Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(lark @ 2011 02 24, 14:40)
lauksiu kol atsiveš naujokių ir tuo pačiu užsisakysiu  smile.gif

tik įdomu,kada tas pavasaris ateis g.gif keletą gražuolių ir aš esu numačius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikolle @ 2011 02 24, 13:32)
Jinai man pasake kad viena karta i menesi laisto vandeniu su aspirinu ir viena karta vandenyje istirpina vitamino pankalis tablete  blink.gif  Ar kuri is jusu taip daro?  g.gif

Sorry, bet man kazkiek paranormaliai tai skamba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 02 24, 18:48)
Sorry, bet man kazkiek paranormaliai tai skamba  doh.gif



as ir pirma karta girdziu..
Atsakyti
na as irgi pirma karta girdziu....siaip tai kiek zinau aspirina tirpina vandeni ir rozes merkia kad ilgiau zydetu,o kad orches laisto tai nezinau,gali pakenkt manau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 24, 15:05)
su kiek palikuonių ? hihihi.gif

http://www.slipperta...ead.php?t=15511 pirmosios dvi wub.gif
Atsakyti
Kuo as galeciau padeti siai orchidejai? Ji be givybes zenklu blink.gif lapu sonai pajuode, nukirpau juodus krastus blush2.gif , bet nieko gero vistiek, saknys lyg ir sveikos zalios rolleyes.gif
pirkau maximoi nukainuota ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wilmaw: 25 vasario 2011 - 12:26
QUOTE(Wilmaw @ 2011 02 25, 14:26)
Kuo as galeciau padeti siai orchidejai? Ji be givybes zenklu blink.gif  lapu sonai pajuode, nukirpau juodus krastus blush2.gif , bet nieko gero vistiek, saknys lyg ir sveikos zalios rolleyes.gif
pirkau maximoi nukainuota ax.gif


visu pirma reiketu pasidometi kaip jai padeti, ar gali jai padeti, o tik tada pirkti mirksiukas.gif butu idomu pamatyt tas zalias saknis. bet sdiaip manau kad bus nusale lapai. jei saknys tikrai geros, tuomet atsigaus, bent jau as taip manau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seseilgakase: 25 vasario 2011 - 12:35
QUOTE(Wilmaw @ 2011 02 25, 12:26)
Kuo as galeciau padeti siai orchidejai? Ji be givybes zenklu blink.gif  lapu sonai pajuode, nukirpau juodus krastus blush2.gif , bet nieko gero vistiek, saknys lyg ir sveikos zalios rolleyes.gif


kaip tai be gyvybės ženklų.. jei šaknys žalios sveikos, reiškia gyva... o pajuodusius lapus reikėjo prieš nukerpant parodyti, nes dabar tikrai neaiški priežastis... iš to, ką matau, siūlau kol kas nieko daugiau nedaryt, tik kai reikia, mirkyt be trąšų.. jei juodulys plėsis, tada parodysit, aiškinsimes toliau..
Atsakyti
lieka tik laukt,turetu naujas lapas pradet lysti,tik neperliek...tavo tai dar cia nieko,as ziauriai baisia nusipirkau maksej nukainuota net iki 99ct ir tik saknys sveikos buvo,ir daug laiko vietoj stovejo,o dabar lapas lenda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 02 25, 13:34)
kaip tai be gyvybės ženklų..  jei šaknys žalios sveikos, reiškia gyva... o pajuodusius lapus reikėjo prieš nukerpant parodyti, nes dabar tikrai neaiški priežastis... iš to, ką matau, siūlau kol kas nieko daugiau nedaryt, tik kai reikia, mirkyt be trąšų.. jei juodulys plėsis, tada parodysit, aiškinsimes toliau..


Tas juodulys ir pleciasi, buvau juos nukirpus ir stai jie vel islindo blink.gif turiu ja apie 2menesius ir jokio lapo neisleido. Tik esami lapai nyksta..

Seseilgakase kai pirkau nes nepagalvojau, kad cia rimta bus... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 02 25, 11:26)

apie antrą aš mąstau,jau toks minkštumas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2011 02 25, 12:41)
Tas juodulys ir pleciasi, buvau juos nukirpus ir stai jie vel islindo blink.gif turiu ja apie 2menesius ir jokio lapo neisleido. Tik esami lapai nyksta..


tada kirpti tą ilgą lapą iki sveikos vietos, panašiai kaip tas kitas lapas nukirptas, džiūvėsių ir juodulių nepalikinėt, dezinfekuot, pamirkyt fungicide ir laukt toliau..
Atsakyti