13:43]
[quote=Nikolle,2011 02 25, 15:06]
Man irgi keistai pasirode, nes niekur iki siol negirdejau apie toki laistyma, uztai ir klausiu Jusu. Panarsiau trupuciuka internete , tai rusiskam ir lenkiskam forumuose sutikau tokia patirti su aspirinu, atseit stiprina augalus. Ieskosiu dar informacijos apie vitaminus su kaliu ir magniu.
Pabandymui paimsiu viena phalaneopsi ir eksperementuosiu.
Nukopinau cia pirma pasitaikusia zinute is vieno forumo apie orchidejas , jeigu kas supranta rusiskai.

sveika ar gali to forumo nuorodėle atsiust labai sudominai..norėciau pasiskaitynėt... smile.gif
[/quote]

Va cia ta nuorodele, galite paskaityti smile.gif
http://www_orchis_ru...p...49&start=30

ir zinot ka, vakar buvo mano orchyciu laistymo diena, surizikavau ir visas gelytes merkiau vandenuke su aspirinu ( 4 l vandens, viena tablete aspirino) nuo 15 iki 30 minuciu. Vakare man pasirode kad visu phalaenopsiu lapai pasidare minkstesni, labai, labai susinervinau.... vienu zodziu... visa nakti blogai miegojau i pergyvenau del gelyciu. Siandien ryte ziuriu lapai vel kieti kaip ir pries laistant, o triju phalaenopsiu pumpurai prasiskleide. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikolle: 27 vasario 2011 - 16:03
dar nerimstu as del saviskes...vistiek man jinai gelsta,pelija ir t.t. siai dienai vaizdelis va tokis unsure.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
o lapa tik netycia palieciau,ir jis graziai nuluzo...
[IMG=http://img263.imageshack.us/img263/1188/picture3677small.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
zodziu,nezinau ka daryt dar.... g.gif kazkokis vanduo bega is jos ir tiek...
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 02 27, 17:58)
dar nerimstu as del saviskes...vistiek man jinai gelsta,pelija ir t.t. siai dienai vaizdelis va tokis  unsure.gif

aš ją mesčiau lauk verysad.gif Greičiausiai bus supūdyta, nes matosi vazonėly nemažai drėgmės verysad.gif Nors gali būti ir liga... Patikrink šaknis, ar iš viso jų dar yra g.gif o apie ligas gali pasižvalgyti čia http://orchidee.ru/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 27 vasario 2011 - 18:03
QUOTE(Nikolle @ 2011 02 27, 15:56)
ir zinot ka, vakar buvo mano orchyciu  laistymo diena, surizikavau ir visas gelytes merkiau vandenuke su aspirinu

Bet ir drasi tu blink.gif iskart eksperimentas su visomis, o ne su kuria viena, maziau mylima.
Atsakyti
QUOTE(Nikolle @ 2011 02 27, 16:56)
Va cia  ta nuorodele, galite paskaityti  smile.gif
http://www_orchis_ru...p...49&start=30

ir zinot ka, vakar buvo mano orchyciu  laistymo diena, surizikavau ir visas gelytes merkiau vandenuke su aspirinu ( 4 l vandens, viena tablete aspirino) nuo 15 iki 30 minuciu. Vakare man pasirode kad visu phalaenopsiu lapai pasidare minkstesni,  labai, labai susinervinau.... vienu zodziu... visa nakti blogai miegojau i pergyvenau del gelyciu. Siandien ryte ziuriu  lapai vel kieti kaip ir pries laistant, o triju phalaenopsiu pumpurai prasiskleide.  thumbup.gif

tai gal bus ir visai gerai joms g.gif na parasyk kai dar kokiu pastebejimu pamatysi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Laura81r @ 2011 02 27, 17:58)
dar nerimstu as del saviskes...vistiek man jinai gelsta,pelija ir t.t. siai dienai vaizdelis va tokis  unsure.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
o lapa tik netycia palieciau,ir jis graziai nuluzo...
[IMG=http://img263.imageshack.us/img263/1188/picture3677small.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
zodziu,nezinau ka daryt dar.... g.gif  kazkokis vanduo bega is jos ir tiek...

man tai atrodo kad ji persalus ir supuvo g.gif
Atsakyti
Noriu patarimo ax.gif Ar tai Dendrobium nobile vaikutis? Jei taip kaip ji atskirti? Ju ne vienas yra. O kiti yra su zaliais auginukais ir su saknelem ir baltom. Kuo jie skiriasi?
Atsakyti
Taip, cia dendrobio nobile vaikuciai, kai ju saknys bus apie 5 cm gali atskirti nuo motinos. Atsargiai pasuksi keiki i viena, kita puse ir vaikuciai pasodinti i atskira vazona prades savarankiska gyvenima. O tie kurie su gelytem tai irgi galesi sodinti, jie su laiku leis naujus augaliukus.
Atsakyti
Sveikutės, ateinu pas jus į temutę su prašymu padėti ax.gif Parsivežėme iš Ispanijos palmę, po kiek laiko pastebėjau, kad ji apėjusi vabaliukais g.gif Tokie vabaliukai ispanijoje apipuola marichuanas ir siurbia iš jų drėgmę, augalas po kiek laiko miršta blink.gif taigi nieko nežinau apie šiuos padarus, netgi,kaip jie vadinasi, bandžiau ieškoti internete, bet nieko g.gif
taigi prie reikalo, jau praėjo gan daug laiko nuo to,kai grįžome iš ispanijos daugiau nei 3 metai, tą palmę atidaviau auginti mamai, taigi visi vabalai iškeliavo kartu, ogi ne po kiek laiko pastebėjau, kad ji apipuolė mano kitą gėlę, tą gėlę, kaip bebūtų gailą išmečiau lauku, nes lapai buvo gležni ir nėjo tų vabalų nukrapštyti schmoll.gif
taigi rodos dingo tie vabalai, visas gėles apžiūrėjau, na ir jau gal koks pusmetis, žiūriu atsirado jų ant mano orchidėjos doh.gif plaunu ir valau, baisu, nebežinau ką daryti schmoll.gif
kad žinočiau kaip vadinasi, pasiskaityčiau literatūroje, kaip juos naikinti g.gif
taigi buvau orchidėją apiplovusi, rodos neliko, neperseniausiai žiūriu pilna mažyčių vos įžiūrimų, baisu doh.gif o mano gražuolė orchidėja buvo pasipuošusi pumpurais, taigi nei vienas neišsiskleidė, nes pumpurus apipuolė taip pat tie kenkėjei doh.gif
bijau, kad ir kitos neapsikrėstų, vien taip menka, o antroji mane nudžiugino krūva žiedų, dar tokio derliaus neturėjau thumbup.gif
GAL GALIT KAS PADĖTI ARBA IRGI SUSIDŪRĖTE SU ŠIAIS KENKĖJEIS blush2.gif
Štai tie vabalai.
user posted image
user posted image
o štai mano gėlės, su stiebu tuščiu ta kurią apipuolė, gaila gėlės, nes gan didelė, bet nuo vabalų atsiranda dėmės ir ruduoja lapų pakraščiai g.gif
user posted image
Atsakyti
Skydamaris cia. Nereik ne Ispanijos, ju ir LT pilna. Paprasykit Senukuose chemikalu nuo ju.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 02 28, 13:42)
Skydamaris cia. Nereik ne Ispanijos, ju ir LT pilna. Paprasykit Senukuose chemikalu nuo ju.

notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
ačiū ax.gif už pagalbą smile.gif
Atsakyti